Top 10 Wasserdichter Koffer Klein – Brašny na zrcadlovky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. DOMISO

#ad

DOMISO SLR DSLR brašna na fotoaparát vodotěsná taška na fotografie, Teal

#ad
DOMISO #ad - S nastavitelným ramenním popruhem činí nastavitelná délka 70 – 135 cm. Vnější materiál: dvojitý a vodoodpudivý vnější materiál pro ochranu vašeho fotoaparátu před náhodným rozlitím; vnitřní materiál: Vnitřek s měkkým vláknem a extra polstrované pěnové polstrování na ochranu vašeho přístroje před poškrábáním a nárazy nabízí skvělou ochranu pro fotoaparát DSLR s objektivem.

Vnější rozměry: 25 * 19 * 13 cm / 9, 4 * 7, 5 * 5, 1 * 4, 1 palců; vnitřní rozměry: 24 * 18 * 12 cm / 9, 8 * 7, 7 palce. Robustní zipy z kovu se plynule zavírají a otevírají, což zajišťuje trvalé každodenní používání.

Se dvěma nastavitelnými pěnovými polštáři uvnitř můžete přizpůsobit různé prostory pro vaše vybavení vašim potřebám. Popruh na zavazadla umožňuje tašce přizpůsobit se zavazadlu/kufru a klouzat po vzpřímené trubce rukojeti zavazadla a zpříjemnit tak vaše cestování všude. Tak může být jako kabelka nebo taška přes rameno pro váš fotoaparát.
ZnačkaDOMISO #ad
VýrobceDOMISO #ad
Číslo díluCC008G_DE
ModelkaCC008G_DE

2. DOMISO

#ad

DOMISO Camera Case CC008, černá

#ad
DOMISO #ad - Vnitřní rozměry: 24 × 18 × 12 cm. Vnější rozměry: 25 × 19 × 13 cm. Tak může být jako kabelka nebo taška přes rameno pro váš fotoaparát. Robustní kovové zipy se zavírají a otevírají hladce, což zajišťuje trvalé každodenní používání.

Se dvěma nastavitelnými pěnovými polštáři uvnitř můžete přizpůsobit různé prostory pro vaše vybavení vašim potřebám. S nastavitelným ramenním popruhem činí nastavitelná délka 70–135 cm. Popruh na zavazadla umožňuje tašku, přizpůsobit zavazadlo/kufr a posunout se po svislé rukojeti zavazadla a ulehčit si cestu kdekoliv.

Vnější materiál: dvojitý a vodoodpudivý vnější materiál pro ochranu vašeho fotoaparátu před náhodným rozlitím; vnitřní materiál: vnitřek s měkkými vlákny a extra polstrované pěnové polstrování pro ochranu vašeho přístroje před poškrábáním a nárazy nabízí skvělou ochranu pro DSLR kameru s objektivem.
ZnačkaDOMISO #ad
VýrobceDOMISO #ad
Číslo díluCC008B_DE
ModelkaCC008B_DE

3. DOMISO

#ad

DOMISO SLR DSLR brašna na fotoaparát vodotěsná taška na fotografie, růžová

#ad
DOMISO #ad - Tak může být jako kabelka nebo taška přes rameno pro váš fotoaparát. S nastavitelným ramenním popruhem činí nastavitelná délka 70 – 135 cm. Se dvěma nastavitelnými pěnovými polštáři uvnitř můžete přizpůsobit různé prostory pro vaše vybavení vašim potřebám.

Robustní zipy z kovu se plynule zavírají a otevírají, což zajišťuje trvalé každodenní používání. Vnější materiál: dvojitý a vodoodpudivý vnější materiál pro ochranu vašeho fotoaparátu před náhodným rozlitím; vnitřní materiál: Vnitřek s měkkým vláknem a extra polstrované pěnové polstrování na ochranu vašeho přístroje před poškrábáním a nárazy nabízí skvělou ochranu pro fotoaparát DSLR s objektivem.

Popruh na zavazadla umožňuje tašce přizpůsobit se zavazadlu/kufru a klouzat po vzpřímené trubce rukojeti zavazadla a zpříjemnit tak vaše cestování všude. Vnější rozměry: 25 * 19 * 13 cm / 9, 4 * 7, 5 * 5, 1 palců; vnitřní rozměry: 24 * 18 * 12 cm / 9, 8 * 7, 1 * 4, 7 palce.
ZnačkaDOMISO #ad
VýrobceDOMISO #ad
Číslo díluCC008P_DE
ModelkaCC008P_DE

4. Magnet-Kauf

#ad

Ochranný kufřík s pěnovou hmotou – přepravní kufr – plastový kufřík – komorový kufřík, vodotěsný 34 × 29 × 15,2 cm, malý a velký, Kufr na fotografie s pěnou – univerzální kufřík

#ad
Magnet-Kauf #ad - Chraňte svůj fotoaparát: ideální pro přepravu citlivých předmětů, jako jsou čočky, měřicí přístroje, kamery nebo zbraně. Odolný vůči prachu a vodě: díky speciální izolaci udrží kufr vaše vybavení před prachem a stříkající vodou. 3 vrstvy pěny pro ochranu: kufr je vybaven 3vrstvým polstrováním z pěnové hmoty. Uzamykatelný: přepravní kufr lze bez problémů uzamknout zámkem. Individuálně přizpůsobit: díky pěnové hmotě lze pěnu perfektně přizpůsobit každému zařízení. Ten poskytuje potřebnou ochranu před otřesy a nárazy.
ZnačkaMagnet-Kauf #ad
VýrobceMagnet-Kauf #ad
Číslo díluMK-UnK01

5. Nanuk

#ad

Nanuk 933 vodotěsný skořepinový kufr s plyšovou pěnovou vložkou, černý

#ad
Nanuk #ad - Vícevrstvá sada nastavitelných vložek z vysoce kvalitní polyuretanové pěny obsahuje předem vroubkovanou, vyjímatelnou vrstvu. Se zaoblenými rohy, že pohlcují nárazy a údery, silnými stěnami a naddimenzovanými detaily jsou robustní nanuk tvrdé skořepinové kufry konstruovány tak, aniž by kufr nebo - ještě důležitější - obsah poškodily.

Tato vrstva se skládá z pěnových čtverců, které lze v různých konfiguracích odstranit, aby se přizpůsobil obsahu kufru. Padlockable: každý nanuk kufr je vybaven dvěma visacími zámky, které jsou zapracovány přímo do kufru a zajišťují vysokou stabilitu. Powerclaw kufr pevně připne tlakovou silou, zatímco integrovaný posuvný uzávěr zabraňuje tomu, aby se kufr otevřel během přepravy nebo při spadnutí. Založeno na dlouholetých zkušenostech plastového pouzdra v průmyslu plastů. Vnitřní rozměry d x Š x v: 457 x 330 x 241 mm a vnější rozměry d x Š x v: 505 x 409 x 257 mm | včetně 3vrstvé pěnové vložky s podlahovým polstrováním a pěnou na víko.

Skládací rukojeť softgrip a integrovaný hardware pro řemen příslušenství a visací zámek zámek a řemen jsou k dostání samostatně. Umělá látka nk-7: tvrdé skořepinové kufry nanuk byly vyvinuty s jedním cílem před očima: přežití. Kvalitní, kombinované visací zámky schválené tsa jsou k dostání jako možnost pro zajištění vašich předmětů ve vašem kufru. Regulační systém powerclaw, který se používá u všech kufrů nanuk byl vyvinut tak, aby váš kufr zůstal uzavřený i při nejtvrdších nasazeních.
ZnačkaNanuk #ad
VýrobceNanuk #ad
Výška10.04
Délka19.81
Hmotnost8
Šířka16.06
Číslo dílu933-1001
Modelka933-1001
ZárukaLifetime Warranty Against ManufacturerS Defects

6. HMF

#ad

HMF ODK100 outdoorový kufřík, přepravní kufr s mřížkovou pěnou, černá

#ad
HMF #ad - Individualizovatelné – 1 x 70 mm v předlisovaná rastrová pěna, 1 x 10 mm V pěnové dno a nopková pěna ve víku. Rukojeti a uzávěry | vnitřní: 23 x 18 x 11 cm výška spodní části: 8 cm, 1 kg.

Rozměry Š x h x v: vně: 27 x 24, výška víka: 3 cm | hmotnost: 1, 5 x 13 cm vč. Všestranné – ideální pro přepravu citlivých předmětů, jako jsou objektivy, fotoaparáty, měřicí přístroje nebo zbraně. Promyšlené – praktická manipulace díky sklopné rukojeti, vyrovnávacímu ventilu tlaku a oku pro visací zámky. Robustní – velmi stabilní kufr na fotoaparát z nárazuvzdorného plastu s pěnovou hmotou, vodotěsný a prachotěsný IP67.
ZnačkaHMF #ad
VýrobceHMF #ad
Výška5.12
Délka10.63
Hmotnost2.43
Šířka9.65
Číslo díluODK100-27CM-02
ModelkaODK100-27CM-02

7. HMF

#ad

HMF 14412-02 hliníkový fotokufr, miniaturní kufr s mřížkovou pěnou | 46 x 33 x 26 cm

#ad
HMF #ad - Všestranné – ideální pro přepravu citlivých předmětů, jako jsou objektivy, kamery nebo miniatury tabletu. Uzamykatelný – vybaven dvěma individuálně nastavitelnými 3 číselnými zámky se zacvakávacím uzávěrem.

Rozměry Š x h x v: vně: 46 x 33 x 26 cm vč. Rukojeti a nohy: 46 x 36, 5 x 23 cm výška spodní části: 20 cm, výška víka: 3 cm | hmotnost: 3, 5 cm | Vnitřní: 44 x 31, 5 x 27, 3 kg. Individualizovatelné – 4 x 45 mm v perforovaná rastrová pěna a 2 x 10 mm v pěnové dno. Praktický – přepravní kufr s ergonomickými držadly a zesíleným hliníkovým rámem pro vysokou stabilitu.
ZnačkaHMF #ad
VýrobceHMF #ad
Výška10.24
Délka12.99
Hmotnost7.28
Šířka18.11
Číslo dílu14412-02

8. pro.tec

#ad

Pro.tec Ochranný kufr 35 x 29,5 x 15 cm Kufr na zbraně Univerzální kufr Přepravní kufr Fotokufr Kufr na fotoaparát IP55

#ad
pro.tec #ad - Materiál: kufr: polypropylen plast, barva: černá, vložky: polyuretanová pěna, rozměry: 35 x 29, 5 x 15 cm. Značkové zboží z dílny: pro. Tec. Odolné vůči korozi a teplotám, ochrana proti prachu a vodě IP55. S tímto lehkým, tablety, ale stabilním univerzálním kufříkem si můžete na cesty zcela jednoduše vzít cenné předměty, smartphony, fotoaparáty nebo objektivy. Se třemi vyjímatelnými vložkami z polyuretanové pěny s možností přistřihnutí.
Značkapro.tec #ad
Výrobcepro.tec #ad
Číslo díluAAWK-550x Schutzkoffer

9. pro.tec

#ad

Pro.tec Ochranný kufřík 27 x 24,6 x 12,4 cm Kufr na zbraně Univerzální kufr Přepravní kufr Fotokufr Kufr na fotoaparát IP55

#ad
pro.tec #ad - Značkové zboží z dílny: pro. Tec. Se třemi vyjímatelnými vložkami z polyuretanové pěny s možností přistřihnutí. S tímto lehkým, ale stabilním univerzálním kufříkem si můžete na cesty zcela jednoduše vzít cenné předměty, smartphony, tablety, fotoaparáty nebo objektivy. Odolné vůči korozi a teplotám, ochrana proti prachu a vodě IP55. Materiál: kufr: polypropylen plast, barva: černá, 6 x 12, vložky: polyuretanová pěna, rozměry: 27 x 24, 4 cm.
Značkapro.tec #ad
Výrobcepro.tec #ad
Číslo díluAAWK-550x Schutzkoffer

10. Mantona

#ad

Mantona Trekking fotobatoh – DSLR pouzdro na fotoaparát s ochranou proti dešti

#ad
Mantona #ad - Držák na stativ má speciální držák na stativ z obzvlášť robustního materiálu na přední straně batohu. Mnoho úložného prostoru vnější rozměry kamerového batohu 25 × 46 × 20 cm š × v × h | přihrádka na kameru vnitřní rozměry 35 × 18 × 15 cm.

Vodotěsné díky ochrannému pouzdru proti dešti. Záda je pohodlně polstrovaná. Silné polstrování, přesto lehké. Odnímatelná přídavná kapsa bezpečně sedí díky suchému zipu. Kompatibilní ideální pro sony, fuji, canon, olympus, nikon, pentax a jiné DSLR a systémové kamery s fotografickým vybavením. Praktické rozdělení a přídavná kapsa díky flexibilním oddělovacím dílům lze vnitřek vyložený suchým zipem zařídit potřebný prostor určený pro potřebu.

Vyrobeno z odolného nylonového materiálu odolného proti roztržení. Díky velkému otvoru je vybavení přehledné a snadno vyjmutelné. Díky střednímu umístění zůstává zavazadlo úzké a vyvážené ve hmotnosti. Zabezpečeno proti krádeži hlavní přihrádka se otevírá na zádech a je tak obzvláště bezpečná.
ZnačkaMantona #ad
VýrobceMantona #ad
Výška18.11
Délka7.87
Hmotnost2.91
Šířka9.84
Číslo dílu17947
Modelka17947
Záruka2 Jahre Produktgarantie