Top 10 Brustgurt Pulsmesser Garmin – Hrudní pásy pro sportovní zařízení

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Garmin

#ad

Technologie ANT+ a Bluetooth, Garmin HRM-DUAL – hrudní pás pro záznam hodnot srdeční frekvence

#ad
Garmin #ad - Více možností tréninku, abyste mohli průběžně přijímat přesné údaje o tepové frekvenci na přístroji Garmin, v online tréninkových aplikacích nebo na kompatibilních fitness zařízeních při cvičení ve fitness studiu.

Pro plné využití přístroje garmin se ujistěte, že je operační systém vašeho smartphonu aktuální a že jsou nainstalovány aktualizace softwaru Garmin zařízení. Nastavitelný a příjemný na nošení prémiový hrudní pás na měření tepové frekvence z měkkého materiálu s odnímatelným modulem srdeční frekvence.

Garmin prémiový hrudní pás na měření tepové frekvence přenáší údaje o tepové frekvenci v reálném čase přes Bluetooth Low Energy a ANT+. Délka řemínku je nastavitelná od 63, 5 cm do 132 cm. Výdrž baterie cca 3, 5 roku při průměrném používání 1 hodinu denně. Kompatibilní s Android a iOS.
ZnačkaGarmin #ad
VýrobceGarmin #ad
Výška1.3
Délka52
Hmotnost0.12
Šířka0.4
Číslo dílu010-12883-00
Modelka010-12883-00
Záruka1 rok záruka výrobce

2. Garmin

#ad

Běžecký pás, černá, technologie ANT+ a Bluetooth, Garmin HRM-Pro Plus – prémiový hrudní pás pro záznam hodnot srdeční frekvence a výkonnosti jako je kroková frekvence a doba kontaktu se zemí

#ad
Garmin #ad - Baterie můžete bez problémů vyměnit a okamžitě začít svůj trénink. Přesné hodnoty výkonu: hrm-pro plus spolehlivě a přesně zaznamenává údaje o vaší srdeční frekvenci a hodnoty účinnosti běhu, dobu kontaktu se zemí, vertikální poměr, jako např. Frekvence kroku, kilometrový výkon atd.

Tak můžete během týmového tréninku bez problémů nechat své hodinky v tašce a přesto měřit svůj výkon. Ukládá také bez chytrých hodinek: hrm-pro plus ukládá vaši aktivitu a následně ji přenese přímo na vaše chytré hodinky. Vysoký komfort při nošení: pohodlný prémiový hrudní popruh se hodí až k obvodu hrudníku 106 cm. Ant+ a bluetooth le: díky ant+ a bluetooth low energy lze data přenášet přímo na chytré hodinky, chytré hodinky, tréninkové přístroje nebo online platformy, jako je Zwift. Daje při plavání: i pod vodou se zaznamenávají údaje o vaší srdeční frekvenci a přenášejí se na koncový přístroj.

Automaticky rozpozná vaše aktivity: prémiový hrudní pás na měření tepové frekvence rozpozná vaši aktivitu, ukládá vaše data a díky Physio TrueUp synchronizuje vaše údaje o aktivitě s vaším účtem Garmin Connect. Kryt baterie umožňuje jednoduchou výměnu baterie a zvyšuje životnost popruhu. Také pro vnitřní běh: pulzní pás zaznamenává rovněž údaje o prostoru a vzdálenosti při běhu uvnitř na dráze i na běžeckém pásu. Výdrž baterie 1 rok: knoflíková baterie v hrm-pro plus vydrží až 1 rok.
ZnačkaGarmin #ad
VýrobceGarmin #ad
Výška23.62
Délka1.18
Hmotnost0.11
Šířka0.47
Číslo dílu010-13118-00
Modelka010-13118-00
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

3. CooSpo

#ad

Zwift, Kompatibel mit Polar, COOSPO H808S Brustgurt Pulsmesser ANT+/Bluetooth, Garmin, Strava, Wahoo, Premium Herzfrequenzmesser Pulsgurt Sensor HRM-Messung Pulsgurt IP67 Wasserdichter, Elite HRV

#ad
CooSpo #ad - Wasserdicht IP67. Wie peloton fahrrad, tempo, myx fitness, bowflex Max Trainer/ Pro-Form Laufband/ Ifit Laufband/ Horizon 7.0 at laufband/ reebok jet 200 laufband/ ifit laufband/ Echelon und qdomyoszwift Spinning Bike, Nordic Laufband, Concept2, mirror, Tonal.

Runkeeper/ coosporide/ wahoo fitness/ strava/ Nike+ Runclub/ adidas Run App/ DDP Yoga/ Peloton App/ Rouvy/ Elite hrv /Pulsoid. Kompatibel mit sportuhren - garmin 245 uhr/ garmin vivoactive3/ garmin 235 uhr/ garmin fr225/ garmin fenix/ gamin forerunner/ Garmin 650/ Apple Uhr/ Suunto Ambit 2/ Suunto Spartan/ Samsung Gear Uhr/ Amazfit Stratos Uhr und andere. 300 stunden batterielebensdauer - die cr2032-Münzbatterie hat einen extrem niedrigen Stromverbrauch und bietet eine Batterielebensdauer von 300 Stunden.

Bitte stellen sie die Bluetooth-Verbindung über die von Ihnen verwendete App her. Bitte schalten sie die eigene hRM-Funktion der Uhr aus, bevor Sie sie mit der coospo H808S koppeln. Sowie mit Fahrradcomputern und Fitnessgeräten. App-kompatibel - dieser bluetooth-herzfrequenzmesser funktioniert mit mehr als 50 trainings-apps auf ihrem smartphone oder Tablet, wie z. B. Leicht und verstellbar - das gesamtgewicht des hr-monitors beträgt 45g 1. 4oz.
ZnačkaCooSpo #ad
VýrobceCooSpo #ad
Výška0.53
Délka2.32
Hmotnost0.04
Šířka1.38
Číslo dílu2021-01QIAN-4-28999
ModelkaH808S

4. Polar

#ad

Bluetooth, Polar H10 snímač srdeční frekvence, vodotěsný snímač srdeční frekvence s hrudním pásem, ANT+, EKG

#ad
Polar #ad - Všestrannost – vodotěsný senzor srdeční frekvence polar h10 je mnohostranně použitelný, běhu, např. S pelotonem; bluetooth a ANT+ lze simultánně používat. Konektivita – bluetooth, ant+ a 5 khz nabízí vynikající výběr možností připojení např.

Nejvyšší přesnost – polar h10 je známý svou přesností a nejpřesnějším senzorem srdeční frekvence v historii Polar. Dostupné velikosti - m-xxl obvod hrudníku 65-93 cm, XS-S obvod hrudníku 51-66 cm. Aktualizace softwaru polar h10 dostává aktualizace prostřednictvím aplikace Polar Beat; přenáší srdeční frekvenci na sportovní hodinky např.

Při jízdě na kole, v interiéru; má interní paměť pro tréninkovou jednotku. Polar pro hrudní popruh – díky snadno použitelné přezce, vylepšeným elektrodám a novým silikonovým bodům je popruh pohodlný a při pohybu neklouže. Polar, garmin, apple, Suunto a fitness aplikace, např.
ZnačkaPolar #ad
VýrobcePolar #ad
Výška0.4
Délka1.3
Hmotnost0.09
Šířka2.6
Číslo dílu92075957
Modelka92075957
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

5. smartLAB

#ad

černý, smartLAB Měřič srdeční frekvence hrm W | EKG přesný pulzní pás s hrudním popruhem s Bluetooth a ANT+ kompatibilní s Garmin Wahoo Polar Apple Watch RUNTASTIC PRO STRAVA TomTom ENDOMONDO

#ad
smartLAB #ad - Kompatibilní také s mnoha domácími trenažéry přes Bluetooth nebo ANT+. Popruh na hrudi srdeční frekvence funguje mimo jiné s runtastic Pro, Runkeeper, MyFitness APP a dalšími.

Tento snímač srdeční frekvence je kompatibilní se sportovními hodinkami jako Garmin, Apple, Tomtom a Sigma / cyklopočítače jako Garmin, Polar, Bryton, Suunto, VDO a Sigma. Během tréninku udržujte svůj tep pod kontrolou. Měřičem srdeční frekvence můžete měřit srdeční frekvenci při sportovních aktivitách. Hrudní popruh s ant+ a bluetooth s připojením na iphone nebo android přímo přes sportovní aplikaci. Tím dosáhnete svých cílů. Podporuje standardní protokoly Bluetooth a ANT+, a proto lze připojit také na Samsung S Health.
ZnačkasmartLAB #ad
VýrobceHMM Diagnostics GmbH #ad
Výška1.49
Délka1.78
Hmotnost0
Šířka0.7
Číslo díluD41480
ModelkaD41480
Záruka2 roky

6. Garmin

#ad

Hrudní pás na měření tepové frekvence pro ženy, Garmin HRM-Fit

#ad
Garmin #ad - Fitness funkce: pokud hodinky nenosíte, zaznamenává hrudní popruh kroky, spotřebu kalorií, minuty intenzity a srdeční frekvenci a po synchronizaci je zpřístupňuje na všech kompatibilních zařízeních Garmin. Mnohostranně použitelný: vysoký komfort při nošení a přesné údaje o tepové frekvenci pro různé aktivity, HIIT, jízda na kole v interiérech a exteriérech, silový a opakovaný trénink, jako je běh, fitness kurzy a další.

Připojení: hrudní pás hrm-fit přenáší přesné údaje o tepové frekvenci a výkonu na vaše kompatibilní chytré hodinky Garmin Smartwatch, počítač na kolo, fitness zařízení, aplikaci Tacx Training App a další aplikace. Interní paměť: pokud při aktivitách chytré hodinky nejsou v dosahu, uloží se zachycené údaje o tepové frekvenci na hrudním pásu vyžaduje zahájení a ukončení aktivity přes kompatibilní hodinky Garmin hodinky.

Running dynamics: zachycuje hodnoty efektivity běhu, jako je vertikální pohyb, délka kroku, vertikální poměr, doba kontaktu se zemí, výkon a další, které vám pomohou při zvyšování tvaru vyžaduje kompatibilní přístroj Garmin přístroj. Speciálně pro ženy: speciálně vyvinutý design clip-on lze nejlépe upevnit na sportovní podprsenky se středním a silným držením podprsenky s dlouhým rukávem s předním uzávěrem nebo sportovní podprsenky s lehkým držením se nedoporučují.
ZnačkaGarmin #ad
VýrobceGarmin #ad
Výška13.2
Délka1.3
Hmotnost0.12
Šířka0.7
Číslo dílu010-13314-00
Modelka010-13314-00
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

7. CooSpo

#ad

COOSPO H9Z měřič tepu, IP67 vodotěsný HRM fitness tracker, nabíjecí Bluetooth 5.0/ ANT+ měřič srdeční frekvence hrudní pás, hrudní pás, kompatibilní s Polar Wahoo Strava Garmin Zwift

#ad
CooSpo #ad - Pro prodloužení životnosti baterie použijte síťový zdroj DC 5 V nebo USB port počítače. Zóna srdeční frekvence a hrv: h9z hrm má 5barevný led displej pro zónu srdeční frekvence, který mění barvu v závislosti na zóně srdeční frekvence a pomůže vám pohybovat se ve správné zóně pro vaše tréninkové cíle a dosáhnout nejlepších výsledků.

Podporuje také funkci variability srdeční frekvence HRV. Pokud máte jakékoliv dotazy ohledně hrudního pásu na monitor srdeční frekvence H9Z, neváhejte nás kontaktovat a my vám odpovíme do 24 hodin. Více pohodlí: o 14 % lehčí a o 13 % méně tenký než předchozí verze a hrudní pás na měření tepové frekvence h9z je vyroben z látky, pohodlnější nošení a neklouže při tréninku, plně nastavitelný hrudní popruh lze nastavit od 25 do 36 palců. Bluetooth 5. 0 & ant+ duální režim: s konektivitou ant+ a technologií bluetooth bluetooth 5. 0 low energy zajišťuje snímač srdeční frekvence h9z to, že se můžete spojit s chytrými telefony/GPS cyklopočítači/přístroji na tělocvičně a sportovními hodinkami a synchronizovat data o tepové frekvenci s vašimi oblíbenými fitness přístroji a sportovními aplikacemi.

Není třeba měnit baterie: vestavěná dobíjecí li-ion baterie, nabízí výdrž baterie až 50 hodin na jedno nabití. JednoroČnÍ omezenÁ zÁruka: coospo nabízí 12měsíční záruku záruky kvality. Sledujte každý srdeční tep: měřič srdeční frekvence coospo h9z s hrudním popruhem používá pokročilý senzorový čip a nejnovější algoritmus pro přesné sledování.
ZnačkaCooSpo #ad
VýrobceCooSpo #ad
Výška4.17
Délka4.92
Hmotnost0.21
Šířka0.87

8. moofit

#ad

Kompatibilní s aplikacemi iOS/Android, hrudní pás, fitness, větší dosah komunikace, Low Energy údaje o tepové frekvenci v reálném čase Bluetooth 5.0/ANT+, vodotěsnost IP67, moofit HR8 měřič tepu

#ad
moofit #ad - Bluetooth 5. 0: coosporide, fulgaz, Zwift, Openrider, Elite HRV. Vyměnitelná baterie – měřič srdeční frekvence se dodává s vyměnitelnou baterií cr2032, pokud máte dotazy k produktům, dejte nám vědět prostřednictvím zprávy Amazon, která vydrží až 300 hodin.

Vodotěsnost ip67, 1 cm centimetrů, 2 v × 5, fitness, běh, atd. Ant+: wahoo, rouvy, kinomap, TrainerRoad, Strava, Black Bird. Moofit náhradní popruhy – hr8 je dodáván s prodyšným hrudním popruhem, 5 cm do 132 cm. Všestrannost – rozměry balení: 9, hr8, fotbal, vhodná pro všechny druhy sportů jako je jízda na kole, lehká měření srdeční frekvence, 3 d × 4, hmotnost balení: 66 g. Nejlepší volba pro fitness nadšence! Ale nedoporučuje se plavat. Pohodlné a bez rušení, vylepšenými elektrodami, zůstává na svém místě, snadno ovladatelnou přezkou a je nastavitelná v délce od 63, když jste v pohybu.

Tipy: zákaznický servis 24/7 online, vždy se budeme snažit vám pomoci. Bluetooth 5. 0 & ant+ – hr8 je vybaven technologií bluetooth 5. 0 a ant+ a spojuje se s různými fitness zařízeními, igpsport, onelap, wahoo fitness, Bryton, Nike Run Club, fitness aplikacemi a sportovními hodinkami se stabilním přenosem. Přesnost až ±1 bpm je přesnější než optické měření srdeční frekvence.
Značkamoofit #ad
VýrobceWantacme #ad
Výška1.65
Délka3.66
Hmotnost0.03
Šířka2.01
Číslo díluHR8
ModelkaHR8
ZárukaZáruka 12 měsíců

9. Garmin

#ad

Protiskluzový design pro plavání, Garmin Prémiový hrudní pás na měření srdeční frekvence HRM-Swim – pro měření srdeční frekvence pod vodou, odolný vůči chemikáliím bazénu

#ad
Garmin #ad - Hrm-swim: díky protiskluzovému designu zůstává popruh i při odpuzování od okraje pánve ve správné poloze i bez neoprenového obleku. Bezdrátový přenos dat přes ANT+. Měření srdeční frekvence pod vodou. Rozsah dodávky: HRM-Swim, návod. Kompatibilita se smartphonem: iphone, android – pro plné využití přístroje Garmin se ujistěte, že je váš chytrý telefon operační systém aktuální a že jsou nainstalovány aktualizace softwaru Garmin. Trvanlivý za všech vodních podmínek bazénová voda, slaná voda nebo normální sladká voda.
ZnačkaGarmin #ad
VýrobceGarmin #ad
Výška0.5
Délka57
Hmotnost0.16
Šířka1.5
Číslo dílu010-12342-00
Modelka010-12342-00

10. Maxxus

#ad

Kompatibilní s Polar, snímač tepové frekvence, Zwift, Garmin, ANT+, měřič tepové frekvence, pás na tep, Bluetooth, Strava, snímač tepové frekvence, MAXXUS Monitor srdeční frekvence HRM 5.1 – nekódovaný 5,3 kHz, TomTom – hrudní popruh

#ad
Maxxus #ad - Je ideálním tréninkovým partnerem pro cvičení v domácnosti, ve fitness studiu nebo venku. Iroké použití: monitor srdeční frekvence od firmy maxxus je kompatibilní s více než 100 kardio přístroji, smartphony a tablety, aplikacemi, takže můžete sledovat svou srdeční frekvenci kdykoli a kdekoliv.

Kromě toho se snadno čistí. Všestranný: tento senzor srdeční frekvence se perfektně hodí pro všechny úrovně fitness. Univerzální velikost: náš pulzní pás lze individuálně nastavit a díky své pružnosti je vhodný pro obvod hrudníku až 165 cm.

3 v 1: se třemi možnostmi připojení – rádiové spojení s nekódovanými rádiovými přijímači na 5, 3 khz, aNT+ a Bluetooth 5. 0 – umožňuje náš hrudní popruh přesné měření srdeční frekvence na různých zařízeních. Další výhody: protože je elastický a pružný, nabízí náš měřič srdeční frekvence optimální tvar a příjemný komfort při nošení.
ZnačkaMaxxus #ad
VýrobceMaxxus Group #ad
ModelkaMX-600360-00019-0001