Top 10 Ytf Universal Remote IR Controller – Obaly pro ukládání médií

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. ASHATA

#ad

STB, Plug and Play USB C Smart IR Controller mit Schlüsselanhänger für Klimaanlage, Smartphone IR Fernbedienung, TV, Universal IR Fernbedienung, DVD

#ad
ASHATA #ad - Weit kompatibel: die ir fernbedienung für Smartphones ist weitgehend kompatibel und eine ausgezeichnete Wahl für Samsung, Vizio, Lg usw. Stabile steuerung: die ir fernbedienung vom Typ C bietet eine stabile Steuerung mit bemerkenswerter Entstörungsleistung und einer Übertragungsreichweite von bis zu 15 m.

Anti verlust design: die ir fernbedienung verfügt über ein anti Verlust Design mit Schlüsselanhänger und Silikonhülle, ohne sich Sorgen machen zu müssen, sodass Sie sie mitnehmen können, dass sie verloren geht. Plug and play: die smartphone fernbedienung ist Plug and Play, Ihr Smartphone wird zu einem All in One Smart Home Kontrollzentrum. Einfache koppelung: die smartphone ir fernbedienung verfügt über ein stabiles und zuverlässiges IR Signal, das einfach mit Ihren Haushaltsgeräten gekoppelt werden kann.
ZnačkaASHATA #ad
VýrobceASHATA #ad
Číslo díluASHATAvu0z4g2s16
ModelkaASHATAvu0z4g2s16

2. Dpofirs

#ad

Universal Remote Smartphone IR Controller adaptér, Mini Remote Controller pro Samsung pro Vizio pro LG, Smartphone IR Remote Controller adaptér

#ad
Dpofirs #ad - Iroce kompatibilní: infračervené dálkové ovládání pro mini smartphony je do značné míry kompatibilní a vynikající volbou pro Samsung, Vizio, LG atd. Plug and play: dálkové ovládání smartphonu je plug and Play, Váš smartphone se stane kontrolním centrem chytrého domova vše v jednom.

Jednoduché propojení: ir dálkové ovládání smartphonu má stabilní a spolehlivý IR signál, který lze jednoduše spárovat s vašimi domácími spotřebiči. Design proti ztrátě: infračervené dálkové ovládání má design proti ztrátě s přívěskem na klíče a silikonovým pouzdrem, aniž byste si museli dělat starosti, takže si jej můžete vzít s sebou, že se ztratí. Stabilní ovládání: infračervené dálkové ovládání typu c nabízí stabilní ovládání s pozoruhodným rušením a přenosovým dosahem až 15 m.
ZnačkaDpofirs #ad
VýrobceDpofirs #ad
Číslo díluDpofirspik5gxer4c
ModelkaDpofirspik5gxer4c

3. Zunate

#ad

Smartphone IR Controller adaptér, DVD, typ C univerzální infračervená řídicí sada s přívěskem na klíče a silikonovým pouzdrem, pro klimatizaci, TV, STB

#ad
Zunate #ad - Iroce kompatibilní: infračervené dálkové ovládání pro mini smartphony je do značné míry kompatibilní a vynikající volbou pro Samsung, Vizio, LG atd. Stabilní ovládání: infračervené dálkové ovládání typu c nabízí stabilní ovládání s pozoruhodným výkonem při rušení a přenosovým dosahem až 15 m.

Jednoduché propojení: ir dálkové ovládání smartphonu má stabilní a spolehlivý IR signál, který lze jednoduše spárovat s vašimi domácími spotřebiči. Plug and play: dálkové ovládání smartphonu je plug and Play, Váš smartphone se stane kontrolním centrem All in One Smart Home. Design proti ztrátě: ir dálkové ovládání má design proti ztrátě s přívěskem na klíče a silikonovým pouzdrem, aniž byste si museli dělat starosti, takže si ho můžete vzít s sebou, že se ztratí.
ZnačkaZunate #ad
VýrobceZunate #ad
Číslo díluZunateumbaoxdqck
ModelkaZunateumbaoxdqck

4. ASHATA

#ad

Přenosný USB C, univerzální, infračervený ovladač adaptér pro klimatizaci, top box, mini chytrý telefon, IR adaptér pro dálkové ovládání, TV sada, Smart IR ovladač

#ad
ASHATA #ad - Kompaktní a přenosný: toto mini univerzální infračervené dálkové ovládání má jednoduchý tvar, je exkluzivní a stylové, kompaktní a přenosné. Váš smartphone může být perfektní náhradou za běžné IR dálkové ovládání.

Velká vzdálenost: mini smartphone ir dálkové ovládání má stabilní dosah přenosu až 8 až 15 m. Upgrade příslušenství: světlý povrch a moderní technologie. Stabilní signál: mini smartphone ir dálkové ovládání s čipem 6. Různá zařízení mají různé možnosti příjmu. Generace nabízí stabilní a spolehlivý IR signál pro snadné spojení s vašimi domácími spotřebiči. Snadná obsluha: jednoduše připojte infračervené dálkové ovládání k telefonu a ovládejte zcela jednoduše svou klimatizaci, sadu top box, televizi, projektor atd.
ZnačkaASHATA #ad
VýrobceASHATA #ad
Číslo díluASHATAm32okgc1ns
ModelkaASHATAm32okgc1ns

5. Eachen

#ad

Funguje s Alexa/Google Home/IFTTT WiFi IR RF, Smart AC ovladač, dálkové ovládání žaluzie, TV, pro domácí automatizaci, závěs, IR/RF Smart Home Hub univerzální dálkové ovládání WiFi IR/RF blaster

#ad
Eachen #ad - Funkce pro vlastní učení: kopírujte v uživatelsky definovaném diy režimu stejnou funkci z originálního ir dálkového ovládání pro ovládání zařízení, stropní ventilátory. Hlasové ovládání Siri je k dispozici také na telefonu. B. Hlasem ovládejte svou klimatizaci zapnutí/vypnutím, změna čísla kanálu/jména, přehrávání, zpět, převíjení, spínací vstup, převíjení, režimem.

Alexa, nastavte klimatizaci na 77 stupňů". Vysoká kompatibilita: podporuje hf 433 mhz řízená zařízení, set-top box, streamovací přehrávač, projektor, vypínač světla. Aktualizovaná online IR knihovna zajišťuje kompatibilitu s novými modely. Proměňte svůj smartphone na univerzální dálkové ovládání. Frekvenční rozsahy jsou 430 ~ 440 MHz, s pevným kódem, nikoliv s Rolling Code. Ovládání tv/ac: hlasové ovládání vašeho televizoru zapnutí/vypnutí, teplotou, snadno ovladatelnou aplikací tuya/smart life můžete dálkově ovládat svá ir/rf zařízení, pauza, regulace hlasitosti, dále.

K dispozici je také manuální učení. Připojte inteligentní přístroj 2, jako jsou krby, topení, 4 g hz wifi a připojte mobilní telefon a počítač k 5G HZ WIFI a získejte nejlepší zkušenosti. Vlastnosti: vytvořte více časovačů a uživatelsky definovaných scén pro ovládání vašich infračervených/RF domácích zařízení.
ZnačkaEachen #ad
VýrobceEACHEN #ad

6. ASHATA

#ad

Smartphone IR dálkové ovládání, Smart IR dálkové ovládání, TV DVD STB s přípojkou typu C/Micro USB, typ C univerzální Smart IR ovladač pro klimatizaci

#ad
ASHATA #ad - Iroce kompatibilní: infračervené dálkové ovládání pro chytré telefony je do značné míry kompatibilní a vynikající volbou pro Samsung, Vizio, LG atd. Jednoduché propojení: ir dálkové ovládání smartphonu má stabilní a spolehlivý IR signál, který lze jednoduše spárovat s vašimi domácími spotřebiči.

Stabilní ovládání: infračervené dálkové ovládání typu c nabízí stabilní ovládání s pozoruhodným rušením a přenosovým dosahem až 15 m. Plug and play: dálkové ovládání smartphonu je plug and Play, Váš smartphone se stane kontrolním centrem chytrého domova vše v jednom. Design proti ztrátě: infračervené dálkové ovládání má design proti ztrátě s přívěskem na klíče a silikonovým pouzdrem, aniž byste si museli dělat starosti, takže si jej můžete vzít s sebou, že se ztratí.
ZnačkaASHATA #ad
VýrobceASHATA #ad
Číslo díluASHATA01mcnt7q38
ModelkaASHATA01mcnt7q38

7. Zunate

#ad

Set-top box, Mini Smart IR dálkové ovládání, televizi, domácí spotřebiče a další, infračervený blaster USB-C ovládání pro klimatizaci, univerzální IR adaptér dálkového ovládání smartphonu

#ad
Zunate #ad - Snadná obsluha: jednoduše připojte infračervené dálkové ovládání k telefonu a ovládejte zcela jednoduše svou klimatizaci, televizi, set-top box, projektor atd.

Generace poskytuje stabilní a spolehlivý IR signál, který jednoduše spáruje s vašimi domácími spotřebiči. Kompaktní a přenosný: toto mini univerzální infračervené dálkové ovládání má jednoduchý tvar, je exkluzivní a stylové, kompaktní a přenosné. Stabilní signál: mini smartphone ir dálkové ovládání s čipem 6. Různá zařízení mají různé možnosti příjmu. Váš smartphone může být perfektní náhradou za běžné infračervené dálkové ovládání. Upgradované příslušenství: světlý povrch a současně moderní technika. Dlouhá vzdálenost: mini smartphone ir dálkové ovládání má stabilní dosah přenosu až 8 až 15 m.
ZnačkaZunate #ad
VýrobceZunate #ad
Číslo díluZunaternousqik9z
ModelkaZunaternousqik9z

8. Lazmin

#ad

Lazmin Fernbedienung, Smart Remote Controller, Universal SAT Satelliten Receiver Fernbedienung

#ad
Lazmin #ad - Es müssen nur neue Batterien eingesetzt werden. Die reichweite der Fernbedienung hängt vom Typ des Satellitenempfängers ab. Die reichweite der fernbedienung beträgt mehr 8 Meter. Nehmen sie hochwertiges ABS-Material, verschleißfest und langlebig. Hohe leistung und geringer Energieverbrauch. Geeignet für alle Satellitenempfänger.
ZnačkaLazmin #ad
VýrobceLazmin #ad
Výška0
Délka0
Hmotnost0.15
Šířka0
Číslo díluLazminc1hiban8fq
ModelkaLazminc1hiban8fq

9. Dpofirs

#ad

STB, univerzální infračervený ovladač pro učení, DVD, TV, typ C Smart infračervený ovladač, adaptér pro klimatizaci, Smartphone IR dálkové ovládání

#ad
Dpofirs #ad - Tv boxy, televizory atd. Vynikající a kompaktní: ir dálkové ovládání telefonu je o 20 % menší než jeho předchůdce, s rafinovaným a kompaktním vzhledem a CNC drážkami na povrchu pro hedvábně měkký a příjemný pocit na dotek. 30stupňové dálkové ovládání: ir dálkové ovládání smartphone používá nový čip páté generace, který je rychlejší bez připojení Bluetooth a umožňuje delší přenosovou vzdálenost a větší úhel.

Jednoduché dálkové ovládání: ir adaptér pro ovladač telefonu je jednoduché dálkové ovládání pro klimatizace, TV set, top boxy a projektory. A lze je ovládat jediným kliknutím. Ovládání jedním tlačítkem: ir dálkové ovládání smartphonu je kompatibilní s běžnými infračervenými zařízeními na trhu, ventilátory, např.

ZabrÁnĚnÍ ztrÁtĚ: inteligentní infračervené dálkové ovládání se dodává se silikonovým pouzdrem a závěsným kroužkem, aby se zabránilo ztrátě, kanceláři, takže jej můžete používat kdykoli a kdekoli ve svém obývacím pokoji, ložnici, konferenční místnosti atd. Bez nutnosti hledání dálkového ovládání. Musíte si pouze stáhnout aplikaci do svého mobilního telefonu a připojit univerzální dálkové ovládání.
ZnačkaDpofirs #ad
VýrobceDpofirs #ad
Číslo díluDpofirswm90cnego3
ModelkaDpofirswm90cnego3

10. NEDIS

#ad

Nedis SmartLife – Wi-Fi infračervené dálkové ovládání – univerzální – dosah signálu: 5 m – integrovaná do aplikace Nedis SmartLife – kompatibilní s Android a iOS

#ad
NEDIS #ad - Ovládejte libovolný infračervený produkt z libovolného místa na světě – zapněte klimatizaci dříve, než se vrátíte domů, nebo si nastavte časový plán pro váš televizor pro automatické zapnutí nebo vypnutí.

Ovládejte svůj televizor nebo infračervenou klimatizaci přes aplikaci – už nikdy nebudete muset hledat dálkové ovládání. Nabízí velkou databázi s mnoha televizory, klimatizacemi, ventilátory a set-top boxy – pro snadné a rychlé nastavení. Možnost manuálního snímání neznámého infračerveného zařízení a nabízí také podporu pro méně známé značky nebo jiné produkty.
ZnačkaNEDIS #ad
VýrobceNedis #ad
Výška1.1
Délka2.68
Hmotnost0.25
Šířka2.68
Číslo díluWIFIRC10CBK
ModelkaWIFIRC10CBK
Záruka2 roky výrobce