Top 10 Cupboard For Clothes – Textilní skříně

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. SONGMICS

#ad

Regál do koupelny, SONGMICS Plastová skříň, 93 × 31 × 123 cm, regál na boty, šatní skříň, bílá, LPC115S

#ad
SONGMICS #ad - Pomocí přídatných šroubků a hmoždinek je možné regál bezpečně ukotvit do zdi detaily si můžete přečíst v návodu. Vysoká stabilita – skládá se z plastu pp deska, plastu abs spojovací díl a železného drátu obruba desky. Lehce se čistí a udržuje – desky pp jsou odolné vůči vodě, vlhkosti a plísni a odpuzují prach.

Regál se čistí jednoduše vlhkým hadříkem. Pokud je hezky vyzdoben, pro uschování/organizaci oblečení, vytvoří domáckou atmosféru v každém obytném prostoru. V množství jednotlivých dílů, pokud vystačí požadované desky a spojovací kusy, je možné regál skládat také v jiných verzích detaily naleznete v návodu. V chodbě, potřeb do koupelny, plyšových zvířat apod. Může sloužit také jako rozdělovač prostoru. Max. Plní nejlépe svůj účel – úschovný regál může být použitý pro jakýkoliv obytný prostor, obývacím pokoji, dokonce i v kanceláři, bot, např.

Jednoduchá montáž – jednotlivých dílků není mnoho, struktura je jednoduchá, které je obsaženo v dodávce, proto se lehce montuje i demontuje. Tyři odkladné plochy – rozměry regálu: 30 נ30 נ30 cm Š נv נh; kapacita každé poličky: 27 l, oblečení nebo hraček, celková kapacita 9násobná: 243 l, stará se o praktickou úschovu bot, "dovedný asistent" pro Vaši rodinu. Zatížitelnost každé police: 10 kg.
ZnačkaSONGMICS #ad
VýrobceSongmics #ad
Výška48.43
Délka12.2
Hmotnost11.95
Šířka36.61
Číslo díluLPC115S
ModelkaLPC115S

2. HOMIDEC

#ad

Oddělovač prostoru, boty, modulární skříň, HOMIDEC Regálový systém, regál na boty, regál na 40 kostek, knihy do ložnice, skládací skříň, šatní skříň z plastu, hračky, organizér na oblečení

#ad
HOMIDEC #ad - Nepokládejte na něj tedy nic příliš těžkého. Stabilita: zda každý list kostky dobře uzamkne, rozhoduje o tom, zda můžete získat silnou strukturu. Náš konektor je vyroben z ABS pryskyřice. Proto vám doporučujeme list zafixovat v nejhlubší vrstvě, aby bylo dosaženo maximální stability.

Skvělé řešení pro lehké požadavky na paměť. Nosnost : tato kostka slouží k uložení předmětů v domácnosti, knih, oblečení, osobních oblíbených předmětů atd. Flexibilita a víceúčelové použití: každou kostku lze vyjmout a použít k vytvoření různých tvarů. Velikost a materiál: každá velikost kostek je 30 × 30 × 30 cm a skládá se z polyetylenové plastové desky, stabilního kovového rámu a spojek ABS pryskyřice.

Každá kostka pojme až 10 liber. Díky elegantní barvě a velikosti jej můžete umístit do vstupního prostoru, ložnice, pracovny, dětského pokoje nebo kanceláře. Pak obdržíte pevný organizátor paměti. Podle návodu zkontrolujte, zda je každý list po dokončení každé vrstvy kompletně zablokován v přípojce. Snadná montáž a demontáž : jedná se o jednoduchou modulární strukturu. Vnitřní strana je vícevrstvě uzamčená, takže nemůže snadno vyklouznout.
ZnačkaHOMIDEC #ad
VýrobceHOMIDEC #ad
Výška11.81
Délka11.81
Šířka11.81

3. Relaxdays

#ad

V × Š × H: 175 × 135 × 45 cm, antracitová, Relaxdays Látková skříň s šatní tyčí a 12 policemi, šatní skříň se zipem

#ad
Relaxdays #ad - S šatní tyčí: bundy, halenky, košile, šaty atd. Organizér: látková skříň s potahem v antracitové barvě vč. Všestranné: jako šatní skříň v ložnici, sklepní skříň pro sezónní textilie nebo jako šatník. Ložný prostor: textilní skříň se 2 velkými a 10 malými přihrádkami na oblečení, boty, tašky a prádlo. Zipu – jednoduchá montáž díky zásuvnému systému. Pověste do skládací skříně. Základy: rozměry látkového šatníku v × š × h: cca 175 × 135 × 45 cm – se stabilním rámem z kovu.
ZnačkaRelaxdays #ad
VýrobceRelaxdays #ad
Výška68.9
Délka17.72
Hmotnost7.5
Šířka53.15
Číslo dílu10035770_139
Modelka10035770_139

4. AWTATOS

#ad

Skládací skříň, dětský regál, skladovací police, regál na hračky, plast, bílá ULPZ016, police, stojací regál, PP zásuvný regál, kostky pro vlastní tvorbu, AWTATOS Šatní skříň s 16 kostkami

#ad
AWTATOS #ad - Pína: Čištění tohoto regálu na kostky se bez problémů podaří – voděodolné plastové desky lze při znečištění jednoduše otřít vlhkým hadříkem. Plastové desky s integrovaným kovovým rámem tvoří stabilní jednotku se spojkami z odolného ABS plastu – snadné sestavení, mimořádně stabilní, zajištěné ochranou proti překlopení.

Stabilní konstrukce: náš regál je vyroben z plastu pp deska, abs plastu spojovací díl a železného drátu obruba desky. Pak obdržíte pevný úložný regál. Nebojte se. Na 30 x 30 cm velké desky můžete uložit oblečení, boty, tento diy plastový regál je dodáván tak, knihy, pokud máte prostorově úspornou skříňku, hračky nebo kuchyňské náčiní. Pomocí stupňovité police zkontrolujte, zda je každý list po dokončení každé vrstvy kompletně zablokován v přípojce. Skutečný univerzální zásuvný regál má velikost 30 × 30 × 30 cm, jak jste volali.

Ušetříte tak čas a námahu! Vaše morče díky chytrému zásuvnému systému můžete tento regálový systém postavit do šatníku v mnoha různých tvarech, botník, kuchyňský regál, objednat další desky a spojovací díly nebo některé kostky jednoduše vynechat – udělejte si to nejlepší! Budete mít radost: Buďte kreativní a využijte tento zásuvný regálový systém jako výpust pro vaše malá zvířata, oddělovač prostoru. Max. Ndtalent: pokud vám chybí prostorově úsporná skříňka, bude tento regálový systém DIY dodáván tak, jak jste volali.
ZnačkaAWTATOS #ad
VýrobceAWTATOS #ad
Výška11.81
Délka11.81
Šířka11.81

5. SONGMICS

#ad

Stojan na šaty, SONGMICS Šatní skříň, šatna, šedá RYG02GY, pracovna, ložnice, 140 × 43 × 174 cm, přenosná šatní skříň se závěsnou tyčí, skládací

#ad
SONGMICS #ad - Silný regál každá šatní tyč tloušťka stěny 0, 4 mm má až 30 kg; každá látková police je podepřena 4 kovovými trubkami Ø 16 mm a robustními, oboustranně použitelnými plastovými spojkami a je nosnost až 10 kg.

Bezprašné vaše oblíbené šaty musí být lépe chráněny! Žádné starosti, tato skříň vám s tím pomůže. Musíte pouze zasunout všechny trubky do spojek a regál již stojí. Tento látkový potah na šaty je vybaven zipem a suchým zipem a nabízí vašemu oblečení dobrou ochranu. V této prostorné šatní skříni najde vše své místo. Snadná montáž všechny spojovací díly byly vyrobeny v jedné velikosti; tím se ušetříte obtěžující třídění jednotlivých dílů.

Co dostanete látková skříň z kvalitní netkané textilie se závěsnými tyčemi a policemi – optimální způsob, jak odstranit chaos šatů i v malých bytech. Vysoká kapacita pro větší pořádek zavěste své oblečení řádně na 2 šatní tyče a položte své tašky, čepice a ponožky na obě nastavitelné přihrádky.
ZnačkaSONGMICS #ad
VýrobceSONGMICS #ad
Výška68.5
Délka55.12
Hmotnost11.9
Šířka16.93
Číslo díluRYG02GY

6. SONGMICS

#ad

úložný systém, kovový drát, s drátovým rámem, Songmics Zásuvný regál, skříňka pro vlastní montáž a modulový mřížkový regál

#ad
SONGMICS #ad - Individuální regál – náš mřížkový regál vám nabízí možnost sestavit si 9 přihrádek podle vašeho přání. Flexibilní a univerzální zásuvný regál – buďte flexibilní s naším rychle sestavitelným a rozložitelným drátěným regálem se zásuvným systémem.

V případě dotazů nás kontaktujte. Dostatek místa pro mnoho věcí – chcete mřížkový regál, do kterého chcete uložit oblečení, trička, předměty nebo nářadí? Náš regál je ideální na boty, doplňky, ponožky, spodní prádlo, suvenýry, knihy, časopisy atd. Dodáváme vám v balení vše, co potřebujete – včetně gumového kladívka. Vneste pořádek do obývacího pokoje, schodiště, ložnice, chodby, sklepa nebo balkonu není odolný proti povětrnostním vlivům. Každá kostka má nosnost až 10 kg. Pp podlahové desky se zasunou do regálového systému a lze je také vynechat.

Buďte kreativní – náš regál s mřížkou pro zasunutí vám nabízí celou řadu možností, jak ušetřit místo uložení vašich potřeb. Přizpůsobte si regál podle svých představ, možné návrhy modelů jsou uvedeny v návodu k sestavení český jazyk nelze zaručit. Robustní a stabilní – stupňovitý regál se skládá z pp desek a drátěného roštu. Dodávaná ochrana proti překlopení hmoždinky a šrouby zabraňuje překlopení regálu.
ZnačkaSONGMICS #ad
VýrobceSONGMICS #ad
Výška36.61
Délka12.2
Hmotnost14.77
Šířka36.61
Číslo díluLPI115W
ModelkaLPI115W

7. SONGMICS

#ad

šatní stojan, volně stojící šatní skříň, SONGMICS Šatní skříň otevřená, stojací regál, 43 x 124 x 182 cm, šatna, ložnice, věšák na šaty s šatní tyčí, černá RYG026B02

#ad
SONGMICS #ad - Mnohostranně použitelný díky jednoduchému designu lze tento věšák na šaty snadno integrovat do vašeho domova a perfektně se hodí do ložnice, obývacího pokoje, na chodbu nebo do spíže. Velký úložný prostor tato skříň o velikosti 43 × 124 × 182 cm nabízí dostatek místa – 2 přihrádky na závěsné oblečení a několik přihrádek na skládané oblečení.

Snadná montáž pro montáž tohoto šatního stojanu není nutné žádné nářadí. Robustní a stabilní stojanový regál podporovaný zesílenými kovovými trubkami a plastovými spojkami je stabilní a dobře zatížitelný – každá textilní police má nosnost až 10 kg a každá šatní tyč až 15 kg.

Můžete také odstranit střední velkou odkládací plochu, abyste získali velkou závěsnou přihrádku. Díky jasnému návodu a označeným dílům lze tento šatník bleskově sestavit. Dodávaná ochrana proti převrácení s dodanou ochranou proti překlopení můžete tuto otevřenou šatní skříň připevnit na stěnu a vytvořit tak bezpečné prostředí.
ZnačkaSONGMICS #ad
VýrobceSONGMICS #ad
Výška71.65
Délka16.93
Hmotnost11.68
Šířka48.82

8. SONGMICS

#ad

černá RYG094B02, 4 závěsné přihrádky, 4 boční kapsy, obývacího pokoje, SONGMICS Látková skříň, s přihrádkami, do ložnice, dostatek místa, šatní skříň, 45 × 170 × 167 cm

#ad
SONGMICS #ad - Co dostanete šatní skříň se 4 závěsnými přihrádkami, podrobný a srozumitelný návod k obsluze český jazyk nelze zaručit a způsob, 4 boční kapsy, ochranu proti překlopení, jak udržet váš pokoj čistý a řádný.

Statická zatížitelnost jedné tyče: 15 kg. Závěsné přihrádky a police tento šatník má 4 závěsné přihrádky s výškou 120 cm, na které můžete zavěsit košile, kabáty a sukně; má také přihrádky pro uložení Vašich bot nebo tašek. Dejte své věci do pořádku! 4 boční kapsy tato velká šatní skříň má na jedné straně 4 úložné kapsy pro malé předměty, jako jsou ponožky, klíče a rukavice. Už nebudete ztrácet čas hledáním důležitých předmětů.

Snadná montáž nemusíte připravovat žádné montážní nářadí, stačí pouze spojit kovové trubky s plastovými spojkami a zakrýt látkovým krytem, abyste tuto skříň nainstalovali během několika minut. Robustní a zatížitelná konstrukce z ocelových trubek o průměru 16 mm a zesílených plastových spojkách dodává tomuto látkovému šatníku solidní oporu vašeho oblečení max.
ZnačkaSONGMICS #ad
VýrobceSONGMICS #ad
Výška65.75
Délka66.93
Hmotnost11.02
Šířka17.72
Číslo díluRYG094B02
ModelkaRYG094B02

9. SONGMICS

#ad

Do ložnice, kovový rám, šatny, 1 šatní tyč, šedá se vzorem rybí kosti RYG084G22, SONGMICS Šatní skříň, chodby, 45 x 88 x 168 cm, netkaná textilie, 6 úrovní

#ad
SONGMICS #ad - Jednoduše vypněte dveře a zavřete zip – látkový kryt této šatní skříně nabízí optimální ochranu. Díky podrobnému, snadno srozumitelnému návodu a očíslovaným dílům je montáž této víceúčelové skříně hotová obratem ruky.

Každý den začíná dobře košile z závěsné tyče, kalhoty, ponožky a čepice z regálu – s tímto šatníkem můžete uložit všechny důležité oděvy na jednom místě. Kam s touto skříní? naše odpověď: "všude! všude tam, kde chcete!" v chodbě, v obývacím pokoji nebo v ložnici? Je to na vás. Vliesová látka s atraktivním vzhledem šedé rybí kosti propůjčuje této skříni zvláštní vzhled a přináší do vašeho domova charakter.

Zastánce pořádku pro celý váš dům. Chcete chránit své oblečení? my také! vaše oblíbené oblečení nemusí trpět prachem. Velmi snadná montáž konec s hodinami zoufalství při montáži. Nevzdávejte se stylu a elegance Šatna nemusí vypadat fádně a nudně.
ZnačkaSONGMICS #ad
VýrobceSONGMICS #ad
Výška66.14
Délka17.72
Hmotnost7.5
Šířka34.65
Číslo díluRYG084G22
ModelkaRYG084G22

10. SONGMICS

#ad

4 boční kapsy, do ložnice, černá RYG008B02, s přihrádkami, 2 závěsné přihrádky, SONGMICS Látková skříň, šatní skříň, 45 × 127 × 176 cm, obývacího pokoje, dostatek místa

#ad
SONGMICS #ad - Dejte své věci do pořádku! s bočními kapsami Často se nám líbí detaily. Všestranný s vysokou kapacitou tento šatník má 2 závěsné přihrádky s výškou 120 cm, do kterých můžete zavěsit košile, kabáty a sukně; má také přihrádky pro uložení Vašich bot nebo tašek.

Malé detaily, stačí pouze spojit kovové trubky s plastovými spojkami a zakrýt látkovým krytem, velké překvapení! Snadná montáž nemusíte připravovat žádné montážní nářadí, abyste tuto skříň nainstalovali během několika minut. Co dostanete Šatní skříň se 2 závěsnými přihrádkami, podrobný a srozumitelný návod k obsluze český jazyk nelze zaručit a způsob, 4 boční kapsy, ochranu proti překlopení, jak udržet váš pokoj čistý a uspořádaný.

Robustní a zatížitelná konstrukce z ocelových trubek o průměru 16 mm a zesílených plastových spojkách dodává tomuto látkovému šatníku solidní oporu vašeho oblečení max. Tato velká látková skříň je na jedné straně vybavena 4 kapsami pro uložení menších předmětů jako ponožky, klíče a rukavice. Statická zatížitelnost jedné tyče: 15 kg.
ZnačkaSONGMICS #ad
VýrobceSONGMICS #ad
Výška69.29
Délka50
Hmotnost7.72
Šířka17.72
Číslo díluRYG008B02
ModelkaRYG008B02