Top 10 Wasserkanister 5l Ohne Hahn – Kanystry na vodu pro kempování a turistiku

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. plasteo

#ad

Plasteo® 4 x 10l kanystr na nápoje a vodu přírodní | bez BPA | bezpečný pro potraviny | vyrobeno v Německu | homologace OSN | přenosný | pro vnitřní i venkovní použití

#ad
plasteo #ad - Vhodné také pro louhy, turistiku atd. Nádoba na nápoje pro pitnou vodu, oleje nebo kyseliny. Jako skladovací kanystr pro kempování, dílnu, jídelnu a spíž, mošt, stavbu, šťávy, pikniky, víno, sklep, zahradu, domácnost, na cesty v autě, festivaly, outdoor, nápoje.

Se schválením osn. Dný jednorázový kanystr. RozmĚry: výška: 304 mm | Šířka: 200 mm | hloubka: 233 mm materiál: polyetylen s vysokou hustotou hdpe | jmenovitý objem: 10 litrů | pole na etiketu oboustranně 180 x 155 mm | vnitřní průměr vylévacího otvoru: 34, 5 mm. 4 šroubovací uzávěry din45 s těsnicí vložkou a originálním kroužkem. Kompletně vyprázdnitelná, už žádné otravné zbytky.

Nouzové vybavení pro případ katastrof navržené Spolkovým úřadem pro ochranu obyvatelstva a pomoc při katastrofách BBK. Rozsah dodávky: 4 kanystry 10 litrů přírodní bílé částečně průhledné. Absolutně vzduchotěsné a vodotěsné. 100% recyklovatelné. Bez bisfenolu a bpa. Absolutně robustní a s dlouhou životností. Stohovatelné a vhodné na palety.
Značkaplasteo #ad
Výrobceplasteo #ad
Výška9.06
Délka7.48
Hmotnost4.41
Šířka12.2
Číslo díluSB40

2. Trevendo

#ad

Trevendo® Kanystr 25 litrů DIN 61

#ad
Trevendo #ad - Vyrobeno z plastu HD-PE. Kanystr s povolením pro potraviny. Se schválením OSN. Stabilní šroubovací uzávěr s PE pěnovým těsněním.
ZnačkaTrevendo #ad
VýrobceTrevendo #ad
Číslo díluKAN-001

3. plasteo

#ad

Plasteo® 10litrový přírodní kanystr na vodu na nápoje s kohoutkem a šroubovacím víčkem DIN 45 | bez BPA | bezpečný pro potraviny | přenosný | pro vnitřní i venkovní použití | Made in Germany

#ad
plasteo #ad - Bez bisfenolu A BPA. Vhodné také pro louhy, domácnost, stavbu, zahradu, mošt, laboratoř, oleje nebo kyseliny. Se schválením UN. 100% recyklovatelné. Dný jednorázový kanystr. Kvalita "vyrobeno v Německu". Vlastnosti: vhodné pro potraviny pachově a chuťově neutrální.

Absolutně vzduchotěsné a vodotěsné. Kompletně vyprázdnitelná, dílnu, už žádné otravné zbytky. Rozměry: výška: 304 mm | Šířka: 200 mm | hloubka: 233 mm | plnicí objem: 10, 0 litrů | efektivní objem: 11, 7 litrů | materiál: polyetylen s vysokou hustotou hdpe | hmotnost bez šroubovacího uzávěru 400 g | Barva: přírodní transparentní | pole na etiketě oboustranně 180 x 155 mm | vnitřní průměr vylévací otvor: 300 x 155 mm 4, 5 mm.

Jako skladovací kanystr pro kempování, šťávy, turistiku atd. Stohovatelné a vhodné na palety. Nádoba na nápoje pro pitnou vodu, outdoor, na cesty v autě, víno, na festivaly, jídelnu a spíž, pikniky, sklep, nápoje. Rozsah dodávky: 1x kanystr 10 litrů přírodní bílá částečně průhledná, 1x šroubovací uzávěr DIN 45 s těsnicí vložkou a originálním kroužkem 1x kohoutek AFT DIN45.
Značkaplasteo #ad
Výrobcewilai GmbH #ad

4. Höfer Chemie

#ad

Höfer Chemie 2 x 10l kanystr na vodu – bez BPA a bezpečný pro potraviny – ideální příslušenství pro kempování pro tekutiny – s vypouštěcím kohoutkem a šroubovacím uzávěrem

#ad
Höfer Chemie #ad - Praktické vlastnosti: kanystry jsou stohovatelné a vždy vybaveny šroubovacím uzávěrem a vypouštěcím kohoutkem DIN 45. Barva víka se může lišit. Lze je použít jako kanystr na vodu nebo pro jiné kapaliny, jako jsou chemikálie.

Kempinkové příslušenství nezbytné pro každou cestu. Robustní pro cestování: sada kanystrů je nerozbitná a ideální na cesty. Bezpečné uložení: kanystry mají schválení osn, neobsahují bpa a zaručují bezpečné skladování potravin. Kvalita a bezpečnost: již více než 40 let jsme specialistou na chemii v domácnosti a průmyslové chemii.

Navíc jsou chuťově a pachově neutrální a bez fosfátů. Camping essential: naše sada kanystrů na vodu se optimálně hodí pro bezpečnou přepravu potravin a pitné vody. Naše produktové portfolio zahrnuje paliva, výrobky pro péči o vodu v bazénu, chemii vodní postele a čisticí prostředky.
ZnačkaHöfer Chemie #ad
VýrobceHöfer Chemie GmbH #ad
Výška15.75
Délka11.81
Šířka9.45

5. plasteo

#ad

Přírodní, kempingový kanystr, kanystr s kohoutkem AFT, 5litrový kanystr na vodu, nádoba na vodu

#ad
plasteo #ad - Se schválením un 3H1/Y1. 5. 5litrový kanystr částečně průhledný přírodní barva. Vyrobeno z nebarveného, potravinářského plastu HD-PE. Výška: 26 cm | Šířka: 14, 5 cm | hloubka: 19 cm |. Plnicí otvor Ø: 34, 5 mm DIN45.
Značkaplasteo #ad
Výrobceplasteo #ad
Výška9.25
Délka6.46
Šířka7.28
Číslo dílu22004+22039

6. hünersdorff

#ad

Hünersdorff Plastová láhev / láhev na pití / zásobní láhev s těsným šroubovacím víčkem, přírodní, odolná proti chemikáliím a potravinám, 2 litry, Made in Germany

#ad
hünersdorff #ad - Rozsah dodávky: 1x hünersdorff láhev HD-PE, 2 000 ml, vč. Víčka. Rozměry láhve: h 86 x Š 128 x v 294 mm, rozměry závitu: vnější Ø = 38 mm, vnitřní Ø = 29 mm, objem: 2 litry, barva: přírodní. S praktickým neztratitelným a těsným šroubením. Velmi dobrá chemická odolnost vůči kyselinám, louhům a dalším chemikáliím. Nerozbitná a potravinářská plastová láhev z polyetylenu HD-PE.
Značkahünersdorff #ad
VýrobceHNERT #ad
Výška11.57
Délka3.39
Hmotnost0.34
Šířka5.04
Číslo dílu833300
Modelka833300

7. kanister-vertrieb

#ad

Kanister-vertrieb® 3 kusy kanystr na vodu 30 l plastový kanystr modrý DIN61 + kohoutek/bez PA + etikety

#ad
kanister-vertrieb #ad - Bezpečné pro potraviny a těsně uzavíratelné vhodné pro skladování pitné vody a potravin. Schválení osn pro nebezpečné věci. Lze vyprázdnit beze zbytku, stohovatelné a vhodné na palety. Hdpe plastový kanystr, bez BPA. Objem 30 litrů, 8 x 39, d x Š x v: 37, 9 cm, 8 x 28, závit DIN61.
Značkakanister-vertrieb #ad
Výška15.71
Délka11.34
Šířka11.34
Číslo dílu01-01-0025-04

8. Trintion

#ad

Kanystr na pitnou vodu, průhledná nádrž na vodu pro hiking, karavan, pikni, turistiku, nádoba na vodu, Trintion Kempinkový kanystr na vodu s kohoutkem a šroubovacím víkem, 12 l

#ad
Trintion #ad - Průhledný vzhled kbelíku vám umožní sledovat množství zbývající vody. Naše kempinková nádrž na vodu vám a vaší rodině umožní pít čerstvou, zdravou vodu od začátku až do konce. Velikost je 38, 5 cm. Snadné použití: tato kempinková vodní nádrž má široký otvor, který výrazně zkracuje dobu plnění a současně zabraňuje postříkání.

Použití: nádoba na vodu s kohoutkem vhodná pro pitnou vodu venku nebo pro rodinu. Bezpečnost: nádrž na vodu s kohoutkem je vyrobena z průhledného plastu v potravinářské kvalitě, je netoxická, bez zápachu a neobsahuje bisfenol A, bezpečná obsluha. Ideální na večírky, jako je kempování v přírodě, grilovací večery. Nastavitelný vodovodní kohoutek: nastavitelný kohoutek nám umožňuje kontrolovat přesné množství vody, které vychází.

Kanystr na pitnou vodu je dobrým pomocníkem pro váš život v přírodě, do kuchyně, doma, akce, výlety s vlastním pohonem a tak dále. Velikost: objem nádoby na vodu činí 12 l. Průměr náplně vody kanystru na pitnou vodu činí 10 cm, 3 x 26 x 16, což výrazně zkracuje dobu naplnění. Díky zapečetěnému procesu vytékání můžete kbelík uložit kdekoliv, aniž byste si museli dělat starosti, že voda vytéká a promokne cestovní taška.
ZnačkaTrintion #ad
VýrobceTrintion #ad
Číslo dílulsc-008

9. POKM Toolsmarket GmbH

#ad

Nádrž na vodu, kempování atd., 20 l, bez BPA, nádoba na vodu, POKM Toolsmarket GmbH Modrá, kanystr na pitnou vodu, kanystr na vodu s pozinkovaným kohoutem

#ad
POKM Toolsmarket GmbH #ad - Rozměry výška x šířka x délka: cca 395 x 245 x 280 mm. S víkem diN51. Kanystr na vodu s pozinkovaným kovovým kohoutkem a kovovou maticí uvnitř D kanystr je velmi těsný. Nádoba na vodu 20 l. Nádoba na vodu s praktickou rukojetí pro ukládání vody. Vyrobeno z odolného materiálu, odolné proti povětrnostním vlivům. Modrá barva.
ZnačkaPOKM Toolsmarket GmbH #ad
VýrobcePOKM Toolsmarket GmbH #ad

10. HIKEMAN

#ad

Bez BPA 2, HIKEMAN Kempingová taška na vodu – 8l skládací kanystr na vodu s kohoutkem, v domácnosti, taška na outdoor, kempování, grilování, turistiku a skladování vody doma

#ad
HIKEMAN #ad - Silná rukojeť s dlouhou životností umožňuje, že se džbán na vodu snadno přenáší. Bezpečné materiály: skládací taška na vodu se vyrábí z ekologických prémiových PET PE plastů. Pomocí vodovodního kohoutku naplněného vodou lze umístit na stůl jako dávkovač vody.

Iroké použití: perfektní pro domácnost, kempování, vybavení pro přežití, cestování, venku, lezení, turistiku, sportovní akce a dlouhé jízdy autem. Spora místa: lze ji složit naplocho, když je plný. Bez zápachu, bez chuti, s dlouhou životností a znovu použitelné. Snadná obsluha a nošení: velký plnicí otvor pro rychlé naplnění.

Skladování pro všechny vaše nápoje a suché zboží, obiloviny, jako je rýže, fazole nebo obiloviny. Velká kapacita: kempinková nádoba na vodu má kapacitu 8 l. Sáček na pitnou vodu může stát na podlaze, aniž by spadl a zabere málo místa, a může stát, pokud se nepoužívá, když je prázdný.
ZnačkaHIKEMAN #ad
VýrobceHIKEMAN #ad