Top 7 Periodic Table Poster – Vzdělávací grafy a plakáty

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Youngever

#ad

Youngever Periodensystem, Lehrposter, Laminierte Lernposter für Kleinkinder, Klassenzimmerposter 60 CM x 45 CM

#ad
Youngever #ad - So macht Lernen Spaß. ". Es ist ein tolles Geschenk für Kinder. GrÖsse – jedes poster ist 60 cm x 45 cm groß. Wandposter – lehrplakate: Periodensystem-Poster. Langlebig, sorgt dafür, die sich viel einfacher abwischen lässt als billige PVC-Folie, reißfest und wiederverwendbar. Hohe qualitÄt – beschichtet mit pet-folie, wasserdicht, dass keine Flecken zurückbleiben. Tolles design – entworfen in den usa. Unsere künstler haben hunderte von Stunden mit Vorschullehrern verbracht, um dieses Posterset zu entwerfen.
ZnačkaYoungever #ad
VýrobceYoungever LLC #ad
Výška0.04
Délka24
Hmotnost0.21
Šířka18
Číslo díluYE
ModelkaYE

2. Tolenre

#ad

Periodická tabulka prvků, periodická tabulka, dárek pro žáky A, periodická tabulka plakátů, periodická tabulka prvků sekundárního stupně, Tolenre Plakát periodická tabulka prvků 30 x 20 cm

#ad
Tolenre #ad - Perfektní pro chemie, rodiče, učitele, žáky a dětské pokoje. Bavlněný materiál vyrobeno z dobrého materiálu, můžete je uchovávat dlouho, aniž by vybledla, s dlouhou životností s vintage designem, poučné a opakovaně použitelné.

Významný dekor tento plakát ukazuje také zajímavou a bohatou periodickou tabulku prvků. Nezbytnost je to nutnost pro učitele a kurzy přírodních věd, perfektní také jako zdroj učení pro domácí výuku. Můžete rychle najít symbol, číslo, jméno, hmotnost, spolkovou zemi a kategorii. Lehký a trvanlivý, jedná se o speciální periodickou tabulku prvků, nejedná se o levný papír nebo PVC materiál.

Správná velikost každý klasický plakát s tabulkou prvků měří cca 20 x 30 cm/ 8 x 12 palců. Speciální dárek s tímto plakátem se děti mohou zcela jednoduše naučit všechny základní znalosti o prvcích. Odolná proti roztržení a vodotěsná, netrhá se tak snadno, a lehký materiál lze rychle zavěsit.
ZnačkaTolenre #ad
Výška0.2
Délka11.81
Hmotnost0.04
Šířka7.87
Číslo dílu601-02349-30AG00
Modelka601-02349-30AG00

3. Golden Posters

#ad

Periodický systém plakát | periodický systém prvků | Chemie systém jako plakát DIN A3 Dark

#ad
Golden Posters #ad - Moderní styl – zlaté plakáty vám nabízí periodický systém plakát v prémiové kvalitě. Melement. Vyrobeno v německu – se zlatými plakáty obdržíte systém na plakáty ve formátu din a3 – vyrobeno v Německu. Peridní systém se tak sama stane stylovým poutačem pozornosti. Nejen pro nerds – přírodní věda jsou oblíbené jen u nordy? - to si myslíme.

Vše ostatní než dlouhá velikost. Pro všechny milovníky uměleckého designu je absolutní nutností. Díky tomu se prvek chemické výuky, který mnozí lidé považují za matné a šedé, stane moderním dekoračním prvkem. Perfektní tisk fineart přináší barvy a design. Pro klassenkou nebo do kanceláře – ve škole musí být stylové rozhodnutí v kanceláři. Nadčasová nástěnná dekorace – také pro neremikály, kteří za periodickým systémem vypadají více než vzpomínka na vlastní školní čas. Kvalitní fototisk 300 g/m2 umožňuje navíc neomezené zavěšení plakátu.

Jako dárek pro přítele nebo jako podpora při učení vašeho dítěte – tato nástěnná dekorace je vhodná pro mnoho příležitostí. Plakát s periodickým systémem vnesete barvu zdán suchou přihrádku. Vědecký design – jméno, symbol, elektronegativita, počty osyidací, atomová hmota, počet, teploty varu, bod tání a konfigurace elektrony: Graficky se najdou nejdůležitější hodnoty všech aktuálních chemických prvků v tomto periodickém systému; přehledné a díky legendou vyhlásí z pomocného prostoru.
ZnačkaGolden Posters #ad
VýrobceGolden Posters #ad
Hmotnost0.35

4. daydream

#ad

Periodická tabulka | vědecký plakát | laminovaný lesklý papír o rozměrech 850 mm x 594 mm A1 | vědecké diagramy pro učebnu | Výtvarná tabulka od daydream Education

#ad
daydream #ad - Naše úžasné plakáty na zeď mohou přispět ke zvýšení zájmu žáků o vědu, jasné a barevné designy a obrázky vytvářejí zábavné prostředí pro učení, vizuálního přístupu s jednoduchými, že všechny plakáty jsou snadno čitelné z dálky. Kombinací odvážného, trpět a pamatovat si je než kdy dříve.

1 poskytovatel: od daydream Education, 850 mm x 594 mm A1. Zábava při učení: začlenění, učitele vědy, předního poskytovatele vzdělávacích plakátů brank pro školy, zatímco obsahují všechny klíčové informace. Tím je zajištěno, učebny, který pokrývá strukturu periodické tabulky, učitele, může hrát rozhodující roli při zlepšování porozumění žáků a modelu výuky. Tento vědecký plakát je speciálně navržen tak, máme více než 50 000 zdrojů na více než 50 000 třítřítřícelosvětcelosvětcelosvětcelosvětpředáno. Nástěnná mapa je skvělým zdrojem pro školy, jak rozjasnit a ozdobit každou třídu a bez problémů doplnit jakýkoli druh výukového prostředí.

Velká británie č. Tento jedinečný školní plakát, aby pomohl žákům lépe porozumět struktuře periodické tabulky. Velká velikost – ideální pro čtení z dálky: naše hitparády školních deštníků mají velkorysé velikosti, stručnými informacemi, studenty, s sortimentem, ve kterém se studenti mohou vyniknout. Vzdělávací karta navržená učiteli: náš periodický tabulkový plakát pomáhá studentům naučit se více informací, domácí školy a děti z domácích škol.
Značkadaydream #ad
VýrobceDaydream Education #ad
Výška0
Délka33.46
Hmotnost0.55
Šířka23.39
Číslo díluSC031L
ModelkaSC031L

5. Educational Products

#ad

Věda, periodická tabulka prvků, pro školy / vysoké školy, fyzika, Plakát, 60 x 40 cm

#ad
Educational Products #ad - Plakáty, periodická tabulka prvků, vědu, fyziku, s UV lesklým lakovým povrchem. Pedagogický plakát, vysoké školy, periodická tabulka prvků, nástěnná mapa pro školy, 60 x 40 cm.

Informační plakát s periodickou tabulkou prvků s rozpisem tabulky: pořadové číslo, symbol chemikálie, označení chemikálií a hmotnostní počet. Mimořádně odolný a omyvatelný pro dlouholeté používání. Velikost: 60 x 40 cm. Skvělý zdroj pro školy, vysoké školy atd. Rovněž obsahuje: plyn při pokojové teplotě, kapalina při pokojové teplotě a radioaktivita. Obsahuje informace o seskupení prvků, relativní atomové hmotnosti, izotopů a uspořádání elektronů.
ZnačkaEducational Products #ad
VýrobceBuzz #ad
Výška0
Délka23.62
Hmotnost0.18
Šířka15.75
Číslo dílutyogc39
Modelkatyogc39

6. Close Up

#ad

Close Up Periodická tabulka prvků plakát německy DIN A1 84,1 cm x 59,4 cm + dárkové balení. Připraveno k darování!

#ad
Close Up #ad - Plakát je zasílán v ušlechtilém červeném plakátovém papíře. Velikost plakátu: 84, 1 cm x 59, 4 cm. Připraveno k darování! dárek je dodáván ve stabilním přepravním obalu.
ZnačkaClose Up #ad
VýrobcePlanet Poster Editions #ad

7. Giftota

#ad

Giftota, Periodická tabulka s pravými prvky 16 x 12 x 2,7 cm – akrylová periodická tabulka s 83 prvky – chemie – dárek pro učitele studenty dekorace

#ad
Giftota #ad - 83 vzorků pravých prvků: periodická tabulka giftota s pravými prvky vloží 83 vzorků pravých prvků do průhledných akrylových desek, aniž by přidával radioaktivní a škodlivé látky. Je také vynikající volbou jako dárek pro vašeho učitele nebo kolegy. 100% servis: pokud nejste s našimi výrobky spokojeni, kontaktujte nás včas přes Amazon, vrátíme Vám náhradu nebo náhradu a nenecháme Vás trpět ztrátou.

Každý roh a okraj naší periodické tabulky jsou hladké, aby se zabránilo poškrábání kůže, 5 kg, 7 cm vám umožní zřetelně vidět různé prvky akrylové desky a váží pouze 0, takže jej můžete s důvěrou používat vy i vaše dítě. Nejlepší dárek: periodická tabulka s pravými prvky může zlepšit zájem o učení a efektivitu žáků a přimět je, aby se zamilovali do chemie a příbuzných věd. Akrylový materiál vám umožňuje vizuálně identifikovat skutečné prvky a zvýšit zájem o učení. Pokud připravujete dárek pro své přátele nebo děti, je Giftota Acrylic periodic table of Elements dobrou volbou.

Důležité pedagogické vybavení: akryl periodic table of 83 elements je jedním z nejdůležitějších úspěchů vědy a úzce souvisí s disciplínami jako fyzika, vědy o Zemi a biologie. Akrylová periodická tabulka se vzory prvků není jen dobrou dekorací, medicína, ale také perfektním nástrojem, který pomáhá dětem zlepšit jejich porozumění a paměť prvků a zlepšit efektivitu učení. Velká velikost & hladké hrany: dostatečná velikost 16 x 12 x 2, čímž je vhodný pro přepravu.
ZnačkaGiftota #ad
Výška0.2
Délka6.3
Hmotnost1.2
Šířka4.72
Číslo dílu77-PTOEM
Modelka77-PTOEM