Top 10 HD SAT Receiver Mit Kartenslot Für Orf – Satelitní přijímače

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. TechniSat

#ad

TechniSat Technistar S2 HD satelitní přijímač DVB-S2, CI+, Scart černý, HDMI, USB 2.0, HDTV, funkce nahrávání PVR

#ad
TechniSat #ad - Hd+, sky atd. Rozsah dodávky: technistar s2, externí síťový zdroj, dálkové ovládání, návod k obsluze. Siehferninfo elektronický programový časopis, technimatic automatické aktualizace softwaru, funkce řezu pro nahrávání, vhodné pro přijímací zařízení s jedním kabelem Unicable SCR EN50494.

Je zapotřebí smart karta a odpovídající modul CI+. Satelitní přijímač vám umožňuje zaznamenávat nešifrované digitální televizní a rozhlasové programy po připojení USB paměťového média např. Přes rozhraní ci+ je hd přijímač vhodný také pro pay tv např. Pevný disk. Jednoduché uvedení satelitního přijímače do provozu díky AutoInstall a stále aktuálnímu seznamu programů díky správci seznamu programů ISIPRO.
ZnačkaTechniSat #ad
VýrobceTechniSat Digital GmbH #ad
Výška5.31
Délka11.02
Hmotnost1.32
Šířka1.46
Číslo dílu4019588047396
Modelka0000/4739

2. LEYF

#ad

Scart, USB, LEYF & Sagaf SUD-0507 Mini satelitní přijímač DVB-S2 Full HD 1080p digitální přijímač HDTV

#ad
LEYF #ad - Rozšířené zařízení tento přístroj se silnými signály a jednoduchým rozhraním má 2 USB porty a 1 HDMI vstup. Vysoká kvalita s osvědčenou kvalitou; umí číst různé poměry stran 4:3 a 16:9 a obrazové jpeg, hudební mp3 a video mkv soubory, které jsou uloženy v USB paměti, aby vám nabídl ten nejlepší zážitek.

Stylový design sagaf sud-0507 byl vyvinut, aby vám poskytl ten nejlepší zážitek. Důvěryhodný indikátor hladiny signálu pro snadnou instalaci antény, regulační zámky zařízení, pojistka paměti při výpadku proudu, pokročilé zamykací systémy: systémové zámky, rodičů a kanálů vytvářejí bezpečné a pohodlné prostředí pro vaši rodinu.

Ukládání 4000 kanálů, vícejazyčná podpora, titulky, teletext, rozšířené nastavení PID. Přístroj vyrobený s high-tech stroji zaujme designem a výkonem. Ve srovnání s jinými zařízeními zabírá méně místa a díky elegantnímu designu je přístroj velmi výhodnější. Uživatelsky přívětivý je vám k dispozici s mnoha funkcemi, epg, jako např.
ZnačkaLEYF #ad
VýrobceLEYF #ad
Záruka2 roky

3. Premium X

#ad

12V externí napájecí zdroj, PremiumX satelitní přijímač HD 521 FTA Digital SAT TV Receiver DVB-S2 FullHD HDMI SCART 2X USB multimediální přehrávač

#ad
Premium X #ad - Rozsah dodávky > digitální satelitní reciver, hdmi kabel, dálkové ovládání s bateriemi, 12 V externí síťový zdroj, seznam softwaru a stanic, návod k obsluze v němčině, aktualizace přes USB port. Obrazové signály přes hdmi v brilantním rozlišení 1080p 1080i nebo přípojka scaRT - satelitní přijímač lze připojit k téměř všem televizorům - Unicable / kompatibilní s kabelovým systémem.

Satreceiver > nešifrovaná satelitní tv v full hd a sd. Usb mediacenter > s multimediálními funkcemi pouze přehrávání přes paměťovou jednotku, externí pevný disk nebo jiné flash disky, přehrávání běžného audia, obrazu a video souborů na velké obrazovce.

Digitální satelitní televize s vysokým rozlišením > 4000 programových paměťových míst, EPG, teletext, doba přepínání pod 1 sec, ochrana mládeže dětská pojistka, vícejazyčné menu, nízká spotřeba energie. Snadná instalace > snadná navigace v menu, mazání, vytváření seznamů oblíbených, přesouvání, vyhledávání kanálů, zamykání, technická podpora při dotazech k produktu.
ZnačkaPremium X #ad
VýrobcePremiumX #ad
Číslo díluA08

4. hd-line

#ad

Full HD 1080p předprogramovaný pro Astra Hotbird Türksat energetická třída A+++, HDMI, DVB-S/S2, 2X USB 2.0, hd-line Digitální satelitní satelitní satelitní přijímač Bamof 2305 – HDTV, SCART

#ad
hd-line #ad - S velmi snadnou obsluhou menu můžete bez problémů vyhledávat, co potřebujete, mazat a přesouvat vysílače a kanály. Osvědčená vysoká kvalita – náš satelitní přijímač má vysokou míru rozlišení a současně má několik funkcí. Hlavní vlastnosti našeho satelitního přijímače jsou HD, Full HD 1080p, DVB-S / DVB-S2, 2x USB 2.

0, hdtv, hdmi, av, digitální audio výstup. Bezpečnost a efektivnost – s tímto digitálním satelitním přijímačem si užijete vysokou kvalitu zvuku, obrazu a šumu. Můžete sledovat vysílání ze satelitního přijímače jako Astra, Hotbird a Türksat v kvalitě Full HD 1080P. Stejným způsobem můžete usb připojení ovládat dálkovým ovládáním. 100% záruka vrácení při nespokojenosti – pokud máte problémy s připojením, doporučujeme vám odpojit konektor z přijímače a po 5 minutách opět připojit.

Snadná instalace – vše, je v krabici, nové nastavení zde není nutné. Nabízí svým uživatelům příjemné okamžiky s více funkcemi. Efektivní dálkové ovládání – ovládací funkce dálkového ovládání je velmi dobrá, satelitní přijímač můžete zvolit na velkou vzdálenost a vy můžete snadno provést požadované ovládání.
Značkahd-line #ad
Výrobcehd-line #ad
Číslo dílu2305
ModelkaBAMOF 2305
Záruka2 roky

5. Xoro

#ad

XORO HRS 2610 – digitální satelitní přijímač s přípojkou HDMI & SCART, vhodný pro LAN, kompatibilní s Unicable USB 2.0, předprogramovaný seznam stanic, přehrávač médií ASTRA 19.2

#ad
Xoro #ad - Obrazové signály jsou vysílány přes hdmi až do rozlišení 1080p a přes SCART – díky tomu lze přijímač připojit téměř ke všem televizorům. Xoro hrs 2610 v2 přijímá nešifrovanou satelitní televizi DVB-S/S2 ve vynikající kvalitě.

Přístroj má dobře čitelný led displej 4 místa, stmívatelné, zobrazení času možné v pohotovostním režimu. Přijímač je aktuálně a prakticky předprogramovaný, rozsáhlá příručka je součástí dodávky. První uvedení do provozu a ovládání jsou velmi snadné. Upozornění: vyjměte baterie z dálkového ovládání, pokud přijímač delší dobu nepoužíváte.

Jednokabelové přijímače jsou podporovány jak podle standardu EN50494 SCR, tak podle nového standardu EN50607* Unicable 2, dCSS, Unicable 1, JESS. Flexibilní nastavení antény umožňují provoz na všech běžných přijímacích zařízeních.
ZnačkaXoro #ad
VýrobceXoro #ad
Výška1.57
Délka4.65
Hmotnost0.99
Šířka6.61
Číslo díluHRS 2610
ModelkaHRS 2610
ZárukaZáruka 24 měsíců po datu nákupu

6. TechniSat

#ad

Timeshift, HDMI, TechniSat DIGIT S3 DVR – kvalitní digitální HD satelitní přijímač HDTV, DVB-S/S2, USB, funkce PVR nahrávání, předinstalované seznamy programů, AAC-LC černý, vhodné pro Unicable

#ad
TechniSat #ad - Satelitní přijímač je díky nastavitelnému režimu isi a funkci techniFamily ochrana mládeže díky uživatelským profilům pro vysílače a televizní časy ideální také pro seniory a děti.

Přístroj lze napájet proudem jak 230 v přes normální elektrickou síť, tak i 12 V kabel adaptéru volitelně k dispozici přes zapalovač cigaret v autě nebo obytném voze. Rozsah dodávky: digit s3 dvr, návod k obsluze český jazyk nelze zaručit, rozměry výrobku š x v x h: 18 x 4, HDMI kabel, síťový zdroj, dálkové ovládání, 4 x 13 cm. S funkcí pvr nahrávání zcela jednoduše zaznamenáte nešifrované televizní a rozhlasové programy po připojení USB pevného disku / vývoj a výroba satelitního přijímače probíhá v Německu – Made in Germany.

Kompaktní digitální satelitní přijímač je díky jednoduché, německé menu český jazyk nelze zaručit, průvodce instalací a správci seznamu programů ISIPRO rychle připraven k použití.
ZnačkaTechniSat #ad
VýrobceTechniSat DIGIT S3 DVR #ad
Výška1.73
Délka5.12
Hmotnost0.84
Šířka7.09
Číslo dílu0010/4713
Modelka0010/4713
ZárukaZáruka výrobce 2 roky (po registraci výrobku)

7. Megasat

#ad

Megasat HD 390 DVB-S2 HD Sat Receiver černý | kompatibilní s I & II

#ad
Megasat #ad - Hdmi přípojka s rozlišením 1080p, usb připojení, scart přípojka, digitální zvukový výstup koaxiální, 4místný displej. Přehledné a intuitivní menu v pravých barvách 32 bitů, teletext, EPG s podrobným zobrazením obsahu programu, vícejazyčné menu, předinstalováno pro německou TV Astra.

Možnost kempování 12 V volitelně 12 V kabel do auta. Obvykle jednoduché ovládání přijímače megasat se osvědčuje i u tohoto modelu. Ve full hd rozlišení, usb multimediální přehrávač pro všechny běžné obrazové, video a audio soubory. Hd satelitní přijímač s nejlepší kvalitou obrazu a zvuku. Moderní technologie čipů a dva integrované uSB porty pro mediální soubory a aktualizace firmwaru zajišťují velmi dobrý poměr cena/výkon.
ZnačkaMegasat #ad
VýrobceMegasat #ad
Výška1.18
Délka4.72
Hmotnost1.32
Šířka4.72
Číslo díluHD 390
ModelkaHD 390

8. netshop 25

#ad

Full HD, HDMI, DVB-S2, 1080p, USB přehrávač médií, Přijímač Megasat HD 390 HD SAT HDTV, Astra předinstalovaný vč. kabelu HDMI, SCART

#ad
netshop 25 #ad - Hd satelitní přijímač s nejlepší kvalitou obrazu a zvuku. Ve full hd rozlišení, usb multimediální přehrávač pro všechny běžné obrazové, video a audio soubory.

Obvykle jednoduché ovládání megasat přijímače se osvědčuje i u tohoto modelu. Moderní technologie čipů a dva integrované uSB porty pro mediální soubory a aktualizace firmwaru zajišťují velmi dobrý poměr cena/výkon. Přehledné a intuitivní menu v pravých barvách 32 bitů, teletext, epg s podrobným zobrazením obsahu programu, vícejazyčné menu, předinstalováno pro německou TV Astra. Hdmi přípojka s rozlišením 1080p, scart přípojka, usb přípojka, digitální zvukový výstup koaxiální, 4místný displej. Možnost kempování 12 V volitelně 12 V kabel do auta.
Značkanetshop 25 #ad
Výrobcenetshop 25 #ad
Hmotnost0.68

9. hd-line

#ad

HDMI, Full HD 1080p předprogramováno pro Astra Hotbird Türksat, DVB-S/S2, SCART, 2X USB 2.0, hd-line Digitální satelitní satelitní satelitní přijímač Echosat 20900 M – HDTV

#ad
hd-line #ad - Podporované internetové služby: přijímač pro satelit. Osvědčená vysoká kvalita – náš satelitní přijímač má vysokou míru rozlišení a současně má několik funkcí. Hlavní vlastnosti našeho satelitního přijímače jsou HD, 2x USB 2. 0, dvb-s / dvb-s2, av, hdmi, hdtv, full hd 1080p, digitální audio výstup.

Bezpečnost a efektivnost – s tímto digitálním satelitním přijímačem si užijete vysokou kvalitu zvuku, obrazu a šumu. Můžete sledovat vysílání ze satelitního přijímače jako Astra, Hotbird a Türksat v kvalitě Full HD 1080P. Nabízí svým uživatelům příjemné okamžiky s více funkcemi. 100% záruka vrácení při nespokojenosti – pokud máte problémy s připojením, doporučujeme vám odpojit konektor z přijímače a po 5 minutách opět připojit.

Efektivní dálkové ovládání – ovládací funkce dálkového ovládání je velmi dobrá, satelitní přijímač můžete zvolit na velkou vzdálenost a vy můžete snadno provést požadované ovládání. Stejným způsobem můžete usb připojení ovládat dálkovým ovládáním. S velmi snadnou obsluhou menu můžete bez problémů vyhledávat, co potřebujete, mazat a přesouvat vysílače a kanály. Snadná instalace – vše, je v krabici, nové nastavení zde není nutné.
Značkahd-line #ad
Výrobcehd-line #ad
Výška1.97
Délka8.66
Šířka5.91
Číslo díluEchosat 20900
ModelkaEchosat 20900
Záruka2 roky

10. Echosat hd-line

#ad

Full HD 1080p předprogramovaný pro Astra Hotbird a Türksat, SCART, HDMI, 2x USB 2.0, Echosat HDMI SCART HD Receiver satelitní DVB S2 HD přijímač pro SAT digitální satelitní SAT přijímač DVB-S/S2

#ad
Echosat hd-line #ad - 0, dvb-s/ dvb-s2, hdtv, hdmi, av, digitální audio výstup. Nabízí svým uživatelům příjemné okamžiky s více funkcemi. Vhodné pro příjem jiných transpondérů – s tímto digitálním satelitním přijímačem si užijete vysokou kvalitu zvuku, obrazu a šumu.

100% vrácení peněz v případě nespokojenosti pokud máte problémy s připojením, doporučujeme vám odpojit konektor z přijímače a po 5 minutách opět připojit. Osvědčená kvalita – náš satelitní přijímač má vysokou míru rozlišení a současně disponuje více funkcemi. Stejným způsobem můžete usb připojení ovládat dálkovým ovládáním. Snadná instalace a montáž – vše, co potřebujete, obsahuje nové nastavení. S velmi snadným vedením menu můžete bez problémů vyhledávat, mazat a přesouvat vysílače a kanály.

Efektivní dálkové ovládání ovládací funkce dálkového ovládání je velmi dobrá, satelitní přijímač můžete zvolit na dlouhé vzdálenosti a můžete snadno provést požadované ovládání. Hlavní vlastnosti našeho satelitního přijímače jsou HD, Full HD 1080p, 2 x USB 2. Můžete přijímat zásilky jako astra, HOTBird a Türksat v kvalitě Full HD 1080p.
ZnačkaEchosat hd-line #ad
VýrobceBFSATEURL - PES #ad
Výška1.97
Délka8.66
Hmotnost1.53
Šířka5.91
Číslo dílu20700
Modelka20700
ZárukaDva roky warranty