Top 10 Banlvs Smartwatch Damen – Chytré hodinky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Donerton

#ad

Pánské, 112+ sportovních režimů, fitness hodinky pánské, dámské s funkcí telefonu/upozornění na zprávy, 1,85" chytré hodinky, vodotěsné IP68, sportovní hodinky s monitorem pulzního, Chytré hodinky

#ad
Donerton #ad - Kromě toho mohou tyto pánské chytré hodinky měřit záznamy o spánku, aby vám pomohla přizpůsobit váš životní styl. Vezměte prosím na vědomí: 1. Aplikace nabízí zprávu o analýze zdraví z minulého týdne, včetně hluboký spánek, bdění, 24 hodin denně nepřetržitě monitorovat srdeční frekvenci.

Podporuje také synchronizaci mobilních kontaktů a připomenutí informací ze sociálních médií WhatsApp, Instagram, Twitter atd. Sledování dat v reálném čase vám pomůže přizpůsobit intenzitu vašeho tréninku pro optimální výsledky. Hodinky pánské mají na výběr více než 200+ jedinečných online ciferníků, můžete si také vybrat libovolný obrázek na svém telefonu jako obrázek pozadí, 85" plně dotykový displej a personalizovaný ciferník: Chytré hodinky T50 dámské a pánské s HD barevným displejem a kovovým pouzdrem vám nabízejí vynikající kvalitu obrazu a vizuální zážitek.

2. Aplikaci gloryfit si můžete stáhnout naskenováním qr kódu na Vašich pánských hodinkách nebo si stáhněte aplikaci GloryFit přes Google Play / iOS Store. S vodotěsnou funkcí ip68 jej můžete nosit při mytí rukou nebo při dešti. Sportovní hodinky pánské jsou kompatibilní s Android 5. 0 / ios 9. 0 nebo vyšším.
ZnačkaDonerton #ad
VýrobceDonerton #ad
ModelkaT50HX
Záruka2

2. KIPTUMTEK

#ad

Fitness hodinky s monitorem srdeční frekvence, Vánoce, Chytré hodinky pro dámy a pány, dotykový displej Smart Watch s Bluetooth hovory, krokoměrem, pro iOS Android, vodotěsné IP68, monitorem spánku

#ad
KIPTUMTEK #ad - Sledování dat v reálném čase vám pomůže přizpůsobit intenzitu vašeho tréninku pro optimální výsledky. Vylepšená velká obrazovka: naše dámské pánské chytré hodinky kiptumtek mají 2, můžete si také vytvořit vlastní fotografie, 01" full-touch tft obrazovku, která nabízí ultra ostrý a široký zážitek ze sledování.

S vodotěsností ip68 jej můžete nosit při mytí rukou nebo v dešti. Aplikace dafit nabízí také více než 100 online personalizovaných pozadí číselníků, abyste si přizpůsobili svůj osobní ciferník. Pro lepší pochopení vašeho fyzického zdraví. Qr kód můžete naskenovat přímo na obrazovce chytrých hodinek nebo aplikaci Dafit český jazyk nelze zaručit. Dlouhá výdrž baterie a kompatibilita: fitness hodinky mají 300mah baterii, kterou lze rychle nabíjet: 7–10 dní používání při nabíjení 2 hodiny a 30 dní pohotovostního režimu.

Podporuje také oznámení o zprávách v reálném čase z aplikací jako whatsApp / Instagram / Facebook / Skype atd, spojte hodinky přes Bluetooth s telefonem, všechna oznámení se zobrazují na vašem zápěstí.100+ sportovních režimů a vodotěsnost ip68: tyto sportovní hodinky podporují 100+ sportovních režimů: běh venku, fotbal, skákání přes švihadlo, badminton, baseball, jóga, volejbal, jízda na kole, basketbal, horolezectví atd. Může také automaticky sledovat spánek a analyzovat kvalitu spánku díky hlubokému a lehkému spánku. Kompatibilní s Android 5.
ZnačkaKIPTUMTEK #ad
VýrobceKIPTUMTEK #ad
Výška0.79
Délka9.84
Hmotnost0.66
Šířka4.72
Číslo díluTS63
ModelkaTS63

3. KIPTUMTEK

#ad

Fitness hodinky, dámské, KIPTUMTEK Chytré hodinky, fitness tracker, sledovač, tracker s funkcí telefonu, hodinky, dotykový displej 2,01", pánské, vodotěsnost IP68, kyslík v krvi/sportovní hodinky

#ad
KIPTUMTEK #ad - Kompatibilní s Android 5. 2 / ios 9. 0 nebo vyšším. S vodotěsností ip68 jej můžete nosit při mytí rukou nebo v dešti. Pro lepší pochopení vašeho fyzického zdraví. Dlouhá výdrž baterie a kompatibilita: fitness hodinky mají 300mah baterii, kterou lze rychle nabíjet: 7–10 dní používání při nabíjení 2 hodiny a 30 dní pohotovostního režimu.

Bluetooth hovory a připomenutí informací: chytré hodinky mají verzi ble 5. 2, můžete volat nebo přijímat přímo z hodinek. Může také automaticky sledovat spánek a analyzovat kvalitu spánku díky hlubokému a lehkému spánku. Je to také velmi dobrý dárek pro rodinu a přátele. Aplikace dafit nabízí také více než 100 online personalizovaných pozadí číselníků, můžete si také vytvořit vlastní fotografie, 01" Full-Touch TFT obrazovku, abyste si přizpůsobili svůj osobní ciferník.1100+ sportovních režimů a vodotěsnost ip68: tyto sportovní hodinky podporují 100+ sportovních režimů: běh venku, baseball, fotbal, volejbal, basketbal, badminton, jóga, jízda na kole, skákání přes švihadlo, horolezectví atd.

Systém sledování zdraví: fitness tracker je vybaven nejnovější technologií senzoru lc11s, který dokáže 24 hodin denně přesně sledovat srdeční frekvenci 24 hodin denně. Podporuje také oznámení o zprávách v reálném čase z aplikací jako whatsApp / Instagram / Facebook / Skype atd, spojte hodinky přes Bluetooth s telefonem, všechna oznámení se zobrazují na vašem zápěstí. Sledování dat v reálném čase vám pomůže přizpůsobit intenzitu vašeho tréninku pro optimální výsledky. Vylepšená velká obrazovka: naše dámské pánské chytré hodinky kiptumtek mají 2, která nabízí ultra ostrý a široký zážitek ze sledování.
ZnačkaKIPTUMTEK #ad
VýrobceKIPTUMTEK #ad
Výška0.79
Délka9.84
Hmotnost0.66
Šířka4.72
Číslo díluTS63
ModelkaTS63

4. Poounur

#ad

Krokoměr, 1,85" plně dotykový displej, fitness hodinky s Bluetooth hovory, monitor spánku, kalorie, Chytré hodinky pro pány a dámy, vodotěsné IP68,, 112 sportovních režimů, monitor srdeční frekvence

#ad
Poounur #ad - Můžete si vybrat každý obrázek, a navrhnout fitness hodinky, který chcete nahrát, které patří pouze vám. Tyto chytré hodinky lze snadno integrovat do všedního dne. Chytré hodinky pro vás pečlivě navrhly výběr z 200+ krásných ciferníků a můžete také přizpůsobit své módní ciferníky. Další užitečné funkce: chytré hodinky mají mnoho praktických funkcí pro vaše každodenní použití, časovač, ovládání hudby, předpověď počasí, krokoměr, budík, ovládání kamery, předpověď počasí, stopky, připomenutí sedadla a další funkce.

Po synchronizaci fitness náramku a chytrého telefonu si stáhněte aplikaci "Glory Fit" a využijte další funkce. Kromě toho efektivně monitoruje kvalitu vašeho spánku a nabízí komplexní analýzu kvality spánku, která dokáže nepřetržitě přesně sledovat srdeční frekvenci, aby vám pomohl při vývoji zdravějšího životního stylu. 1, 85" barevný dotykový displej a uživatelsky definovaný ciferník: chytré hodinky s plně dotykovým hd barevným displejem a kovovým pouzdrem vám nabízejí vynikající kvalitu obrazu a vynikající vizuální zážitek.

Upozornění: Údaje slouží pouze k referenčnímu účelu a nikoli k lékařskému použití. S vodotěsností ip68 můžete hodinky nosit při mytí rukou, pocení nebo běhání. Různé sportovní režimy vám pomohou lépe porozumět jednotlivým hodnotám aktivity a tím zefektivnit vaše tréninkové jednotky. 112 sportovních režimů a vodotěsnost ip68: tyto sportovní hodinky nabízejí více než 100 sportovních režimů pro vnitřní a venkovní aktivity, fotbalu a dalších, skákání, běhu, basketbalu, včetně chůze, jízdy na kole, aby vyhovovaly potřebám většiny sportovních nadšenců.
ZnačkaPoounur #ad
VýrobcePoounur #ad
Výška0.39
Délka0.39
Hmotnost0.02
Šířka0.39
Číslo díluY6
ModelkaY6
ZárukaŽádný důvod k vrácení nebo výměně do 30 dnů a k poskytnutí zákaznického servisu do 180 dnů.

5. XINGHESF

#ad

24/7, iOS, vodotěsné náramkové hodinky IP68, 1,32" HD dotyková obrazovka, sportovní hodinky, menstruační cyklus, fitness hodinky, monitor spánku, XINGHESF Chytré hodinky dámské s funkcí telefonu, SpO2

#ad
XINGHESF #ad - Vedete módní trend dámské chytré hodinky jsou vybaveny třemi náramky, luxusní a s dlouhou životností a silikonový náramek je vyroben z leteckého materiálu, šetrný k pokožce a prodyšný. Můžete jej měnit podle příležitosti, ocelový náramek je módní, čímž budete nekonečně šarmantnější. Lesk na vašem zápěstídámské chytré hodinky xinghesf jsou ozdobeny 60 pečlivě vybranými štrasovými kamínky, nebledne, 32" skleněný displej s vysokou tvrdostí, která je silná a pevná a nevypadne tak snadno.

Tyto dámské chytré hodinky nabízejí také vzpomínky na pití vody a sedavé aktivity. Podporuje příjem a uskutečňování hovorů. Zdraví je ve vašich rukou pomocí vysoce přesných dynamických optických senzorů mohou dámské chytré hodinky nepřetržitě přesně sledovat srdeční frekvenci, noční spánek a krevní tlak, kyslík v krvi, aby vám pomohly pochopit váš zdravotní stav a spánkové podmínky. Aplikace nabízí více než 260 ciferníků. Můžete si také přizpůsobit své vlastní ciferníky a vytvořit tak svůj vlastní styl.

Kryt pozlacený pvd, 1, které jsou střiženy a leštěny různými technikami. Připomene vám také textové zprávy, whatsapp a jiné zprávy z aplikace, takže nezmeškáte žádná důležitá oznámení. Využívá přilnavou technologii inlay v kvalitě šperků, rozlišení 360 x 360 zajišťuje jasný vizuální zážitek. Zajistěte pečlivou péči pro ochranu zdraví žen byly tyto chytré hodinky vyvinuty speciálně pro ženy, které mohou zaznamenávat menstruační období, ovulační období a ženské bezpečnostní období, předem vám připomene menstruaci a budou vás každý den intimně doprovázet .
ZnačkaXINGHESF #ad
VýrobceXINGHESF #ad
Výška0.39
Délka1.18
Šířka0.79
Číslo dílui70
Modelkai70
Záruka2 roky

6. AIMIUVEI

#ad

AIMIUVEI Chytré hodinky dámské s funkcí telefonu, monitor spánku, fitness hodinky se 120+ sportovními menstruačními cykly, krokoměr, náramkové, SpO2 hodinky s měřením tepu, 1,39" HD dotyková obrazovka

#ad
AIMIUVEI #ad - S přizpůsobitelnými tlačítky se ženy jedním stisknutím tlačítka dostanou přímo ke svým oblíbeným funkcím. Tyto dámské chytré hodinky s funkcí telefonu přes hlasového asistenta AI a vyšší kompatibilitou Android 4. 4+/ios 9. 0+, aby lépe vyhovovaly potřebám žen.

Stanovte si denní tréninkové cíle, zatímco během tréninku přesně sledujete kalorie, kroky a další. Styl, vybavené rozlišením 360 * 360 s vysokým rozlišením. Ať už ve dne nebo v noci, neomezená lehkost Dámské chytré hodinky AIMIUVEI s 1, 5D zahnutým sklem. Komunikace, zda na procházku se psem nebo na rande, facebook, kdykoli po ruce nový čip bluetooth 5.3: stabilnější komunikace a rychlejší zprávy podporuje WhatsApp, SMS atd. 120+ sportovních druhů vhodných pro ženy dámské náramkové hodinky mají 9 integrovaných sportovních režimů a v aplikaci je na výběr 120+ sportovních režimů.

Kromě toho mají hodinky funkce jako německý systém, stopky a mnoho dalšího. Lehký design váží pouhých 39 g a dodává se s černým milánským náramkem a pohodlným růžovým silikonovým náramkem. Kroužky na aktivitu" dokumentují každý váš pokrok a pomohou vám dosáhnout požadované postavy. V kombinaci s dechovým tréninkem může pomoci ženám snadno odbourávat stres.
ZnačkaAIMIUVEI #ad
VýrobceAIMIUVEI #ad
Číslo díluAIM-37
Záruka1

7. AIMIUVEI

#ad

Fitness hodinky se 120+ sportovními režimy, SpO2, AIMIUVEI Chytré hodinky dámské s funkcí telefonu, monitor spánku, 1,39" HD dotyková obrazovka, hodinky s měřením tepu, menstruační cyklus, krokoměr,

#ad
AIMIUVEI #ad - Stanovte si denní tréninkové cíle, zatímco během tréninku přesně sledujete kalorie, kroky a další. Kroužky na aktivitu" dokumentují každý váš pokrok a pomohou vám dosáhnout požadované postavy. Styl, jak si přejete – staňte se s Aimiuvei vlastní módní návrhářkou.

Lehký design váží pouhých 39 g a dodává se se zlatým milánským náramkem a pohodlným růžovým silikonovým náramkem. Komunikace, zda na procházku se psem nebo na rande, sms atd. Aimiuvei komplexní ochrana zdraví žen každého věku. Multifunkční a dlouhá výdrž baterie 2 hodiny nabíjení na 7–9 dní používání. Tyto dámské chytré hodinky s funkcí telefonu přes hlasového asistenta AI a vyšší kompatibilitou Android 4.

4+/ios 9. 2 + pro lepší uspokojení potřeb žen. Aplikace "fitcloud pro" nabízí 202+ ciferníků a podporuje DIY design. S přizpůsobitelnými tlačítky se ženy jedním stisknutím tlačítka dostanou přímo ke svým oblíbeným funkcím. Ať už o svátcích nebo narozeninách, krokoměr, dálková spoušť, dámské chytré hodinky AIMIUVEI jsou vždy mimořádným dárkem pro ženy.
ZnačkaAIMIUVEI #ad
VýrobceAIMIUVEI #ad
Záruka1

8. elfofle

#ad

Elfofle Chytré hodinky dámské s funkcí telefonu, měření tepu, menstruační cyklus, monitor spánku, náramkové hodinky, 1,39" TFT HD dotykové obrazovky, vodotěsnost IP67 se 120 sportovními hodinkami SpO2

#ad
elfofle #ad - Zlaté tělo s růžovým a clashing nylonovým páskem, hodí se k různým outfitům! Chytré bluetooth calling function: elfofle chytré hodinky mají nejnovější čip ble5. 2, jak jdete, vyzvednout telefon, můžete hodinky spojit s vaším mobilním telefonem, jsou velmi pohodlné a můžete také zobrazit informace ze sociálních platforem jako WhatsApp, přijímat a odmítat hovory, když zvednete ruku, do a tak dále, abyste mohli žádné důležité termíny ververversedí.

Srdeční frekvence, kyslík v krvi, krevní tlak, podporují fyziologický cyklus ženy, stav spánku atd. Reaguje na potřeby žen ve všech fázích. Vzdálenvzdálenosti, které můžete nabídnout. Můžete si vybrat správné druhy sportu podle svých vlastních preferencí a zdraví, Srdeční frekvence atd.

Chytré dámské hodinky jsou kompatibilní také s hlasovým asistentem. Zdraví ženy: chytré hodinky elfofle zlepšují funkci ženy, sledují vaše zdraví kdykoliv, tělesná teplota, jako např. Zkontrolujte stav svého těla kdykoliv během tréninku, jízda na kole, jako např. Kromě toho existuje celá řada monitorovacích funkcí, přátele! Dlouhá životnost a mnoho funkcí: chytré hodinky elfofle vydrží 5 – 7 dní a plné nabití trvá pouze 2 hodiny. Kompatibilní systém: Android 4.
Značkaelfofle #ad
Výrobceelfofle #ad
Číslo díluG37
ModelkaS51
Záruka1 month

9. DEKELIFE

#ad

Monitorem spánku, menstruačním cyklem, 1,57" diamantová dotyková obrazovka, fitness hodinky, kaloriemi,, dámské s hodinkami na měření tepu, krokoměrem, Chytré hodinky dámské s funkcí telefonu, SpO2

#ad
DEKELIFE #ad - Inteligentní oznámení vás informují v reálném čase o zprávách z aplikací jako WhatsApp, takže nezmeškáte žádnou zprávu. Se skleněnou obrazovkou o velikosti 1, které každým gestem zesilují svůj elegantní šarm. Integrované reproduktory s vysokou věrností a mikrofon zajišťují nejjasnější zvuk.

Světlé jako hvězda. Pomocí gps mobilního telefonu lze zobrazit i vaši trajektorii pohybu. Vybaveno vysoce přesným dynamickým optickým senzorem pro sledování srdeční frekvence, SpO2 a krevního tlaku 24 hodin denně a nočního spánku pro komplexní sledování vašich zdravotních ukazatelů. Vyberte si svůj preferovaný tréninkový režim na dámských fitness hodinkách, abyste zaznamenali údaje o tréninku a podpořili vás při úpravě vašeho tréninkového plánu. Postarejte se o své zdraví hodinky byly vyvinuty pro zdraví žen a zaznamenávají menstruace, těhotenství a přípravu na těhotenství.

Vodotěsnost ip68, můžete bez překážek trénovat i při dešti nebo pocení. Inteligentní život zde začíná vybaveno systémem bluetooth 5. 3 můžete s těmito chytrými hodinkami přijímat, uskutečňovat a odmítat hovory dámským. Další praktické funkce německý systém, budík, upozornění na pitnou vodu, hlasový asistent atd. Připomínka sezení, počasí, personalizovaný ciferník, dámské hodinky DEKELIFE jsou perfektní hodinky pro vás, navržené s funkcemi, které jsou vyhrazeny pouze pro ženy.
ZnačkaDEKELIFE #ad
VýrobceDEKELIFE #ad
Číslo díluI68
Záruka2 roky

10. RUIMEN

#ad

RUIMEN Chytré hodinky s funkcí telefonu, chytré hodinky pro ženy i muže, krokoměr, hodinky s měřením tepu, fitness hodinky s monitorováním SpO2, více, monitor spánku, HD dotyková obrazovka, hodinky

#ad
RUIMEN #ad - Přijímání hovorů/volání a volání a volání vestavěný reproduktor, běháte. Zdravý partner na zápěstífitness hodinky zaznamenávají každodenní kroky, které monitorují fyzické zdravotní ukazatele a provádějí 24hodinové monitorování srdeční frekvence.

Další praktické funkce digitální sportovní hodinky jsou kompatibilní s většinou chytrých telefonů s ios 9. 0 a android 6. 0 Můžete si také vybrat svůj oblíbený obrázek v aplikaci a přizpůsobit ciferník tak, aby se objevila vaše jedinečná osobnost. Existuje celá řada ciferníků a designy DIY-ciferníku. Kromě toho obsahuje balíček nabíjecí kabel a návod v 5 jazycích německy, italsky, anglicky, francouzsky, španělsky. Nezmeškáte žádné důležité hovory, jezdíte na kole, Wechat atd.

Lepší výkon tyto chytré hodinky s bluetooth s plným dotykovým displejem vám nabízejí lepší uživatelský zážitek. Bt5. 0 nabízí rychlejší a stabilnější spojení, poměr rozlišení 280 * 240 nabízí vynikající kvalitu obrazu. Naše chytré hodinky splňují také standardy vodotěsnosti IP68, ale neponořujte se svými hodinkami. Podívejte se na analýzu fitness dat pro lepší výsledky tréninku.
ZnačkaRUIMEN #ad
VýrobceRUIMEN #ad
Výška0.43
Délka9.96
Hmotnost0.22
Šířka1.54
ZárukaZáruka 2 roky