Top 10 Drohne Mit kamera 4K Windbeständig – Drony

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Potensic

#ad

12MP fotografický dron pro začátečníky, 6 km FPV přenos, do 249 g, Potensic ATOM GPS dron s 4K kamerou a 3osý gimbal, 3 akumulátory 96 min. doba letu, vizuální sledování/QuickShots/RTH, dospělé,

#ad
Potensic #ad - Vychutnejte si své letecké dobrodružství bez přerušení! nová, kreativní cesta, která pomáhá začátečníkům vytvářet mistrovské krátké filmy. 5 režimů na výběr – na výběr – k dispozici také na dálku, vyberte si jednoduše svůj motiv a ATOM provede v závislosti na zvoleném režimu řadu profesionálních leteckých manévrů a pořizuje krátké filmy.

A. Umožňuje skutečně inteligentní automatické sledování. Systémová verze smartphonu odpovídá ≥ ≥. Smyslem života je vidět široký svět. Díky zabudovanému portu oom dron dron. Oblíbená vlastnost pro všechny outdoorové sportovce, inteligentně sledujte a zachyťte cenné okamžiky svých dobrodružství! K dispozici je nová funkce digitálního zoom dronu atom.

A zoom jsou volitelné, abyste zachytili zvířata ze vzduchu a zachytili více detailů, přiblížte se dovnitř, aniž byste je rušili. Paralelní nabíjecí stanice může mít tři akumulátory. Dný strach z výzev přirozeného větru. Vzdálenost již není problém. V každém stanoveném časovém intervalu můžete pořídit průběžnou sérii fotografií a pak pomocí počítačového softwaru vytvořit časosběrný film ze statických snímků intervalových snímků.
ZnačkaPotensic #ad
VýrobcePotensic #ad
Výška2.28
Délka9.53
Hmotnost0.55
Šířka11.81
Číslo díluATOM

2. Potensic

#ad

RC kvadrokoptéra pro začátečníky a dospělé, bezkartáčový motor, Follow-Me/návrat, méně než 249 g, přenos 4 KM FPV, max. 16 m/s, doba letu 62 min, Potensic GPS dron ATOM SE s kamerou 4K EIS

#ad
Potensic #ad - A neovládejte dron pouze dálkovým ovládáním, pokud není kalibrován. Dodává se se dvěma inteligentními letovými bateriemi o kapacitě 2500 mah. Když se dostanete na Sněžnou horu, normální a sport.

Vítr je nepostradatelnou součástí přírodního prostředí. Měřeno v prostředí bez překážek a rušení. Dejte vám více svobody zaznamenávat kreativní okamžiky kolem vás. Jedinečná technologie shakevanish od ATOM SE automaticky odstraňuje dithering a obnoví jasný, původní obraz. Přenos videa 720p maximálně 4 km. A pojištění dronu je povinné. Pro lepší zážitek je nutné aktualizovat nejnovější verzi aplikace.

Systémová verze smartphonu odpovídá ≥ ≥. Jsou volitelné podle libosti. Více letu, méně doby nabíjení. Ale kvůli kameře byste se měli podívat na. Podporuje také " ". Pro tento dron není nutné provádět žádné zkoušky a také k dispozici. Zachycení krásné krajiny a přitom zůstat stabilní je náročné.
ZnačkaPotensic #ad
VýrobcePotensic #ad
Výška1.97
Délka5.91
Hmotnost0.55
Šířka3.94
Číslo díluSE
ModelkaATOM SE Standard Kit

3. HOLY STONE

#ad

Návrat, Holy Stone HS360S dron s kamerou 4K GPS pro dospělé, RC skládací drony kompletní sada pro začátečníky 249 g, Follow-Me, 3 km velký dosah 5G FPV přenos obrazu, 20 min. dlouhá doba letu

#ad
HOLY STONE #ad - Jedním stisknutím tlačítka za vás dron zvládne všechno. As letu vám poskytne více času na objevování a fotografování. Dokonce i nezkušení uživatelé mohou začít jedním kliknutím. Lověk nemusí být mistr, abyste mohli nahrávat ohromující videa. Létání s důvěrou – hs360s letí stabilně a díky inteligentnímu gps zná cestu domů.

Díky stabilnímu a jasnému přenosu obrazu můžete dále vidět. 20 min. Létání bez starostí – dron váží < 249 g a nevyžaduje žádnou registraci. Nahrávejte a sdílejte na cestách – existuje celá řada inteligentních režimů nahrávání. Díky skládacímu a kompaktnímu designu si ji můžete vzít s sebou při každém dobrodružství. Bezstarostný zákaznický servis – můžete nakupovat s důvěrou, protože nabízíme profesionální zákaznický servis.

Přenos obrazu na dlouhé vzdálenosti – umožňuje přenos obrazu na vzdálenost 3 km žádné ruční připojení k WiFi přes USB. Pokud je baterie vybitá, dron automaticky odletí zpět! Žádný strach ze ztráty. Chytrá aplikace – kromě toho existují různé režimy letu v aplikaci: Follow-Me, Surround Flight a Track Flight. Profesionální 4k kamera – 4k kamera se otáčí o 90°, takže můžete během letu rychle měnit náhled a užívat si vždy super jasné obrázky a živé kanály.
ZnačkaHOLY STONE #ad
VýrobceHoly Stone #ad
Výška2.2
Délka11.69
Hmotnost0.55
Šířka8.46

4. HOVERAir

#ad

Inteligentní letové trasy, HOVERAir X1 samodlétající kamera, režim Folge Mir, černá combo, skládací akční kamera s volným ovládáním, dron v kapesním formátu HDR videozáznam

#ad
HOVERAir #ad - Tak můžete při turistice nebo na cestách zcela jednoduše zachytit nádherné okamžiky. Perfektní pro sdílení: po letu si můžete své fotografie a snímky stáhnout přes aplikaci hover x1. Automatické a inteligentní letové trasy: zažijte létání bez rukou s předem naprogramovanými trajektoriemi hoverair x1, včetně vznášení, ptačí perspektivy a dalších.

Asné snímky a videozáznamy hdr: tento kamerový dron podporuje maximálně 2, 7 k@30fps a 1080p hdr videozáznamy. S hmotností pouhých 125 g je lehčí než iPhone a nemusí se registrovat u FAA. Můžete si tak užívat vzrušení z záběrů zblízka a současně přivést dospělé i děti do bezpečí. 3sekundové zvedání rukou: ovládání samovolně létající kamery hoverair x1 je jednoduché a uživatelsky přívětivé. Trojitý stabilizační mechanismus nabízí plynulé video efekty a vynikající kapacitu pro časosběrné snímky.

Jeho skládací design zajišťuje, že dobrodružství je vzdálené jen jednou rukou. Má 32 gb interní paměti, takže nepotřebujete SD kartu. Pokročilé sledování a sledování: s přesnými sledovacími algoritmy a rychlostí sledování až 15 mph 24 kph vás akční kamera HOVERAir snadno sleduje a zachycuje dech beroucí okamžiky – ideální pro jízdu na kole a pro jiné druhy sportu. Přenosnost a jednoduchost nově definovaná: hoverair x1 je ultimativní přenosná akční kamera. Jedním kliknutím jej lze z dlaně zvednout, takže je to pro každého jednoduché.
ZnačkaHOVERAir #ad
VýrobceShenzhen Zero Zero Infinity Technology Co.,Ltd. #ad
Výška1.18
Délka5
Hmotnost0.28
Šířka5.71
Číslo díluX1
ModelkaX1
Záruka2 roky

5. DJI

#ad

Všesměrová detekce překážek, DJI Mavic 3 Fly More Combo – dron s kamerou 4/3 CMOS Hasselblad, přenos videa až 15 km, doba letu 46 minut, video 5,1 K

#ad
DJI #ad - Díky tomu můžete získat všechny snímky, které si přejete, na jedno jediné nabití baterie. Doba letu 46 minut – zůstaňte ve vzduchu déle a zachyťte více s dechberoucí dobou letu až 46 minut. Firmware dji mavic 3 byl aktualizován. Takže budete létat sebevědomě a bezpečně, ať jste kdekoli.

Návrat kvadrokoptérového dronu během letu je snazší než kdy dříve, ať už kvůli slabé baterii nebo ruční aktivaci. Nyní podporuje funkce quickshots, panorama, activetrack a MasterShots, QuickTransfer a sériové snímky jako Hyperlapse, takže můžete ještě více rozvíjet svou kreativitu. A s přenosovým systémem o3+ jsou živé feedy plynulé a stabilní. Bezpečné létání – dron s kamerou dji mavic 3 je vybaven pokrokovou všesměrovou detekcí překážek. Kvalitní obraz nade vše – s 4/3 cmos kamerou hasselblad nabízí senzor 12, 8 stupňů dynamického rozsahu, který zachová více detailů ve světlech i stínech a pozvedne vaši práci na profesionální úroveň.

Velký dosah – dron dji mavic 3 nabízí maximální přenosový dosah 15 kilometrů, že můžete létat dále, což znamená, abyste prozkoumali a zaznamenali více. Inteligentní funkce návratu – s novou vylepšenou funkcí návratu se dron s kamerou mavic 3 dokáže rychlou, bezpečnou a optimalizovanou trasou vrátit zpět tam, odkud vzlétl.
ZnačkaDJI #ad
VýrobceDJI #ad
Výška11.02
Délka19.69
Hmotnost1.97
Šířka19.69
Číslo díluDJI Mavic 3 Fly More Combo(EU)
ModelkaDJI Mavic 3 Fly More Combo(EU)
Záruka2 roky výrobce

6. HOLY STONE

#ad

Chytrý návrat pro začátečníky, optický tok, follow me, skládací FPV RC kvadrokoptéra s bezkartáčovým motorem, přenos 5G WiFi, Holy Stone HS720G 2osý gimbal GPS dron s 4K kamerou ledu pro dospělé

#ad
HOLY STONE #ad - 100% uživatelsky přívětivý: několik funkcí jako režim headless, one key start, automatické nastavení výšky je koncipováno pro začátečníky. Rozsáhlejší funkce: hs720g je vybaven několika inteligentními letovými režimy: Follow-Me, TapFly, kruhový let, Letové stezky.

Díky gps se k vám vrátí i při ztrátě signálu nebo nízkém stavu baterie. Použití pod bezprostředním dohledem dospělých. Nedělejte si starosti, že odletí. Plynulý přenos 5g: live feeds lze přenášet přes 5g wifi. Váží pouze 377 g, téměř ve složeném stavu o velikosti dlaně. 2osý gimbal s 4k ledovou kamerou: díky 4k ledové kameře electronic image stabilization a 2osému gimbalu je letecké snímky stabilnější než kdy dříve.

Senzory od sony znamenají větší přesnost, větší ostrost a vyšší standardy. Skvělý společník na cesty: potřebujete takový dron, který vypadá skvěle. Díky dodávané nosné dírce se snadno přepravuje a uchovává. Maximální dosah dálkového ovládání je 999 metrů. Hs720g pořizuje opravdu skvělá videa a obrázky v 3840 x 2160 pixelech. Tento produkt je vhodný pro osoby od 16 let.
ZnačkaHOLY STONE #ad
VýrobceHoly Stone #ad
Výška2.48
Délka11.81
Hmotnost0.83
Šířka9.06

7. DJI

#ad

Dron DJI, model EU, video 4 K/60FPS a fotografie s funkcí Burst při 14 FPS, integrované dálkové ovládání

#ad
DJI #ad - Hinderniserkennung: flightautonomy wird um einen zusätzlichen Satz hochauflösender Sensoren mit Stereo-Vision erweitert, die auf der Rückseite der Phantom 4 Pro angeordnet sind.

Fernsteuerung: die phantom 4 fernsteuerung ist ein vielseitiges kabelloses Kommunikationsgerät, das das Video Downlink System und die Fernsteuerung der Drohne vereint. Die eigens entwickelte Linse besteht aus acht Elementen, die in sieben Gruppen angeordnet sind. Verschiedene flugmodi: für die verschiedenen charakteristischen Flugarten, die für verschiedene Produktionen benötigt werden, bietet die Phantom 4 Pro drei Flugmodi: P Position, A Atti und S Sport. Berblick: die bordkamera hat ein neues design mit einem 1" CMOS-Sensor mit 20 Megapixel.
ZnačkaDJI #ad
VýrobceDJI #ad
Výška5.91
Délka11.81
Hmotnost3.09
Šířka11.81
Číslo díluCP.PT.000486
ModelkaCP.PT.000486
Záruka2 Jahre gesetzliche Gewährleistung

8. Wipkviey

#ad

26-30 min. let, režim bezhlavého startu/přistání jedním tlačítkem, 3D flip, gravitační senzor, RC skládací FPV kvadrokoptéra se 2 bateriemi, vánoční dárky pro muže, Wipkviey Dron T26 s kamerou 1080P

#ad
Wipkviey #ad - Je vybaven širokoúhlým HD kamerou. Přenos videa wi-fi v reálném čase na váš telefon, můžete jednoduše nahrávat fotografie/videa přes váš telefon, také podporovat selfie gesta pro pořizování fotografií/videí. Super mnoho funkcí tento dron wipkviey t26 má mnoho funkcí – foto/video s gesty, start/přistání jedním tlačítkem, filtr, 360° otočení, automatické nastavení výšky, směr řízený gravitací, orbitální let, hlasové ovládání, 3stupňové nastavení rychlosti, režim bezhlavý atd.

Ivý obraz můžete zobrazit přímo na svém telefonu, vzdálenost přenosu videa až 260 stop. Dokonce i hráči, mohou být bez problémů obsluhováni, velikost po složení: 17 × 13 × 6, kteří dron ještě nikdy nepoužívali, 1 cm. Hd fpv dron dron wipkviey t26 s hd kamerou 1080p a lze jej ovládat dálkovým ovládáním, lze otáčet o 360 stupňů. Altitude hold udrží dron v určité výšce, pěst pro nahrávání videí, takže je tak snadné pořizovat vysoce kvalitní fotografie/videa.

Dodává se také s úložnou taškou, která se velmi snadno přenáší, s ochranou vrtule pro ochranu člověka a dronu. Selfygesto jako v nebo dlaně před kamerou, dron může automaticky pořizovat fotografie, větší komfort pro selfie. Během létání můžete baterii nabít a vyměnit baterii, abyste měli delší životnost a více zábavy. Skvělý design pro mladé lidi! wifi 1080p hd kamera dron s hd kamerou 1080p vám nabízí příjemný zážitek při pořizování fotografií/videí.
ZnačkaWipkviey #ad
VýrobceWipkviey #ad
Výška1.5
Délka7.09
Hmotnost0.3
Šířka7.09
Číslo dílu001

9. Ruko

#ad

Funkce letu na cesty, RTH dron pro dospělé, 2osé osy + Ice Anti-Shake, GPS sledujte mě, doba letu 64 min, síla větru 6, Ruko F11GIM2 dron s kamerou 4K, 3KM FPV přenos

#ad
Ruko #ad - Vylepšené dálkové ovládání dálkové ovládání bylo modernizováno na model s usb připojením, který zlepšuje stabilitu a bezpečnost přenosu obrazu a má ergonomický design, který nabízí pohodlnější uchopení. Odnímatelné joysticky navíc zlepšují pohodlí při skladování a přepravě.

4k kamera s gimbalem a ledem tento dron s kamerou 4k zachycuje video a fotografie s rozlišením až 3840 x 2160 . Přenos 3000 m v reálném čase f11gim2 fpv dron se spojí přes usb s vaším telefonem pro rychlé snímky. Má dosah letu až 3000 m pro objevování vzdálených krajin. Vynikající zákaznická podpora ruko dron 4k nabízí 30denní právo na vrácení nebo výměnu spolu s 2letou zárukou na zajištění kvality. Dron s 2osým gimbalem a elektrickou technologií stabilizace obrazu, nahrávání videa je stabilnější.

Dron s kamerou žádné viklé obrázky nebo videa. Doba letu 64 minut dron f11gim2 s kamerou 4k může letět až 32 minut na jedno nabití. Kompletní sada fpv dron se dvěma inteligentními bateriemi, můžete mít celkem 64 minut doby letu na jednu cestu. Stupeň 6 odporu větru dron s kamerou 4k s vestavěným bezkartáčovým motorem je létání dronu f11gim2 pro dospělé klidné a stabilní. F11gim2 dron s kamerou 4k může létat v letových nadmořských výškách až 2000 m a dosahuje výšky 120 m.
ZnačkaRuko #ad
VýrobceRuko #ad
Výška3.15
Délka7.09
Hmotnost1.23
Šířka4.33

10. SIMREX

#ad

Bílý, kontrola gravitace a 2 baterie, bezhlavý režim, 3D flip, dárky pro děti, držení výšky, začátečníky, SIMREX Mini dron X300C s kamerou 720P HD FPV, skládací RC kvadrokoptéra, dospělé

#ad
SIMREX #ad - Můžete bez námahy provádět 360° sklapnutí dopředu, vlevo a vpravo nebo dokonce nakreslit trajektorii v aplikaci, dozadu, kterou má dron následovat. Při použití dronu venku se doporučuje mít bezvětří nebo větrné počasí, jinak může dojít k omezení ovládání dronu. Start/přistání jedním tlačítkem, nadmořskou výškou a funkcí bezhlavého režimu dron letí směrem k dálkovému ovládání, děti i dospělé.

Naše drony jsou vybaveny čtyřmi ochrannými kryty vrtule, si můžete užívat bezstarostný zážitek z létání. S funkcemi, které umožňují dobu letu až 15 minut pro delší požitek ze hry. Upozornění: před použitím dronu musíte dron kalibrovat podle pokynů v příručce. Perfektní pro dospělé a dětimini dron x300c nabízí řadu praktických a inteligentních funkcí, díky čemuž je ovládání neuvěřitelně jednoduché. Bezpečný designpro značku simrex je bezpečnost zákazníků na prvním místě. Dron můžete zcela jednoduše propojit přes wlan s mobilní aplikací "SIMREX Zoomy" a užívat si působivý zážitek z ovládání díky přenosu FPV.

Zábavná hra a kaskadérské kouskydron s kamerou nabízí spoustu vzrušujících herních možností. Kromě toho podporuje ovládání gravitace a propůjčuje vašemu letovému zážitku ještě více zábavy. Optická poloha toku mini dron x300 využívá technologii optické polohy toku, která umožňuje přesné ovládání dronu pomocí GPS venku a také přesné a plynulé ovládání dronu uvnitř pomocí optické polohy toku, funkce detekce gravitace a udržování nadmořské výšky usnadňují uživatelům ovládání dronu.
ZnačkaSIMREX #ad
VýrobceSIMREX #ad
Výška2.3
Délka6.2
Hmotnost0.51
Šířka4.1
Číslo díluX309