Top 10 Wdvs Gewebe 4×4 165g/m – Sádra

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Bohrfux

#ad

Čisticí tkanina 50 m² 1 m x 50 m Armační tkanina mřížková tkanina 165 g/m² tkanina ze skelných vláken fasády 4 mm x 4 mm tkanina Putz VWS- a WDVS System BOHRFUX

#ad
Bohrfux #ad - Vhodné pro systémy VWS a WDVS. Velikost ok 4 × 4 +/-1mm – plošná hmotnost cca 165 g/m². Armační tkanina 50 m² 1 m x 50 m čisticí tkanina mřížková tkanina BOHRFUX. Odolný proti alkalickým vlivům, protiskluzový, impregnovaný. Pro vnitřní a venkovní použití – zabraňuje úniku nečistot.
ZnačkaBohrfux #ad
VýrobceBohrfux #ad

2. baupark24

#ad

Omítková tkanina bílá, plošná hmotnost 165 g/m², omítková tkanina, Vyztužující síť pro vnitřní a vnější použití 1 m x 50 m, omítací tkanina pro izolaci fasád, výztužná síť pro vnější a, Baupark24

#ad
baupark24 #ad - Stabilní materiál – bílá výztužná síť pro systémy vws a wdvs má rozměry 1 m × 50 m a díky extra vysoké plošné hmotnosti 165 g/m² je obzvlášť stabilní a odolná proti posunutí. Inné proti prasklinám stěn – výztužná mřížka má obzvlášť jemnou velikost ok 4 x 4 mm.

Istící tkanina vnější i vnitřní – tkanina ze skelných vláken o velikosti 50 m² je odolná proti hnilobě a trvale plastická a lze ji tak ideálně použít jako vnitřní omítky nebo výztužnou síť pro vnější omítku. Tím je umožněno perfektní ukotvení a účinně zabraňuje vzniku malých trhlin. Díky vysoké odolnosti proti roztržení a odolnosti proti zásadám je možné bezproblémové zpracování.

Perfektní izolace – omítka pro venkovní použití se optimálně hodí pro plnou tepelnou ochranu a tepelně izolační systémy a proto slouží obzvláště efektivně k tepelné izolaci v oblasti fasád. Jednoduché zpracování – výztužná tkanina je vyrobena ze 100% extra stabilní tkaniny ze skelných vláken.
Značkabaupark24 #ad
Výrobcebaupark24 #ad
Hmotnost17.64
Číslo dílu2300006

3. Vago-Tools

#ad

50 m² WDVS vyztužující tkanina ze skelných vláken 165 g/m² žlutá 4 x 4 mm

#ad
Vago-Tools #ad - Vyztužující síť slouží k zesílení, jakož i k izolaci fasád a ploch; protiskluzová impregnace. Vyztužující síť 165 g/m², omítka, tkanina, tkanina ze skelných vláken, 1 role: 1 m × 50 m – 4 mm × 4 mm – žlutá – vhodná pro systém VWS/WDVS – pro vnitřní i venkovní použití.

Tkanina na roli 1 m × 50 m vws/wdvs, vnitřní a venkovní prostor; plošná hmotnost: cca 165 g/m². Pro vyrovnání napětí při nanášení tmelu u omítkových fasád; viditelné trhliny jsou redukovány na minimum. Pro stavbu stěn a fasád; jako výztuž na omítku; oprava a prevence trhlin; impregnováno odolností proti zásadám.
ZnačkaVago-Tools #ad
VýrobceVago-Tools #ad
Hmotnost0.36
Číslo díluAG-165g-G-4*4-1 Rolle_vx

4. Handelskönig

#ad

Armmační tkanina 10 m² 165 g/m² 165 g čisticí tkanina ze skleněné mřížky 10 m

#ad
Handelskönig #ad - Isticí tkanina se používá v tepelných izolačních systémech WDVS a v plné tepelné ochraně VWS. Oblast použití: naše kvalitní armovací tkanina je vhodná pro tepelnou izolaci fasád. Plošná hmotnost: 165 g/m², velikost ok: 4 x 4 mm. Druh tkaniny: alkalické, bez změkčovadel, netvoří se do posuvu. Pičková kvalita: odolná proti roztržení a alkalická, profesionální kvalita. K dostání v různých velikostech.
ZnačkaHandelskönig #ad
VýrobceHandelskönig #ad

5. BEHA GmbH

#ad

Čisticí tkanina ze skelných vláken výztužná tkanina WDVS skleněná mřížka 165 g/m² / 4 x 4 mm / 10 m²

#ad
BEHA GmbH #ad - Pro vnitřní i venkovní použití, pro stavbu stěn a fasád. Role 10 m², velikost ok 4 x 4 mm, plošná hmotnost 165 g/m². Odolné proti zásadám, bez změkčovadel, posuvné, odolné sklolaminát. Vhodné pro vnitřní a vnější omítky, WDVS systémy, německá výroba. Označení překrytí.
ZnačkaBEHA GmbH #ad
VýrobceBEHA GmbH #ad

6. Villex

#ad

Vnější omítku, Villex Vyztužující síť pro vnitřní a vnější použití 50 m² – silná tkanina ze skelných vláken 160 g/m² pro vnitřní omítku, izolaci fasád – výztužná tkanina ze skelných vláken – výztuž na

#ad
Villex #ad - Izolace – výztužná tkanina se ideálně hodí pro použití v tepelně izolačních spojovacích systémech WDVS a kompletní tepelné ochraně VWS v oblasti fasád. Trvale elastická tkanina ze skelných vláken je odolná vůči zákalům a UV záření a je obzvláště odolná proti roztržení.

Zabraňuje prasknutí stěn – extra jemná výztužná mřížka 4 x 4 mm je odolná proti posunutí a obzvláště elastická. Extra dlouhá životnost – profesionální kvalita, na kterou se můžete spolehnout ještě léta. Spolehlivý nosič na čištění pro všechny oblasti použití. Tím se vyrovnává napětí v materiálu a zabrání se i nejjemnějším trhlinám ve stěně.

Role ze skelných vláken cca 8 kg – plošná hmotnost 160 g/m² – velikost ok 4 × 4 mm – barva: bílá – obsah: 50 m² – testováno ETAG004, bez CFC, bez změkčovadel. Vyztužující síť pro vnější a vnitřní použití – skleněná tkanina je ideální jako vnitřní omítka a jako mříž na čištění vnější omítky a fasády.
ZnačkaVillex #ad
VýrobceVillex #ad
Číslo díluAG1

7. BEHA GmbH

#ad

Čisticí tkanina ze skelných vláken výztužná tkanina WDVS skleněná mřížka 165 g/m² / 4 x 4 mm / 25 m²

#ad
BEHA GmbH #ad - Označení přesahu. Odolné vůči zásadám, posuvné, změkčovadlům, neroztržené skleněné vlákno. Pro vnitřní i venkovní použití, pro výstavbu stěn a fasád. Role 25 m², velikost ok 4 x 4 mm, plošná hmotnost 165 g/m². Vhodné pro vnitřní a vnější omítky, WDVS systémy, německá výroba.
ZnačkaBEHA GmbH #ad
VýrobceBEHA GmbH #ad
Hmotnost8.6

8. Vago-Tools

#ad

100 m² WDVS vyztužující tkanina ze skelných vláken 165 g/m² žlutá 4 x 4 mm

#ad
Vago-Tools #ad - K vyrovnání napětí při nanášení tmelů na omítkové fasády; viditelné trhliny jsou redukovány na minimum. Pro stavbu stěn a fasád; jako čisticí výztuž; oprava a prevence omítek; impregnované alkalickým účinkem.

Výztužná tkanina slouží k zesílení a izolaci fasád a ploch; protiskluzově impregnovaná. Výztužná tkanina 165 g/m² omítka tkanina ze skelných vláken 2 role po 1 m x 50 m - 4 mm x 4 mm - žlutá - vhodná pro VWS/WDVS systém - pro vnitřní i venkovní použití. Tkanina na roli 1 m × 50 m vws/wdvs systém vnitřní a venkovní prostor; plošná hmotnost: cca 165 g/m².
ZnačkaVago-Tools #ad
VýrobceVago-Tools #ad
Číslo díluAG-165g-G-4*4-2 Rollen_vx

9. Malerversand

#ad

Vnější tkanina ze skelných vláken 145 g/m2 50 m – tkanina ze skelných vláken – tkanina – omítka

#ad
Malerversand #ad - Odolná vůči alkalizám. K vyzvednutí a obraně. Zvýšená přilnavost. Zabraňuje tvorbě prasklin a zvyšuje přilnavost. Pro venkovní použití.
ZnačkaMalerversand #ad
VýrobceMalerversand #ad

10. Vago-Tools

#ad

200 M2 Výztužná tkanina 165 G/m2 4 x 4 mm 4 x 50 m2 optický tkanina tkanina tkanina omítku Vws pro A Wdvs systém Bílá

#ad
Vago-Tools #ad - Ka 1 m. Velikost ok cca 4 mm x 4 mm. Materiál – ze skelného vlákna sklo mřížka tkanina. Vhodné pro vws a wdvs systémy. Jako omítka výztužná v venkovní a vnitřní prostor. Role délka 50 m. Výztužná tkanina 165 g/m2 základní cena € 0, 49 4 x mm 200 m2 4 x 50 M2 tkanina tkanina omítku Vws WDVS. Barva: bílá. Hmotnost cca 165 g/m2. V závislosti na dostupnosti barva pletiva žluté nebo bílé.
ZnačkaVago-Tools #ad
Výrobcevago #ad
Číslo díluAG-165g-4*4-3 Rollen