Top 10 Schutzhülle Gartenmöbel – Plachty na sady zahradního nábytku

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. F&J Outdoors

#ad

Plachta na zahradní nábytek, odolná proti UV záření, ochrana proti sněhu, odolná proti povětrnostním vlivům v létě i v zimě, F&J Outdoors Ochranný obal na zahradní nábytek, robustní, vodotěsná, 244 x

#ad
F&J Outdoors #ad - Stahovatelná elastická šňůrka se silnými háčky drží potah pevně na svém místě. 2 zesílené rukojeti na stranách usnadňují připevnění a sejmutí. NovÉ vydÁnÍ vodotěsné zakrytí zahradního nábytku: náš nejhustěji tkaný materiál s inovativní vodotěsnou vrstvou odolnou vůči uv záření je trvanlivější, lehčí a udrží váš zahradní nábytek v suchu a bezpečí.

Potah je k dostání v mnoha velikostech a lze jej podle vašeho přání použít na nábytek různých velikostí a tvarů. Béžové vodotěsné zahradní potahy, venkovní jídelní stůl, víceúčelové potahy pro venkovní prostory: náš potah na nábytek pro venkovní použití je vhodný pro balkonový stůl, křeslo na pohovku nebo lehátko a je proto nezbytností pro každou domácnost. Je perfektní ochranou pro váš zahradní nábytek před škodlivým UV zářením, deštěm, prachem, nečistotami a poškrábáním.

Pro čištění jednoduše opláchněte vodou nebo otřete vlhkým hadříkem. Uživatelsky přívětivý, nastavitelný a vodotěsný potah na nábytek: 4 nastavitelné přezky s rychlouzávěrem pevně drží potah. Nelze prát v pračce. Je 2× silnější proti vyblednutí, odtrhávání a extrémnímu horku, a utěsněné švy kromě toho činí potah vodotěsným. Kompletní ochrana pro všechna roční období: potah na zahradní nábytek lze používat na jaře, v létě, sněhem, na podzim a v zimě.
ZnačkaF&J Outdoors #ad
VýrobceF&J Outdoors #ad
Výška27.56
Délka96.06
Hmotnost4.19
Šířka96.06
Číslo díluGrau 244cm(Dm.)x70cm(H)
ModelkaGrau 244cm(Dm.)x70cm(H)
Záruka2 roky omezená záruka.

2. VANSHEIM

#ad

Zahradní nábytek, VANSHEIM Stolní deska pro zahradní nábytek, kulatý kryt desky stolu, ochranné obaly na zahradní nábytek, vodotěsné pro servírovací stolky a zahradní stoly, kryt ohniště Ø 82 × 10 cm

#ad
VANSHEIM #ad - Hodí se k zakrytí zahradních bistrostolů, dřevěných stolů, jídelních stolů, stolů, abyste zajistili, grilovacích desek a sad ratanového nábytku, aby byly suché a trvalé. Tkanina oxford 420d odolná vůči roztržení kryt na stůl je oxford polyester s vrstvou z polyuretanu, prachotěsný, protože je odolný, odolný vůči teplu a roztržení, odolný proti povětrnostním vlivům, odolný vůči UV záření a roztržení.

Na obou stranách jsou 2 nastavitelné stahovací šňůrky, které lze natáhnout pod skříňku pro zajištění bezpečného držení, i když se objeví silná přeháňka. Ochranný obal na zahradní stůl se kromě toho dodává s úložnou taškou, do které jej lze při nepoužívání snadno uložit. Lepší odolnost proti povětrnostním vlivům a roztržení kryt na stůl je opatřen dvojitými nitěmi, aby byl zajištěn silnější a odolný střih.

Kryt stolu je extrémně nenáročný na údržbu, lze jej zalévat hadicí a sušit na slunci nebo otřít do sucha. Kryt grilovací desky je kulatý o průměru 82 cm a výšce 10 cm. Lepší vodotěsnost speciální vodotěsný pásek na krytu švů, aby se zabránilo úniku vody ze švů a aby se terasové stoly udržely v suchu a prodloužila životnost nábytkové sady. Změřte prosím před objednáním nábytek na terasu, že kryt správně sedí. Pu je lepší než pvc, je vodotěsný, měkčí a pohodlnější. Velikost výrobku Ø 82 × 10 cm.
ZnačkaVANSHEIM #ad
VýrobceVANSHEIM #ad
Výška0.39
Délka0.39
Hmotnost0.37
Šířka0.39
ModelkaØ82X10cm

3. HEIMUNI

#ad

Kryty na zahradní nábytek,, HEIMUNI Kryt na zahradní stůl odolný proti zimě ochranný kryt na zahradní nábytek, krycí plachta proti UV záření, tkanina Oxford 420D, vodotěsný zátěž, ochranný obal

#ad
HEIMUNI #ad - Doporučuje se umístit uprostřed něco vysokého, ale přímo odtéká a odtéká na zem. Vodotěsný kryt na zahradní nábytek – kryty na zahradní nábytek na terasu jsou vyrobeny z odolné vůči světlu a vysoce husté tkaniny oxford 160 g/m² se zesílenou polyuretanovou vrstvou, jsou vodotěsné až 5000 PA a odolné vůči UV záření a nabízejí velkou odolnost proti roztržení a zaručují dlouhodobé používání.

Chraňte svůj nábytek dobře před UV zářením, např. Snadné čištění a skladování – postříkejte kryty sady nábytku na terasu vodou nebo je otřete vlhkým hadříkem a osušte je na slunci. Univerzální kryt– velikost: 135 × 135 × 71 cm. Tento outdoorový kryt se hodí pro většinu tvarů jako je terasový nábytek, soupravy na pohovky, konferenční stolky atd. Díky elastickým šňůrkám kolem lemu je utažení pohodlnější. Vylepšený ochranný obal zahradního nábytku odolný vůči zimě – kromě 4 upínacích popruhů, které zajišťují dodatečné snadné přizpůsobení a velkou stabilitu při silném větru a vaše židle a stůl jsou připevněné, jsou k dispozici 2 boční popruhy, které lze připevnit na nohy stolu, aby se zabránilo odfouknutí.

Podpěra stanu, vyblednutím. Součástí dodávky je úložná taška, do které lze potahy na nábytek jednoduše uložit. Kromě toho je vodotěsná lepicí páska speciálně umístěna na zadní straně švů, aby se zabránilo vniknutí dešťové vody.
ZnačkaHEIMUNI #ad
VýrobceHEIMUNI #ad
Výška27.95
Délka53.15
Hmotnost0.35
Šířka53.15

4. Ezilif

#ad

Vodotěsný, odolný proti prachu, ochranný, 420D Oxford tkanina na zahradní nábytek, větruodolná proti UV záření, obdélníkový krycí plachta na zahradní nábytek, Ezilif Krycí plachta na zahradní nábytek

#ad
Ezilif #ad - Rohově nastavitelná přezka; 2. Abyste mohli lépe uložit kryt zahradního nábytku, je součástí dodávky úložná taška se stahovací šňůrkou. Snadné čištění a pohodlné skladování potahy na zahradní nábytek ezilif jsou vyrobeny z látky oxford 420d, která odpuzuje nečistoty a je odolná proti opotřebení a velmi snadno se čistí.

Je bezpečný a zdravý, neškodný a bez chuti. Kontrola kvality a šetrné k životnímu prostředíochranný obal ezilif zahradní nábytek odolný vůči zimě prošel před expedicí přísné testy kvality. Pokrytí nábytku je po obvodu pevné, aby byl váš nábytek optimálně chráněn a nemusíte si dělat starosti, že tento krycí plachta na zahradní nábytek bude převrácen silným větrem. Nastavitelný suchý zip; 3.

Materiál ochranných obalů pro zahradní nábytek odpovídá normě na ochranu životního prostředí EU 7P. Můžete jej proto používat s důvěrou. Kryt na zahradní nábytek ezilif odolný vůči zimě se hodí k zakrytí terasového nábytku jako: obdélníkové nebo čtvercové stoly, židle, ratanový nábytek a jiný nábytek. Polyuretanová vrstva pod ním a vodotěsný lepicí pásek zabraňují průniku vody. Ezilif vám nabízí 8 velikostí ochranného pouzdra na zahradní nábytek.
ZnačkaEzilif #ad
VýrobceEzilif #ad
Výška29.13
Délka83.86
Hmotnost2.2
Šířka51.97
Číslo dílut1
ModelkaG: 213 x 132 x 74 cm

5. HEIMUNI

#ad

HEIMUNI Obdélníkový ochranný obal 160 x 130 x 15 cm zahradní stůl kryt stolní deska kryt na zahradní nábytek vodotěsný obal na desku na terasu

#ad
HEIMUNI #ad - Tento kryt na stůl je vhodný k zakrytí terasových stolů, aby byl suchý a trvalý. Snadné čištění a skladování– postříkejte obal na desku stolu vodou nebo jej otřete vlhkým hadříkem a poté osušte na slunci. Chraňte svůj nábytek dobře před UV zářením, vyblednutím. Ochranný obal na zahradní stůl používá dvojité šití jehel a na spáry se používá technologie vnějších hran.

Změřte prosím před objednáním nábytek na terasu, že kryt správně pastoval. Ochranný obal na zahradní stůl odolný proti povětrnostním vlivům– kromě 4 přezek, zajišťují 2 elastické stahovací šňůrky na lemu obzvlášť snadné přizpůsobení a velkou stabilitu při silném větru a udržují váš paletový nábytek na místě, které lze připevnit na nohy paletové lavice, aby nebyl odfouknut. Velikosti krytu zahradního stolu– rozměry krytu na desku stolu jsou: délka -160 cm, zahradních stoliček, jídelních stolů, zahradního stolu a ratanového nábytku, abyste zajistili, hloubka -130 cm, výška -15 cm.

Vodotěsný kryt na zahradní stůl– ochranný obal na desku stolu je vyroben z tkaniny oxford o vysoké hustotě 420d se zesílenou vrstvou pu, aby bylo zajištěno, že je kryt vodotěsný. Horní spárový šev je kompletně slepen, aby naše krycí plachta na zahradní nábytek neprotékala žádná kapka vody. Součástí dodávky je úložná taška, do které lze potahy na nábytek jednoduše uložit. Krycí plachty pro stoly s ochranou proti uv 50+ – vnitřní vrstva krytu na terasu má polyuretanovou vrstvu, která může poskytnout vynikající ochranu před slunečním zářením.
ZnačkaHEIMUNI #ad
VýrobceHEIMUNI #ad
Výška0.39
Délka1.18
Šířka0.79
ModelkaQK-060

6. HEIMUNI

#ad

Kryt pro halu ve tvaru L, 250 × 180 × 90 ×, HEIMUNI Kryt na zahradní nábytek pro pohovky ve tvaru L, vodotěsná rohová pohovka krycí plachta s větracími otvory, větruodolná plachta na sedací nábytek

#ad
HEIMUNI #ad - Výběr z více velikostí– provedli jsme průzkum trhu a pečlivě jsme navrhli několik velikostí často používaných potahů na zahradní pohovku na trhu. Nová vodotěsná technologie– kryt lounge ve tvaru l se skládá z oxfordského barviva s vysokou hustotou 420d se zesílenou vrstvou pu, aby bylo zajištěno, že je kryt vodotěsný až 3000 Pa.

Ochranné pouzdro odolné proti zimě pro l tvar lung– Šest spodních rohů je sešito popruhem na přezku, aby se potah na pohovku pevně upevnil na pohovku, a jsou zde čtyři větrací otvory, aby se potah na pohovku upevnil. Snadné čištění a skladování– postříkejte kryt rohové pohovky vodou nebo otřete vlhkým hadříkem a poté osušte na slunci. Součástí dodávky je úložná taška, do které lze potahy na nábytek jednoduše uložit. Vezměte prosím na vědomí, hloubka -90 cm, pravá délka -180 cm, přední výška -65 cm, že levá a pravá délka se vztahuje na délku zadní strany vaší pohovky.

Ochranný obal pro nábytek ve tvaru l používá dvojí metodu šití jehel a na spáry se používá technologie vnějších hran. V případě dotazů se na nás obraťte. Stahovací šňůrka na spodní straně usnadňuje další uzamčení potahu na pohovku. Horní spárový šev je kompletně slepen, aby naše krytina Lounge neprotékala žádná kapka vody. Rozměry tohoto potahu na pohovku jsou: levá délka -250 cm, zadní výška -80 cm.
ZnačkaHEIMUNI #ad
VýrobceHEIMUNI #ad
Výška0.39
Délka1.18
Hmotnost0.35
Šířka0.79
ModelkaQK-052

7. wettertuete.de

#ad

Odolný proti zimě 160 × 90 × 75 cm, Wettertuete.de Kryt na zahradní nábytek, kryt, prodyšný, nábytek židle, svařované švy, ochranné pouzdro zahradní stoly, ochrana proti UV záření, nepromokavý, kryt na stůl 160 × 90 × 75 cm

#ad
wettertuete.de #ad - Vy jsou svařeny ultrazvukem a jsou rovněž kompletně vodotěsné. Praktická úložná taška: možná znáte problém z posledního nákupu stanu: jednou vyjměte z úložné tašky a nelze jej znovu zabalit. Polyesterová tkanina s polyuretanovou vrstvou: náš všeuměl. Na lounge nábytku, outdoorových postelích, denních postelích atd.

Naše úložné kapsy pro ochranné obaly jsou dostatečně velké a pokud je třeba, lze potah zahradního nábytku jednoduše uložit a zimovat. Vaše polstrování, polštáře a deky tak mohou být i po několik dní a příp. Tak lze snadno odstranit i trus ptáků, prach nebo jiné nečistoty. Nabízené ochranné pouzdro na zahradní nábytek má formát 160 × 90 × 75 cm šířka × délka × výška. Týdny na nábytku. Naše kryty na zahradní nábytek se vyrábějí v Evropě a jsou velmi kvalitní.

Kryt navíc také velmi rychle schne a je rychle znovu použitelný. Látka se výborně hodí zejména tehdy, slunečních ostrovech, pokud chcete zakrýt čalounění nebo polštáře, např. Látka je absolutně vodotěsná, mrazuvzdorná, velmi lehká 190 g/m2, lze prát v pračce při 30 °C, s nejlepší ochranou proti UV záření, prodyšná a pružná. Díky rozměru 190 g/m2 je látka krytu velmi lehká, třísky zeleniny, flexibilní a dokonce lze prát v pračce při 90 °C. Perfektní pro dlouhodobé venkovní použití a váš zahradní nábytek.
Značkawettertuete.de #ad
Výrobcewettertuete.de #ad
Výška29.53
Délka62.99
Hmotnost4.41
Šířka35.43
Číslo díluA712
ModelkaFMLR03

8. MountainLoc

#ad

Vodotěsný, ochranný obal Box na polštář s víkem na zip a odvzdušňováním, MountainLoc Kryt na zahradní úložný box, 420D Oxford hnědý 130*71*67cm

#ad
MountainLoc #ad - Stahovací šňůrka na spodní straně krytu usnadňuje oblékání a svlékání. VysokÁ kvalita: kryt na zahradní úložný box je vyroben z 420D Oxford, je vyložen stříbrem, vodotěsný a s dlouhou životností. Víceúčelová ochrana: tento ochranný obal na odkládací box může zabránit tomu, sněhem, aby se úložný box poškodil deštěm, ultrafialovými paprsky a prachem a zajišťuje čistotu obsahu boxu.

Upozornění: změřte prosím před nákupem velikost úložného boxu. Díky odvzdušnění může vzduch volně proudit, aby se zabránilo kondenzaci mrazu. Perfektní velikost: k dostání jsou 3 velikosti: d 123 * Š 55 * v 62 cm, d 130 * Š 71 * v 67 cm, d 157 * Š 76 * v 69 cm.

Efektivní: pokud chcete zabránit tomu, aby se osobní předměty v zahradní krabici namokly, vyzkoušejte tento ochranný obal na polštář! Může nabídnout komplexní ochranu. Jedinečný design: kryt na odkládací schránku je vybaven víkem na zip, se kterým můžete snadno pojmout obsah boxu. Díky nastavitelnému suchému zipu na obou stranách krytu je kryt vhodnější.
ZnačkaMountainLoc #ad
VýrobceMountainlock #ad
Výška27.95
Délka26.38
Hmotnost1.1
Šířka51.18
ModelkaMount-202101D

9. BAHG - Best Accessories for Home and Garden

#ad

Kryt, větrací otvory, větruodolná, pro každé počasí, 200 × 165 × 80 cm, ochranný kryt, Kryt na zahradní nábytek BAHG Oxford 600D, mrazuvzdorná, odolná proti UV záření, ochrana proti prachu

#ad
BAHG - Best Accessories for Home and Garden #ad - V zimě jednoduše nastříkejte zahradní hadicí nebo otřete vlhkým hadříkem, osušte, zabalte. Spolehlivá ochrana před vlivy počasí déšť, vítr, slunce, sníh, prach. Snadná údržba – po použití např. Včetně praktické úložné tašky pro kompaktní a správné skladování. Robustní a s dlouhou životností, kvalitní a vodotěsná.
ZnačkaBAHG - Best Accessories for Home and Garden #ad
VýrobceTranslagency #ad
Výška31.5
Délka64.96
Hmotnost6.61
Šířka78.74
Číslo díluGartenmöbelabdeckung 200 x 165 x 80cm
ModelkaGartenmöbelabdeckung 200 x 165 x 80cm

10. Awnic

#ad

420D Oxford s technologií AlicanTex, odolný proti zimě, větruodolný proti UV záření, černá Ø190 * 71 cm, krycí plachta na zahradní stůl, kulatá, Awnic Vodotěsný kryt na zahradní nábytek s háčkem

#ad
Awnic #ad - Naše suché zipy v pase zajišťují střih na míru. Každý kryt na terasu awnic lze snadno upevnit na vaše stoly a nepravidelně tvarovaný nábytek. Dodává se s praktickou taškou pro snadné uložení. Naše kryty na zahradní nábytek jsou vyrobeny z kvalitního polyesteru a pokrývají stoly venku až po okraj.

Všechny naše potahy na terasu jsou vyrobeny z odolné tkaniny AlicanTex, takže odolávají i silnému větru a tlaku vody až 5000 mm H2O. A suché zipy na spodní straně zajišťují, že kryt zůstane na svém místě i při silném větru. Zřekněte nečistých pouzder na zahradní nábytek a přejděte na awnic! odolá všem ročním obdobím – tento kryt na terasu chrání vaše stoly po celý rok, bez ohledu na počasí. Pro čištění otřete tyto potahy na terasu jednoduše vlhkým hadříkem. Tento kryt na nábytek má kromě toho důmyslně umístěné větrací otvory, které odpuzují vlhkost náchylnou k plísním.

Ekologická povrchová úprava pu – outdoorové potahy na nábytek od awnic jsou opatřeny ekologickou vrstvou, která zajišťuje vodotěsnost a trvanlivost a současně chrání životní prostředí. Odolný proti vyblednutí a plísním – náš venkovní kryt na stůl je vyroben z tkaného polyesteru s polyuretanem, který minimalizuje vyblednutí UV zářením. Odolný ochranný obal na zahradní nábytek – zachovejte si bezvadný stav svého oblíbeného terasového nábytku. Perfektní tvar – rozlučte se se složitými nástavbami a špatně sedícími kryty.
ZnačkaAwnic #ad
VýrobceAWNIC #ad
Výška27.95
Délka74.8
Hmotnost2.34
Šířka74.8
Číslo díluB190-3D
ModelkaB190-3D
Záruka18měsíční omezená záruka.