Top 9 Kupfersulfat für Garten – Hnojiva na stromy a keře

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. MGI DEVELOPPEMENT

#ad

Landwirtschaft und wissenschaftliche Experimente, Reines Kupfersulfat – Beutel mit 500 g – perfekt für Gartenarbeit

#ad
MGI DEVELOPPEMENT #ad - Sicherheit und reinheit: verpackt in einem versiegelten Beutel, um seine Reinheit und Sicherheit bis zur Verwendung zu gewährleisten. Beutel mit 500 gramm auch erhältlich in 1 kg und 2 x 1 kg.

Vielseitige anwendung: effektiv zum schutz Ihrer Pflanzen, zur Anreicherung von Böden in der Landwirtschaft oder für pädagogische Experimente in der Chemie. Hohe qualität: unser kupfersulfat ist zu 98 % rein und von hoher Qualität: Feed nicht blockiert, ideal für den Einsatz in verschiedenen Bereichen wie Gartenarbeit, enthält 25 % Kupfer, Landwirtschaft oder wissenschaftliche Experimente. Steigern sie ihre garten-, Landwirtschafts- oder Wissenschaftsprojekte mit unserem hochwertigen Kupfersulfat. Umweltfreundlich: wir sorgen dafür, dass unser Kupfersulfat verantwortungsvoll und nachhaltig produziert wird.
ZnačkaMGI DEVELOPPEMENT #ad
VýrobceMGI DEVELOPPEMENT #ad
Výška1.97
Délka7.87
Hmotnost1.1
Šířka5.91
Číslo dílu1
Modelka1

2. Centra24

#ad

Síran měďnatý II 5 hydrát, Centra24 Síran měďnatý 1 kg v plechovce, vitriol měďnatý, voda, Made in Germany, modrý kámen, CUSO4 5H2O, poměděné,, chov krystalů

#ad
Centra24 #ad - 23, 5 %, zinek max. Síran měďnatý má vŽDY vlhké vlastnosti. 0, 008 %, nikl max. Skladování: síran měďnatý se dodává ve stabilní dóze. 0, technická kvalita, měď min.

Konzistence se může také lišit v závislosti na šarži. 0, 013 %, bez protispékacích prostředků, 028 %. Specifikace: cuso4*5h2o, železo max. Mnohostranné použití: pěstování krystalů, galvanizace, laboratoř, experimenty. To vše neovlivňuje účinek síranu měďnatého. Pozor: Čistý síran měďnatý pentahydrát zde bez antispékacích prostředků! má po delší době tendenci se shlukovat.

Rozsah dodávky: 1 kg síranu měďnatého 5-pentahydrátu technická kvalita, vyrobeno v Německu ve stabilní, uzavíratelné dóze s širokým hrdlem PE-HD s originálním uzávěrem druh a barva dózy podle dostupnosti. UpozornĚnÍ: respektujte prosím také nebezpečí a bezpečnostní pokyny na obalu.
ZnačkaCentra24 #ad
VýrobceNickelhütte Aue GmbH #ad
Hmotnost2.2

3. Lotax

#ad

Prášek, Lotax 1 kg síranu měďnatého pentahydrátu CuSO4 * 5H2O měďnatý vitriol

#ad
Lotax #ad - Síran měďnatý. Pentahydrát. Cuso4 * 5h2o. Jiná označení: měděný vitriol, Blaustein, CuSO4. 1 kg.
ZnačkaLotax #ad
VýrobceLotax #ad
Hmotnost2.2
Číslo dílu1037

4. mgi developpement

#ad

Síran měďnatý – sáček 1 kg – čistota 98 % – perfektní pro zahradnictví, biologické zemědělství a vědecké experimenty

#ad
mgi developpement #ad - 1 kg síranu měďnatého a pentahydrátového prášku. Perfektní pro zahradnictví, biologické zemědělství a vědecké experimenty. Profesionální kvalita "FeED".
Značkamgi developpement #ad
VýrobceMGI DEVELOPPEMENT #ad
Hmotnost2.2

5. Lotax

#ad

Lotax Síran měďnatý pentahydrát CuSO4 * 5H2O měďnatý vitriol, Blaustein, 3 kg

#ad
Lotax #ad - Bezpečnost: při správném použití není síran měďnatý nebezpečný pro zdraví. Inek proti řasám: síran měďnatý se nejčastěji používá k udržování čistoty bazénů nebo fontán, protože účinně bojuje proti řasám.

Při požití je však zdraví škodlivé, způsobuje podráždění kůže a očí a je nebezpečný pro vodní organismy, proto je při použití výrobku nutná zvláštní opatrnost. Iroké možnosti použití: výrobek se používá v různých oblastech. Na 1000 litrů vody stačí rozpustit 1 g až 2 g síranu měďnatého a rozetřít ve vodě. Jednoduché použití: díky nekomplikovanému použití produktu lze bazény rychle čistit.

Rozpustné ve vodě a připravené k použití: síran měďnatý je nehořlavá, ve vodě rozpustná pevná látka. Modrý krystalický prášek lze použít mnoha způsoby. Hodí se např. Pro pokovování mědi, pěstování krystalů nebo pro barevný průmysl pro výrobu barev obsahujících měď.
ZnačkaLotax #ad
VýrobceLotax #ad
Hmotnost6.61
Číslo díluRBCHKUSUPE3KG

6. Centra24

#ad

Modrý kámen, Centra24 Síran měďnatý 150 g v plechovce, měďnatý vitriol, voda, síran měďnatý 5-hydrát, laboratoř, CUSO4 5H2O, experiment, chov krystalů, mědi

#ad
Centra24 #ad - Po delší době životnosti jej lze kvůli nárazům rozbalit. Mnohostranné použití: pěstování krystalů, galvanizace, laboratoř, experimenty.

Má také tendenci se hrudkovat, technická kvalita, měď min. Bezpečné skladování: síran měďnatý se dodává ve stabilní dóze. 23, protože zde nabízíme čistý síran měďnatý BEZ Antibacku. Rozsah dodávky: 150 g pentahydrátu síranu měďnatého 5 technická kvalita, bez protispékacích prostředků ve stabilní, uzavíratelné dóze PP s originálním uzávěrem. Specifikace: cuso4*5h2o, 5 %. Respektujte prosím bezpečnostní a bezpečnostní pokyny na obalu. Pozor: síran měďnatý má vždy vlhké vlastnosti.
ZnačkaCentra24 #ad
VýrobceNickelhütte Aue GmbH #ad
Hmotnost0.37

7. Compo

#ad

150 ml, Univerzální přípravek proti houbám Compo Duaxo®

#ad
Compo #ad - Zastaví rozšiřování i na již napadených listech. Chrání před novým napadením. Víceúčelový fungicid.
ZnačkaCompo #ad
VýrobceCOMPO #ad
Výška5.91
Délka1.97
Hmotnost0.57
Šířka3.54
Číslo dílu17785
Modelka17785

8. Manica

#ad

Čistota 98 – 99%, 5 kg, Žula Marcello síran Měď

#ad
Manica #ad - To je hlavní součástí pro přípravu štětin opálení, hruška, rajčata, musí být s vápenec směs a dostanete známá účinné směs především proti víno Hora, brambory, jablko víno, atd. Měď chondroitinsulfat je soli cuso4, především v zemědělství proti s kožními plísněmi používá. K dostání jako 1 kg, 5 kg, 10 kg.
ZnačkaManica #ad
VýrobceMANICA #ad
Hmotnost11.02

9. Substral

#ad

Biologický postřikový prášek proti plísním rostlin, 6 × 10 g, bez plísní, Substral Bio síra Naturen

#ad
Substral #ad - Etří užitečné – není nebezpečné pro včely – vhodné pro ekologické zemědělství. Podle vlastních zkušeností má dobré vedlejší účinky proti žlučovým roztočům, sviluškám, rzi a révovým roztočům.

Přípustné číslo: 050498-00/001, přípravek na ochranu rostlin používejte opatrně; před použitím si vždy přečtěte etiketu a informace o výrobku; Dodržujte prosím varovná upozornění a bezpečnostní pokyny v návodu k obsluze; použití povoleno neprofesionálními uživateli. Síra je osvědčený prostředek proti plísňovým chorobám rostlin na ovoci, zelenině a okrasných rostlinách.

S přírodní účinnou látkou – díky svému přírodnímu původu jej používají biologičtí zahradníci. Proti plísním na hrášku, kořenové a hlízové zelenině, vínu, okurce, jádrovém ovoci, angreštu a okrasných rostlinách a proti strupům na jádrovém ovoci.
ZnačkaSubstral #ad
VýrobceSCOTTS CELAFLOR GMBH #ad
Výška4.8
Délka1.77
Hmotnost0.2
Šířka3.54
Číslo dílu30340
Modelka30340