Top 10 Holzdübel 4mm – Spojovací kolíky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. WFix

#ad

Dřevěné hmoždinky 8 mm x 40 | 1 kg drážkované dlouhé dřevěné hmoždinky | rýhované hmoždinky z masivního buku | dodávka v systémovém boxu WFix | ideální pro mistrovské hmoždinky

#ad
WFix #ad - Vysoce kvalitní: dřevěné hmoždinky byly vyrobeny podle DIN 68150 a díky zvlnění jsou bezpečně překroucené. Zpracování s kvalitou: bukové dřevo sušené na vzduchu, rýhované hmoždinky, obě strany zkosené pro lepší použití.

Sada dřevěných hmoždinek: materiál: bukové dřevo, velikost: 8 x 40 mm, množství: cca 800 kusů, 1x WFix systémový box. Lze použít kdekoliv: riflové hmoždinky jsou vhodné pro všechny dřevěné kulaté hmoždinky a dřevěné spoje. Servisní služby: pokud máte ještě dotazy k našim produktům, jsme vám k dispozici telefonicky i e-mailem s radou a skutkem.
ZnačkaWFix #ad
Výrobcewerkzeugwelten #ad
Hmotnost2.2

2. Rhino Wood Industries

#ad

100 Stück 3/8 Zoll x 5,1 cm Holzdübelstifte Holzdofengetrocknet geriffelt und abgeschrägt aus Hartholz

#ad
Rhino Wood Industries #ad - Abgeschrägte abgeschrägte enden sind unverzichtbar, was nicht nur das Ausrichten einfacher macht, sondern entscheidend für die Fertigstellung von handgefertigten Projekten. Praktische anwendungen: möbelrenovierung oder reparaturen, studenten und lehrer. Aus natürlichem hartholz, verantwortungsvoll geerntet, um FSC-Standards zu erfüllen.

Es kann zu abweichungen kommen und kompensieren, wenn die Messungen leicht entfernt sind. Natürliches Birkenholz, nicht lebensmittelecht. Diese dübelstifte sind ofengetrocknetes birkenholz mit Rillen, die eingeschlossene Luft für eine hervorragende Befestigung beseitigen. Hergestellt aus hartholz. Kunst und handwerk anwendungen umfassen: klassenzimmer-Projekte, Schränke zur Umgestaltung von Schränken, Regalersatz, Party, Lehrer, Regale, Camping, wenn Sie nicht vollständig zufrieden sind.

Geriffelte stifte sorgen zudem für eine gleichmäßige Leimverteilung. Dieses produkt wird in einem transparenten Kunststoffbeutel mit Druckverschluss geliefert, der Feuchtigkeit eliminiert für einfache Lagerung und Zugänglichkeit sorgt. 100% geld-zurück-garantie, Lehrerbedarf, Puppenhaus Miniaturen, Stühlen usw. Ein tolles amerikanisches Produkt. Pädagogische anwendungen: akademische werkzeuge, Modellbau, mathematische Werkzeuge zum Zählen kognitiver Lernen.
ZnačkaRhino Wood Industries #ad
VýrobceRhino Wood Industries #ad
Výška7
Délka3
Šířka4
Číslo dílu2
Modelka2

3. PARSA Manufactory

#ad

Sada dřevěných hmoždinek, přírodní, dřevěné hmoždinky, Dřevěné hmoždinky 5 mm x 30 mm, bukové rýhované hmoždinky DIN68150, netříštivé, 400 ks, Made in Germany, vysoce kvalitní, nejlepší volba, přesné, PARSA Manufactory

#ad
PARSA Manufactory #ad - Snadné zpracování: hmoždinky parsa z bukového dřeva se suší na 8% vlhkosti dřeva. Používáme výhradně 100% pevné, zdravé, přímočaré bukové dřevo – samozřejmě udržitelné a certifikované FSC.

DÉle lehÉho ŽivotnÍ: díky přesně frézovanému podélnému rýhování obalí lepidlo na dřevo bez mezer. To zajišťuje velmi snadné zpracování, optimální držení a perfektní pracovní výsledek. Isté bukové dřevo: ostatní prodejci vyrábějí dřevěné duely z lisovaných třísek. 100% přesné: všechny naše bukové rýhované hmoždinky jsou vyráběny v německu podle DIN 68150 a jsou oboustranně uchycené.

Mnohostranně použitelné: dejte své kreativitě volný průběh a využijte dřevěné hmoždinky pro domácí kutilství, výrobu nábytku, kutilství s dětmi, pro výrobu příslušenství pro křeččí klece. Tato optimální zbytková vlhkost vytváří dokonalý kompromis mezi odolností a elasticitou. To zaručuje 100% přesnou, bezstarostnou a efektivní práci.
ZnačkaPARSA Manufactory #ad
VýrobcePARSA Manufactory #ad

4. IEAWISL

#ad

Kulaté, dřevěné hmoždinky pro kutily, 200 kusů dřevěných hmoždinek, tříděné, kolíky, drážky, Hmoždinky dřevo, domácí práce, dřevěné šišky, tesařství, M6 M8 M10

#ad
IEAWISL #ad - Nabídka exkluzivních úložných boxů: na rozdíl od modelu s sáčkem, který se často zaměňuje s velikostmi na trhu, aby se zabránilo záměnám velikosti po obdržení produktů. Tyto různé velikosti tvoří kompletní sadu dřevěných tužek, aby splňovaly požadavky vašeho projektu zpracování dřeva. Na rozdíl od materiálu eukalyptového dřeva na trhu, jsou naše vylepšené dřevěné tužky Mutdisket hustší a nelámou se ani neohýbají.

Pokud byste s některým z našich produktů nebyli spokojeni, kontaktujte nás prosím a my problém vyřešíme. Bezstarostný zákaznický servis: ieawisl vám nabízí 1 rok záruku, 30denní záruku vrácení a 7 x 24 hodin zákaznického servisu, který dokáže rychle vyřešit všechny problémy s výrobkem. Vysoce kvalitní materiál na matraci: dřevěné hmoždinky ieawisl jsou vyrobeny ze 100% přírodního dřevěného materiálu s hladkým povrchem a vysokou tvrdostí, který se při špatné kvalitě lehce změkne a praskne, který vykazuje silné a trvanlivé vlastnosti. Iroké možnosti použití: drážkované dřevěné kolíky s jasnými liniemi a rovnoměrnými zkoseními jsou spojeny s lepidlem na dřevo, nábytku, aby se umožnilo snadné vložení a bezproblémové spojení a lepší zesílení dřevěných spojů.

Každá mřížka je označena jasnými štítky velikostí, rozdělil ieawisl 9 různých velikostí dřevěných jehel na 9 rastrů, takže ji můžete kdykoli pohodlně uložit a uložit. Ideální pro výrobu silných spojů nábytku, dekorativních a speciálních projektů zpracování dřeva. Kompletní sortiment velikostí dřevěných kolíků: ieawisl 200 kusů dřevěných kolíků integrujících 9 nejčastěji používaných sad velikostí v palcích na trhu: ①6 x 30 mm, ③ 6 x 50 mm, 10 x 40mm, ④ 8 x 30 mm, 10 x 3 x 0 mm, ②6 x 40 mm, 8 x 50 mm, 8 x 40 mm, 10x50mm.
ZnačkaIEAWISL #ad
VýrobceIEAWISL #ad
Výška1.38
Délka7.87
Šířka5.31
Číslo díluIEAWISL-200

5. CESFONJER

#ad

5 mm 10 ks, CESFONJER Dřevěné dělicí hroty | značkovač hmoždinky | špičaté hmoždinky

#ad
CESFONJER #ad - Materiál: ušlechtilá ocel. Dodávka: 10 kusů x střed hmoždinky další příslušenství není zahrnuto v ceně. Průměr válcové části: 5 mm. Množství: 10 kusů. Dřevěné hmoždinky camfun pro přesné vyrovnání vyvrtaných otvorů při propojení hmoždinek.
ZnačkaCESFONJER #ad
VýrobceCESFONJER #ad
Číslo díluJ296

6. JSMTKJ

#ad

6/8/10/12 mm, hmoždinky, fixátory hmoždinek, středicí špička, pro práci se dřevem, vrtací nástroje masivní, pomůcka pro hmoždinky, sada dřevěných hmoždinek, 16 kusů hmoždinek

#ad
JSMTKJ #ad - Iroké použití: polohovací podložky pro vyrovnání tužek jsou vhodné pro instalaci šatníku, skříně, stolu, postele, knihovny atd. Více velikostí: k dostání ve čtyřech velikostech, 10 mm, 12 mm, 8 mm, 6 mm, sada obsahuje 4 středy hmoždinek každé velikosti.

Bod uprostřed tužky přesně označuje polohu otvoru na druhé straně. Použití: jednoduše vyvrtejte řadu otvorů, zasuňte do středu pera a přitlačte kloub dohromady. Přesné polohování: tyto hmoždinky středicí kolíky mají uprostřed ostré hroty, díky nimž můžete otvory v obou dřevěných prken přesně vyrovnat, abyste správně nainstalovali kolíčky na umístění dřeva. Také pro kutilské kutily. Vysoce kvalitní materiál: střed tužky je vyroben z kvalitní ušlechtilé oceli, má dlouhou životnost, je odolný proti opotřebení a korozi.
ZnačkaJSMTKJ #ad
VýrobceJSMTKJ #ad
Výška0.79
Délka1.97
Hmotnost0.1
Šířka1.57
Číslo dílu1
Modelka1

7. PIANKEKE

#ad

28 kusů středicích hrotů dřevěných hmoždinek, sada značkovačů hmoždinek, 6/8/10/12 mm pro práci se dřevem,, dřevěné hmoždinky, hmoždinek, popisovač hmoždinek, pomůcka pro hmoždinky, sada hmoždinek

#ad
PIANKEKE #ad - Prémiový materiál: dřevěná hmoždinka je vyrobena z vynikajícího materiálu z ušlechtilé oceli s hladkými hranami, který je odolný proti opotřebení, odolný proti korozi, robustní a s dlouhou životností. Snadná obsluha: středicí kolík ve středu kolíku označuje přesně polohu otvoru na druhé části.

Přesné umístění: Špičkou středicího kolíku pro zvýraznění otvorů hmoždinky můžete vyvrtat dva vyrovnané otvory ve dvou dřevěných prknech pro správnou instalaci kolíků pro správné umístění dřeva. Také nepostradatelný nástroj pro všechny, skříní, stolů, kteří mají co do činění se dřevem nebo kutily. Balíček obsahuje: obdržíte celkem 28 hmoždinek ve velikostech 6 mm, 8 mm, 12 mm, která dokáže pokrýt vaše každodenní potřeby, 10 mm, 7 pro každou velikost, a základní rozměry zaručují různé instalace nábytku nebo uměleckých děl.

Jediné, je vyvrtat několik otvorů, co musíte udělat, nasadit prostřední kolík a stisknout další dřevěné prkno na spojení. Iroké možnosti použití: vhodné pro instalaci skříní, postelí, polic na knihy a rukodělných rukodělných prací. Atd.
ZnačkaPIANKEKE #ad
VýrobcePIANKEKE #ad
Výška0.47
Délka0.47
Šířka0.24
Číslo díluECP-028010

8. UBERMing

#ad

Bukové kolíky se zkosenými konci, dřevěná jehla, UBERMing Sada dřevěných hmoždinek 500 kusů, kulatý otvor pro nábytkové dveře a umělecké projekty, M6 M8 M10 pro kutily, hmoždinky na dlouhé dřevěné kolíky pro nábytek, rýhová hmoždinka

#ad
UBERMing #ad - Iroké použití: vlnité kolíky jsou vhodné pro všechna kulatá a dřevěná spoje ze dřeva. Sada dřevěných hmoždinek: obdržíte 500 kusů kulatých hmoždinek, 6 * 30 mm - 200 ks; 8 * 40 mm - 200 ks; 10 * 40 mm - 100 ks;.

Vysoká kvalita: dřevěná jehlice je vyrobena z kvalitního dřeva, je dostatečně silná a díky zvlněnému designu je odolná proti překroucení. Ideální pro: hmoždinky z buku jsou ideální pro zadní lepidlo, pro vertikální rozložení lepidla a pramenný účinek. Snadná obsluha: tyto dřevěné hmoždinky mají zaoblené hrany a jsou díky přidání lepidla na dřevo velmi dobře vhodné.
ZnačkaUBERMing #ad
VýrobceSringP #ad

9. sourcing map

#ad

Holzdübel, Möbel, geriffelte abgeschrägte Enden, 100 Stück, 4 x 20 mm, Regal, ofengetrocknetes Hartholz, 100 Stück, sourcing map Holzdübelstifte, für Holzbearbeitung

#ad
sourcing map #ad - Material: geriffelter holzdübelstift ist aus natürlichem Hartholz durch natürliche Ofentrocknung, natürlich, leicht zu lagern und für eine lange Zeit zu verwenden. Verwendet werden. Anwendung: holzdübelstift wird hauptsächlich für holzbearbeitungsprojekte, Tischen, Tablettproduktion, Bücherregalen, Stühlen, Schubladen usw.

Anwendung: stecken sie den dübelstift in das befestigungsloch, und tragen Sie eine Schicht Holzkleber auf der Außenseite auf, der fixierkleber wird gut gleichmäßig verteilt und in den Löchern gehalten, lassen Sie einige Lücken, und der Fixiereffekt wird besser sein. Produktname: holzdübelstifte; material: holz; hauptfarbe: Hellbraun; Gesamtgröße: 4 x 20 mm T x L; Lieferumfang: 100 Stück x geriffelte Holzdübel.

Eigenschaften: geriffelte, abgeschrägte enden, gerade gerillte, die Fasen an beiden Enden können sehr bequem zum Führen und Einführen der Holzdübelstifte sein. Verwendet. Hauptsächlich für die Verbindung, Fixierung und Positionierung von Holzbauteilen verwendet. Es kann auch für handwerksproduktion, Regalen, Montage und Wartung von Möbeln wie Schränken, Holzbetten, Holzkistenproduktion, etc.
Značkasourcing map #ad
Výrobcesourcing map #ad
Číslo dílua22080900ux0952

10. KYSUN

#ad

Schválená pinová rýhovaná dřevěná hmoždinka, tvrdé dřevo, dřevo, pro umělecké projekty, dekorace & DIY-Crafts, sada hmoždinek, schválená zásuvka, dřevo 6 mm x 30 mm, dřevěná hmoždinka, 200 kusů hmoždinek dřeva, kulaté dřevěné čepy

#ad
KYSUN #ad - Vysoce kvalitní materiál dřevěné hmoždinky jsou vyrobeny z vysoce kvalitního netoxického přírodního dřeva, aby bylo zajištěno, že při každém použití nabízí maximální pevnost a podporu.

Pro nejlepší výsledky použijte lepidlo na dřevo. Elkolík má diagonální strukturu s oboustrannými konci, které se snadno zavádí a pevně spojují kloub. Iroké použití naše hmoždinky z masivního dřeva se velmi dobře hodí pro tesaře, kutily a mohou se dokonce skladovat jako náhradní díly, výrobce nábytku, kutily, aby se zabránilo lámání nábytku nebo dřevěný rám a vyžadovala pozornost.

Obsah baleníobdržíte celkem 200 dřevěných hmoždinek, aby bylo zajištěno, že máte dostatek dřevěných hmoždinek, velikost je cca 6 × 30 mm, které můžete používat nejvíce, pokud je potřebujete dostatečně pro každodenní použití. Kvalita dřevěné hmoždinky nejsou jednoduché a snadno se používá, nelze je snadno ohýbat a deformovat a žádné skvrny.
ZnačkaKYSUN #ad
VýrobceKYSUN #ad