Top 10 Retro Helm Motorrad – Sport & Freizeit: Produkte mit Umwelt-Label

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Broken Head

#ad

Broken Head BeProud sportovní zelená motocyklová helma se 2 hledí čiré + černé hledí – integrální helma matná černá – velikost M 57–58 cm

#ad
Broken Head #ad - Omyvatelná vnitřní podšívka: vnitřní podšívka ochranné přilby rychle schne a lze ji vyjmout pro praní. Hranatý design propůjčuje motocyklové helmě agresivní vzhled a umožňuje snadné připevnění kamery na helmu. S černým hledím získáte špičkový vzhled! agresivní skořepina helmy: ve srovnání s běžnými motocyklovými helmami je skořepina helmy BeProud velmi malá a štíhlá hlavu.

Tak máte ve své motocyklové helmě perfektní klima při každém počasí. Iré hledí je již namontované, černá je přiložena k krabici na helmu. Top větrání: velké vzduchové otvory na bradě a horní části hlavy jsou nastavitelné a v horkých dnech do helmy propouštějí hodně vzduchu.

Smíte s ním legálně jezdit na všech silnicích v Evropě. Top design: hledáte helmu, se kterou se můžeš odlišit od davu, ale najdete jen nudné motocyklové helmy? Pak pro tebe máme tu správnou helmu – zejména pokud jedete na zeleném motocyklu. Vč. Testováno a schváleno: motocyklová helma je testována podle nejnovější normy ECE 22-06 pro Německo a Evropu. 2 hledí: tvoje nová integrální helma se dodává se dvěma hledí.
ZnačkaBroken Head #ad
VýrobceBroken Head #ad
Hmotnost2.97
Číslo dílu4050853759354
Modelka4050853759354

2. Westt

#ad

Retro helma na mopedy, matná černá, pilotní helma, poloviční helma s homologací ECE DOT, S 53 – 54 cm, chopper, pánská dámská helma na skútr, Westt Klasická Jet helma s hledím, motocykl

#ad
Westt #ad - Pokud máte další dotazy nebo připomínky, tak pro ženy. Zákazníci také hledali: helma na motorku, pánskou přilbu, motocyklové helmy pro pány, motocyklová helma, motocyklová helma pánské, dámské, skútrovou helmu, helma na skútr, jet helma s hledím. Robustní vnější skořepina helmy moped je vyrobena z ABS a zesílena 2 cm nárazuvzdorným EPS.

Zajišťuje, že je motocyklová helma lehká a poskytuje maximální ochranu. Vlastnosti: jet helma s hledím čirá, m = 55-56 cm, l = 57-58 cm, pohodlné polstrování, testováno podle aktuálně celosvětově platných zkušebních postupů ece r 22.55 a doT. Velikost helmy lze snadno určit měřením obvodu hlavy těsně nad obočím. Polstrování koloběžky je vyjímatelné a pratelné. Jasný výhled: jet helma řady classic je klasická helma na skútr s odnímatelným, čirým hledím, s povrchovou úpravou proti zamlžování.

Vnitřní podšívka: 3d polstrování činí tryskovou přilbu měkkou na dotek a přilne k vlastnímu tvaru hlavy. Velikost: před objednáním prosím zkontrolujte svou velikost. Díky hledí bez poškrábání se motocyklová helma hodí pro použití za všech povětrnostních podmínek. Jet helma je tak schválena pro použití na všech evropských a amerických silnicích. Jsme značka z německa a máme nejvyšší nároky na kvalitu našeho materiálu.
ZnačkaWestt #ad
VýrobceWestt #ad
Výška9.06
Délka9.84
Hmotnost2.31
Šířka10.24
Číslo díluW-002
ModelkaW-002
Záruka5 let záruka při registraci vaší helmy na webových stránkách Westt

3. MTR

#ad

Certifikováno ECE – maximální bezpečnost při provozu, ráčnový uzávěr, robustní a pohodlná motocyklová helma, čiré hledí, MTR DX2 Jet helma, ideální pro motocykly a Vespu, XL

#ad
MTR #ad - Snižuje pocení: díky vzdušnému designu přilby se podporuje cirkulace vzduchu, takže se nejlépe hodí pro teplé letní dny. Vysoce kvalitní vybavení: motocyklová helma mtr dx2 má průhledné hledí a ráčnový uzávěr a je vyrobena z materiálu termoplastu.

Schváleno pro silniční provoz: testováno ece 22. 05 – chrání jak na motocyklu, tak i na skútru, Vespě, mopedu nebo jiných strojích podle předpisů. Příjemně chrání: robustní jet helma s komfortním vybavením v retro designu v matné černé barvě – díky svému jednoduchému vzhledu se hodí do každé situace. Příjemné na nošení: k pohodlnému vybavení patří komfortní vnitřní podšívka a tichá a tichá jízda.
ZnačkaMTR #ad
VýrobceDetlev Louis Motorrad-Vertriebsgesellschaft mbH #ad
Hmotnost2.6
Číslo dílu21534605
ModelkaDX2
Záruka0

4. Zorax

#ad

Zorax Matná černá L 59-60 cm ZOR-608 Otevřená tvář Jethelma s dvojitým hledím motocyklová helma dámská a pánská schválená ECE

#ad
Zorax #ad - Dvojité možnosti odolné proti poškrábání, které lze snadno odstranit a vyčistit a integrovanou sluneční clonu. Materiály lehká abs skořepina s vícehustotním EPS, který absorbuje nárazy. Certifikát: motocyklová helma ece r22. 05 schválená pro použití na všech silnicích v Evropě. Přezka nastavitelný popruh na odblokování přezky s komfortním ochranným polstrováním. Upozornění podle zpětné vazby zákazníků je referenční tabulka velikostí o něco menší. Tento návrh je pouze k zohlednění. Doporučujeme vám koupit o číslo větší.
ZnačkaZorax #ad
VýrobceTouch Global Ltd #ad
Výška10.39
Délka14.06
Hmotnost4.17
Šířka10.63
Číslo dílu535ZOR608MBKL
Modelka535ZOR608MBKL
Záruka1 Jahre

5. MTR

#ad

Polstrování tváří, M, ráčnový uzávěr, včetně štítu helmy, integrovaná sluneční clona, MTR Jet Sun Jet Helma, komfortní podšívka, lehká motocyklová helma, certifikace ECE, matná černá

#ad
MTR #ad - Vysoce kvalitní vybavení: motocyklová helma pro muže a ženy má odnímatelný slunečník a sluneční clonu, která chrání před sluncem, a ráčnovým uzávěrem – přitom helma vyjde zcela bez dalšího hledí vedle sluneční clony a je kompatibilní se Sena 3S-W a 3S-WB.

Příjemně chrání: robustní helma s komfortním vybavením v matné černé barvě – díky svému jednoduchému vzhledu se hodí do každé situace. Schváleno pro silniční provoz: testováno ece 22. 05 – kromě motocyklu ideální především jako helma na skútr, helma Vespa, helma na mopedy atd. Snižuje pocení: díky vzdušnému designu a větrání vpředu a vzadu mopedové přilby je podporována cirkulace vzduchu, takže se nejlépe hodí především v kombinaci se stínítkem helmy pro teplé, slunečné dny v létě.

Příjemné nošení: k pohodlnému vybavení patří komfortní vnitřní podšívka vyjímatelná a tím pádem pratelná a tichá a tichá jízda – díky tomu má helma i při dlouhých cestách vysoký komfort při nošení.
ZnačkaMTR #ad
VýrobceDetlev Louis Motorrad-Vertriebsgesellschaft mbH #ad
Hmotnost2.71
Číslo dílu21675503
ModelkaJet Sun
Záruka0

6. Broken Head

#ad

Broken Head Motocyklová helma BeProud Sport červená Ltd – štíhlá integrální helma s čirým + černým hledím – matná černá – velikost L 59–60 cm

#ad
Broken Head #ad - Limitovaná edice: máte dost nudných motocyklových přileb? pak je beproud v matně černé s červeným nápisem Broken Head tou správnou volbou pro tebe! Tíhlý: helma beproud fullface má extra malou skořepinu helmy, díky které působí helma sportovněji a méně velká.

Omyvatelné: vnitřní podšívka ochranné přilby rychle schne, je vyjímatelná a pratelná. Větrání v bradě a horní části hlavy jsou nastavitelné a vždy zajišťují dobré klima. Hranatý design mu propůjčuje agresivní vzhled. Dárek: extravagantní integrální helma je vedle čirého hledí s přídavným černým hledím, které dodává kompletní bojový vzhled helmy. Testováno ece 22-06 pro vaši bezpečnost: motocyklová helma beproud Sport Integral je testována podle nejnovější normy ECE 22-06 a schválena pro Německo a Evropu.
ZnačkaBroken Head #ad
VýrobceBroken Head #ad
Hmotnost2.98
Číslo dílu4050853763672
Modelka4050853763672

7. Broken Head

#ad

Broken Head Motocyklová helma BeProud Neon žlutá Ltd. – 2 hledí černá hledí + čiré hledí, integrální helma matná černo-žlutá – velikost L 59–60 cm

#ad
Broken Head #ad - Pratelná: vnitřní podšívka ochranné přilby rychle schne. Testováno ece: naše motocyklová helma odpovídá aktuální normě ECE 22-05 pro Německo a Evropu. Tíhlý: na rozdíl od běžných motocyklových přileb má beproud extra malou skořepinu helmy, díky níž je štíhlá hlava a helma působí méně velká.

Limitovaná edice: máte dost nudných, neříkajících motocyklových helem a hledáte helmu, která by ti vyhovovala? Pak uděláš s BeProud v matné černé barvě s nápadným, zářivě žlutým nápisem Broken Head správné rozhodnutí!. DÁrek: extravagantní integrální helma je vedle čirého hledí s přídavným černým hledím, které dodává kompletní agresivní vzhled přilby.

L odpovídá velikosti 59–60 cm. Větrání v bradě a horní části hlavy jsou nastavitelné a vždy zajišťují dobré klima. Lze ji vyjmout a vyprat. Hranatý design mu propůjčuje agresivní vzhled a umožňuje připevnění kamery na helmu.
ZnačkaBroken Head #ad
VýrobceBroken Head #ad
Hmotnost2.98
Číslo díluBeProud neon gelb Ltd.
ModelkaBeProud neon gelb Ltd.

8. Smilfree

#ad

Halbschalenhelm Mit ECE-Zulassung Vintage Motorradhelm Baseball Cap Cruiser Chopper Scooter Helm Herren Retro Motorrad Halbhelm Damen Mofa Helm

#ad
Smilfree #ad - Quick-insert-schnalle, wenn er sicher, fällt nicht leicht ab, damit die Fahrer sicher reisen können. Humanisiertes design: leichtes design, einfach an- und auszuziehen, leicht, der Helm übt keinen Druck auf den Fahrer aus, bequem und sicher ist. Wir liefern ihnen eine Lösung, dass wir ein professioneller und ehrlicher Verkäufer sind.

Humanisiertes design: leichter halboffener retro-helm, baseballkappen-design, Unisex, weich und nicht strangulierend, verlängerte Krempe, besserer Sonnenschutz und Regenschutz. Hochwertiger service: bitte glauben sie, können sie sich gerne an uns wenden. Lassen sie uns das Problem durch freundliche Kommunikation perfekt lösen. So können sie es sicher im Freien verwenden, geeignet für erwachsene Männer und Frauen.

Hochdichte eps-dämpfungsschicht, das eine hervorragende Leistung aufweist, leicht und stark ist und die Sicherheit des Helms beibehält, das Innenfutter besteht aus hautfreundlichem Stoff, der bequem ist und den Kopf nicht drückt. Wenn sie fragen zum Produkt haben, die Sie zufriedenstellt. Die form ist schlicht und stilvoll. Damit ist er für den Straßenverkehr in Europa und den USA zugelassen. Sicherheit garantiert: unsere helme erfüllen die sicherheitsstandards ece r22.
ZnačkaSmilfree #ad
VýrobceSmilfree #ad

9. Smilfree

#ad

Otevřená přilba, chopper helma, helma na skútr, helma na moped, brain-Cap, skateboard, se sluneční clonou pro Cruiser, retro, helma, Poloviční helma na motorku s ECE, motocyklová helma

#ad
Smilfree #ad - Klasická a stylová: tato helma byla vyvinuta speciálně pro motocykly, ideální pro všechny druhy outdoorových aktivit a jako dárek pro přátele a rodinu. Bezpečnostní certifikace: naše přilby splňují bezpečnostní standardy ece r22.

05/dot fmvss-218. Najdeme řešení k vaší spokojenosti. Ekáme na výběr všech řidičů válečníků, klasická helma nikdy nevyjde z módy. Vysoce kvalitní skořepina + pohodlná podšívka: helma je vyrobena z materiálu abs, nárazuvzdorná podšívka, který vykazuje vynikající výkon, je lehký a silný a bezpečně drží helmu, zatímco hmotnost přilby zůstává zachována. Vynikající servis: věřte prosím, že jsme profesionální a čestní prodejci.

Rychlá a bezpečná přezka, bezpečné cestování, snadná obsluha. Vysoce hustá eps vyrovnávací vrstva, teplotní uzávěr, prodyšná a pohodlná. Díky tomu je schválen pro silniční provoz v Evropě a USA. Prémiové sluneční brýle: neoslňující a antireflexní sluneční brýle chrání vaše oči před slunečním zářením. Pokud máte dotazy k výrobku, můžete se na nás obrátit. Můžete je bezpečně používat venku, vhodné pro dospělé muže a ženy.
ZnačkaSmilfree #ad
VýrobceSmilfree #ad

10. Nexo

#ad

Větrání a odvětrávání, průhledný hledí, brady, Nexo Integrální helma na motocykl, XL, matná černá, odpuzovač nosu, motocykl, ráčnový uzávěr, mopedová helma Basic II, vyjímatelná komfortní podložka

#ad
Nexo #ad - Protože přináší vše, co potřebuje motocyklová helma. Materiál: polykarbonát; vnitřní vybavení: vyjímatelné komfortní polstrování, 100% polyester; hmotnost: 1 500 g +/- 50 g; hledí: čiré, odolné proti poškrábání.

Nexo integrální helma basic ii: integrální přilba, která zaujme nejen začátečníky. K dostání v barvách černá a matná černá a ve velikostech: xs, s, L, m, XL; Nexo Integrální helma Basic II: prvotřídní vstup do světa motocyklů. Protože dělá přesně to, pro co si ho vyberete: chrání vás spolehlivě a všude kolem dokola při všech vašich túrách. Větrání: velké vícenásobné větrání a odvětrání; uzávěr: ráčnový uzávěr; zkouška: ECE 22/05; doplňky: deflektor nosu a brady.
ZnačkaNexo #ad
VýrobceNexo #ad
Hmotnost3.31
Číslo dílu46031914011