Top 10 Bosch Schneefräse – Sněhové frézy

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Einhell

#ad

Pracovní šířka 40 cm, max. výška sněhu 20 cm, 36 V, Einhell Akumulátorová sněhová fréza GE-ST 36/40 Li E-Solo Power X-Change Li-Ion, dodávka bez akumulátorů a bez nabíječek

#ad
Einhell #ad - Bezkartáčový výkon – bezúdržbový a výkonný střídavý motor zajišťuje maximální výkon při delší době provozu ve srovnání s běžnými motory s uhlíkovými kartáčky. Power x-change – akumulátorová sněhová fréza ge-st 36/40 li e-solo je součástí rodiny Einhell Power X-Change, ve které lze flexibilně kombinovat akumulátory, nabíječky a systémová zařízení.

Variabilní – směr odhazování sněhu až 6 metrů lze jednoduše nastavit pomocí ovládací páky a otáčky lze přizpůsobit vlastnostem sněhu. Samostatně stojící fréza je jednoduše uložena také díky dělitelnému vodicímu madlu. Dodávka bez akumulátoru – akumulátorová sněhová fréza ge-st 36/40 li e-Solo se dodává bez baterií Power X-Change a bez nabíječky.

Výkonná – 36 v akumulátorová sněhová fréza zbaví svou pracovní šířkou 40 cm všechny cesty a vjezdy až 20 cm vysokého sněhu hravě a za velmi krátkou dobu. Komfortní ovládání – díky přídavné rukojeti a softgrip lze sněhovou frézu optimálně ovládat. Ty jsou k dostání samostatně. Maximální ochrana – nasazené baterie pxc jsou díky krytu akumulátoru s magnetickým uzávěrem optimálně chráněny před sněhem, vlhkostí a nečistotami.
ZnačkaEinhell #ad
VýrobceEinhell #ad
Výška58.07
Délka17.72
Hmotnost14.33
Šířka12.2
Číslo dílu3417011
Modelka3417011

2. Ryobi

#ad

RYOBI 18 V ONE+ Akku-Schneebürste / Schneefräse RY18ST25A-0 25cm Räumbreite, ohne Akku und Ladegerät, 6m Wurfweite

#ad
Ryobi #ad - 25 cm räumbreite, bei max. 6 m wurfweite. Kompakte schneebürste für das räumen von Gehwegen, Einfahrten, etc. Teil des 18 v one+ akku-systems von ryobi; ein Akku für über 200+ Elektrowerkzeuge und Gartengeräte.

3 jahre garantie - alle geräte sind auf langlebigkeit ausgelegt; Das gilt auch für die Garantie; Registriere dafür das erworbene Produkt auf unserer Webseite. Lieferumfang: akku-schneebürste, komfortabler Zweithandgriff, ohne Akku und Ladegerät. Laufzeit mit einem 4, 0 Ah Akku. Bis zu 20 min. 15 cm schneehöhe die Schaufel gleitet ohne manuelle Anstrengung. Wassergeschütztes Akkufach IPX4 Schutzklasse.
ZnačkaRyobi #ad
VýrobceRyobi #ad
Výška8.82
Délka26.18
Hmotnost15.43
Šířka12.99
Číslo dílu5133006091
Modelka5133006091

3. Vigor

#ad

Vigor snowy-26, Schneefräse 1300 W

#ad
Vigor #ad - Nützlich für die reinigung von Wegen, Rampen, Terrassen und Schnee-Wegen. Maximale Arbeitsbreite: 26 cm. Leistung: 1300 W. Gewicht: 4, 9 kg.
ZnačkaVigor #ad
VýrobceViglietta Group #ad
Hmotnost0.02
Číslo díluSnowy-26
ModelkaSnowy-26

4. WSIKGHU

#ad

Benzín, smeták, motorový smeták, 52 CC, odtahovák, motorový smeták, zametací stroj, 1700 W motorový smeták benzínový zametací stroj, sněhová fréza, sněhová fréza, ruční smeták, benzín

#ad
WSIKGHU #ad - Vrací se asi šestkrát rychleji než ručně a pracuje zcela bez námahy, což z čištění dělá příjemný zážitek. Konstrukce řemínku koště se dodává s přenosným popruhem. Zahnutý výchylný plech za hlavicí kartáče se nachází velký zahnutý vychylovací plech.

Díky tomu je velmi efektivní. Iroké spektrum použití robustní, listí, vyměnitelné nylonové kartáče jsou silné a dobře uchopitelné. Spora času s tímto koštětem ušetříte drahocenný čas při čištění chodníků, vjezdů a zahrad. Tento velký, zahnutý dělicí plech zadrží nečistoty nashromážděné koštětem během práce a zajišťuje dokončení čištění. Jak na suchém, tak i na mokrém podkladu můžete bez problémů zachytit sníh, zeminu a všechny druhy nečistot.

Velký čisticí prostor koště má 60 cm dlouhý nylonový kartáč, který je vhodný pro čištění lehkých nečistot na tvrdých površích a může zamést mnohem větší plochu než běžné zametací nástroje. Koště můžete zavěsit na popruh, který pojme největší váhu koště, takže se snadněji používá a je ideální pro dlouhé pracovní hodiny.
ZnačkaWSIKGHU #ad
VýrobceWSIKGHU #ad

5. Alpina

#ad

450 W, Alpina AST 48 Li akumulátorová sněhová fréza KIT, provoz až -20°, vč. akumulátoru a nabíječky, černá/stříbrná, akumulátor ePower 48 V 2 Ah

#ad
Alpina #ad - Jednoduché zapnutí vypínačem, intuitivní tlačítko, měkká rukojeť kroužku, nízká hlučnost a vibrace. Akumulátor stiga epower 48 v 2 ah, stupeň krytí ip44 pro kryt akumulátoru, výkon 450 W, kompaktní a lehký design pro malé nároky na místo po práci.

Pohodlná a praktická bezdrátová sněhová fréza, vysoký výkon, ideální pro odklízení vjezdu a k rychlému odstranění sněhu až 15 cm, spolehlivost i při nízkých teplotách až do -20 °. N. Rozsah dodávky: 1x alpina akumulátorová sněhová fréza ast 48 li kit, 3 kg, hmotnost: 8, rozměry: 140 cm x 33 cm x 133 cm, s baterií a nabíječkou, výr. Ast 48 li kit - akumulátorová sněhová fréza ALPINA 2. 02s1330104/a21. Výškově nastavitelná teleskopická tyč, nastavitelný směr vyzařování sněhu s praktickou rukojetí, délka paprsku 5 m.
ZnačkaAlpina #ad
VýrobceStiga S.p.A. #ad
Výška52.36
Délka55.12
Hmotnost18.3
Šířka12.99
Číslo dílu2S1330104/A21
ModelkaAST 48 Li

6. Hecht

#ad

Pohon housenek, HECHT Sněhová fréza benzínová – 87 cm pracovní šířka – 2stupňová – 51 cm pracovní výška – 15 m vzdálenost odhazování – s elektrickým startem, LED, 6 rychlostí vpřed a 2 vzad

#ad
Hecht #ad - Efektivní – lopata na sníh adé! snadno ovladatelný benzínový stroj na sníh zbaví velké plochy, chodníky, vjezdy a parkoviště efektivně a spolehlivě od sněhu. Sněhová fréza benzínový pohon kol. Komfortní a bezpečné – odklízeč sněhu s jednoručním ovládáním a praktickým vyhříváním rukojeti činí z tohoto přístroje pohodlného pomocníka.

Výkonná – dvoustupňová sněhová fréza se silným 4taktním motorem ohv, pohodlně, zdvihový objem 420 ccm, pracovní šířka 87 cm uklízí rychle, efektivně a spolehlivě až 51 cm vysoký sníh. Led světlomet zajišťuje bezpečnou práci při špatných světelných podmínkách. Hecht frézování sněhu – ať už sněhová fréza na benzín, elektrickou nebo akumulátorovou sněhovou frézu, lopatu na sníh s motorem, zametacím strojem, motorovým smetákem, odklízeči sněhu atd.

Spolehlivý – brousicí stroj s elektrickým startérem a pohonem pro housenky 6 rychlostí vpřed a 2 rychlosti vzad pracuje spolehlivě i za nejnepříznivějších povětrnostních podmínek. S lopatkou je odklízení sněhu opět zábavné.
ZnačkaHecht #ad
VýrobceHecht #ad
Výška44.49
Délka57.87
Šířka36.22
Číslo díluHECHT 9534 SQ
ModelkaSchneefräse

7. Queeucaer

#ad

52 cm³, čirý, benzínový zametací stroj, Benzínový motorový smeták, smeták, sněhová fréza, sněhová fréza s motorem 52 ccm, 2taktní, 1,7 kW, zakřivený design nárazových ploch

#ad
Queeucaer #ad - Díky tomu je velmi efektivní. Délka je nastavitelná pro různé pracovní úhly. Benzínový smeták je výkonný. Velká čisticí plocha: se svým 60 cm dlouhým smetákem zametá smeták mnohem větší plochu než běžné nástroje na zametání.

Tak lze bez námahy odstranit sníh, listí, bláto a všechny druhy nečistot. Jednoduché použití: tento smeták se dodává s pohodlným popruhem k zavěšení na tělo koštěte. Mnohostranně použitelné: robustní, vyměnitelné nylonové kartáčky jsou silné a snadno se drží. Díky silné kvalitě štětin se prach, listí a sníh důkladně odstraní již při prvním chodu. Spora času: s tímto koštětem můžete ušetřit cenný čas při zametání chodníků, vjezdů a zahrad.

Díky tomu se perfektně hodí pro práci po celé hodiny. EfektivnÍ: koště lze použít na každé rovné ploše. Vrací se šestkrát rychleji než ruční zametání a pracuje bez námahy, takže zametání je příjemným zážitkem. Tento smeták lze použít jak na suchém, tak i na mokrém terénu a je tak vhodný pro celou řadu použití.
ZnačkaQueeucaer #ad
VýrobceQueeucaer #ad
Výška74.41
Délka23.62
Šířka22.83
Číslo díluLLCR-1208-DKTD
ModelkaLLCR-1208-DKTD

8. Hecht

#ad

6 rychlostí vpřed a 2 rychlosti vzad, Silná sněhová fréza značky HECHT – 61 cm pracovní šířka – 2stupňová – 53 cm pracovní výška – 13 m odhazovací vzdálenost – s otočným vyhazovacím komínem

#ad
Hecht #ad - Efektivní – lopata na sníh adé! velkorysá pracovní šířka benzínového stroje na sníh zbavuje efektivně a spolehlivě velké plochy, chodníky, vjezdy a parkoviště od sněhu. S lopatkou je odklízení sněhu opět zábavné.

Sněhová fréza benzínový pohon kol. Hecht frézování sněhu – ať už sněhová fréza na benzín, motorovým smetákem, lopatu na sníh s motorem, elektrickou nebo akumulátorovou sněhovou frézu, zametacím strojem, odklízeči sněhu atd. Spolehlivý – brousicí stroj s pohonem kol 6 rychlostí vpřed a 2 rychlosti vzad pracuje spolehlivě i za nejnepříznivějších povětrnostních podmínek.

Jednoduchá manipulace navíc zajišťuje bezpečnou práci. Komfortní a bezpečné – nástroj na odklízení sněhu nabízí díky profilovým pneumatikám perfektní trakci v každém terénu. Výkonná – 2stupňová sněhová fréza se silným 4taktním motorem ohv, zdvihový objem 196 ccm, pohodlně, pracovní šířka 61 cm uklízí rychle, efektivně a spolehlivě až do výšky 53 cm sněhu.
ZnačkaHecht #ad
VýrobceHecht #ad
Výška47.24
Délka31.5
Hmotnost213.85
Šířka24.02
Číslo dílu43101
ModelkaHecht 9661

9. MINUS ONE

#ad

Motorový smeták, pracovní šířka sníh, zametací stroj, odklízecí sběrač listí 2HP 52CC, lopata na sníh, Benzínová sněhová fréza, benzínový motor 22,05 palců

#ad
MINUS ONE #ad - Zvuková přepážka 23, 62 x 13, 39 x 5, 12 palců nad kartáčem zabraňuje stříkání bláta nebo vody během provozu. Oblast použití lze jej použít k zametání sněhu, bláta a různých druhů nečistot a hodí se k česání umělého trávníku a k čištění umělých trávníků, listí, zeminy, silnic a farem. Stabilní motor husté otvory pro odvod tepla na krytu pomáhají motoru rychle a okamžitě odvádět teplo.

Díky tomu má koště velmi dlouhou životnost bez častého tankování. Velká čisticí plocha s velkým čisticím kartáčem o velikosti 22, 25 palců můžete vyčistit velké plochy podlahy najednou, 26 galonu paliva, takže můžete čisticí práce rychleji dokončit. Výkonný a efektivní má dvoutaktní motor o výkonu 1, 7 kw s vysokou rychlostí 6 500 – 8 500 ot/min. Jeho palivová nádrž pojme 0, 05 x 9, což představuje enormní kapacitu. Díky silnému výkonu můžete bez problémů zvládnout smetí, zlepšit efektivitu práce a ušetřit čas.

Kromě toho je vybaven pohodlným zadním popruhem, takže ji můžete podle své výšky a délky paže umístit do vhodné polohy pro použití, takže můžete bez problémů zvládnout i delší práci. Snadno ovladatelná přípojka umožňuje rychlou demontáž a montáž čisticího stroje a usnadňuje tak manipulaci. Skládá se z vysoce kvalitní hliníkové slitiny, oceli a PP pro dlouhou životnost s dobrou tvrdostí a odolností proti korozi. Pohodlné používání uvolněním šroubů lze rukojeť nastavit podle libosti do výšky a úhlu, což usnadňuje používání.
ZnačkaMINUS ONE #ad
VýrobceMINUS ONE #ad
Hmotnost22.05

10. DiLiBee

#ad

1.7kW, 60cm Bürstenbreite, DiLiBee 2 Takt 2.3HP 52CC Benzinmotorbürste Kehrmaschine Benzin Kehrmaschine Schneefräse Kehrbesen Besen Klar 2-Takt Benzinmotor

#ad
DiLiBee #ad - 2, 52 cc, 3 ps, 1700 w, 2-takt luftgekühlter Motor, EPA-Motor. Wenn sie weitere fragen haben, können Sie sich gerne an uns wenden. Nylonbesen: 600 mm breit und 255 mm durchmesser, losem Schmutz, ist gut für die Reinigung von leichtem Schmutz wie schwerem, von harten Oberflächen. 2 zyklen gas-/Ölmischung, handkehrmaschine Ideal für die Reinigung von Rasenflächen mit Sand oder Gehwegen. Breiter, handgehaltener Gasbesen zur Reinigung von Boulevards und Einfahrten.
ZnačkaDiLiBee #ad
VýrobceDiLiBee #ad
Hmotnost22.05