Top 10 Cutlery Set 6 People – Sady příborů

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. WMF

#ad

Turistický příbor šetrný k životnímu prostředí, slámka, WMF my2Go sada příborů 8dílná, outdoorová cestovní příbor, dárek, čisticí kartáč, kempinkový příbor s pouzdrem

#ad
WMF #ad - Obsah: 1x vidlička 18, 1x brčko z ušlechtilé oceli 19 cm, 5 cm, 1x čisticí kartáč, 1x čisticí hadřík, 0 cm, 1x lžíce 18, 1x nůž 19, 5 cm, 1x čisticí hadřík, 1x klip - číslo výrobku: 1295036040.

Jako stylové uložení umožňuje pouzdro na příbory s klipem bezproblémovou přepravu. Sada příborů obsahuje vidličku ve tvaru "podobném lžíci", zaoblený nůž pro snadné stříhání/natírání a lžíci s hlubokým laffem pro lepší dosažení dna šálku/hrnku. Omyvatelný čisticí hadřík a pouzdro s plstěným vzhledem 100% recyklovaný plast. Každý díl příborů má vlastní kapsu, která ji drží na svém místě.

Materiál: ušlechtilá ocel cromargan leštěná lesklá – nerezová, vhodná do myčky, nezničitelná a odolná proti poškrábání. Vyrobeno z trvanlivých materiálů je udržitelná sada ekologická náhrada jednorázového příboru – skvělý společník do kanceláře, na oběd, školy, kempování, turistiku atd.
ZnačkaWMF #ad
VýrobceWMF #ad
Výška1.38
Délka10.24
Hmotnost0.55
Šířka3.15
Číslo dílu1295036040
Modelka1295036040

2. Oneida

#ad

Oneida Golden Mandolina 45-teiliges feines Besteck-Set, Besteck-Set, Service für 8, 18/10 Edelstahl, spülmaschinenfest

#ad
Oneida #ad - Barock und in gold eingefasst Wagen Sie es, mit Golden Mandolina zu überwinden. Opulent dekorieren. Unempfindlich gegen rost und Zähigkeit, kaufen Sie, was ein Leben lang hält – oder noch mehr.

Höchste qualität: was unterscheidet besteck bei berührung aus? Verarbeitung und Gewicht. Dieses fachmännisch gefertigte Muster ist hochglanzpoliert und schwer in der Hand. Feinster edelstahl: bei besteck dreht sich alles um metalle. Dekorieren auf einer anderen Ebene. Enthält: dieses oneida besteck-set enthält 8 menümesser, 8 salatgabeln, 8 Esslöffel und 8 Teelöffel, 1 Servierlöffel, 8 Menügabeln, 1 Zuckerlöffel, 1 servierlöffel, 1 Buttermesser und 1 Serviergabel. Dekoratives design: schmücken sie schwer. 18/10 edelstahl-Besteck wird aus den besten Produkten hergestellt. Das ergebnis? Perfektion.
ZnačkaOneida #ad
VýrobceOneida #ad
Výška4.37
Délka11.06
Hmotnost8.2
Šířka10.98
Číslo díluF142045A
ModelkaF142045A

3. Cibeat

#ad

Vidlička, servis pro 6, Cibeat 30dílná sada příborů duhová ušlechtilá ocel, sada náčiní, příbor, nůž, lžíce, leštění zrcadla a mytí v myčce

#ad
Cibeat #ad - Tak získáte nejlepší zážitek. NerezovÁ oceli s vysoknou kvalitou sada příborů cibeat je vyrobena ze 100% kvalitní ušlechtilé oceli v potravinářské kvalitě, bez škodlivého materiálu, odolné vůči teplu a Perfektní konstrukce s dlouhou životností zabraňuje tomu, aby se předměty při používání ohýbaly nebo zlomily.

Je jedno, zda je vhodný pro každodenní použití v kuchyni, doma, v restauraci nebo na večírcích, tato sada příborů se hodí ke každé scéně a je rozhodně tou nejlepší volbou pro vás. Zrcadlově leštěný nechá příbor vždy svítit a na povrchu nikdy nenajdete skvrnu. Lze mýt v myčce. SpokojenÝ servis vždy se snažíme nabídnout každému zákazníkovi perfektní produkty. Servis pro 6 osob 30dílná sada příborů cibeat obsahuje 6 kusů nožů na nádobí, zlatá, 6 kusů čajových/kávových lžiček a 6 kusů dezertních vidliček vhodných pro každodenní použití.

Nadčasový design se hodí ke každé příležitosti. Design ve tvaru s používáme moderní a elegantní design ve tvaru s bez dodatečného vzoru a rozšiřujeme rukojeť z hlediska ergonomie. Pokud máte dotazy, můžete se na nás obrátit. Vynikající výkon okraje pečlivě vyhlazujeme, aby se zabránilo poranění úst. Máte na výběr ze čtyř barev: stříbrná, 6 kusů polévkových lžic, 6 kusů stolních vidliček, černá a duha.
ZnačkaCibeat #ad
VýrobceCibeat #ad
Hmotnost2.91
Číslo díluMN-SY-rainbow-30
ModelkaMN-SY-rainbow-30

4. Homikit

#ad

Poliet, ušlechtilá ocel, Homikit Sada příborů pro 12 osob, zdravé a vhodné do myčky, kované příbory, nožem, 72dílná sada příborů se steakovým nožem, vidličkou, jídelní příbor s lžící

#ad
Homikit #ad - Pohodlné rukojeti – tato vidlička na nože zpracovaná kladivem, aby nabídla pohodlné uchopení, moderní styl se dobře hodí k vašim stávajícím pokrmům, navržená se správnou tloušťkou a vyváženou hmotností, nabízí vám příjemný zážitek z večeře. Lze mýt v myčce, aby vaše nože zůstaly vždy lesklé, hladké povrchy bez drsných míst poskytují větší ochranu pro vaše ruce, abyste uvolnili ruce.

Prémiová ušlechtilá ocel – tento příbor je vyroben z kvalitní ušlechtilé oceli bez škodlivých látek, nemusíte si dělat starosti, těžká konstrukce a omak robustní ve vašich rukou, bez niklu a nevytváří kovovou chuť, že se snadno ohýbáte, odolný proti korozi, nerezový, dlouhá životnost a zdravá pro dlouhodobé používání.112 profesionálních steakových nožů – 12 steakových nožů bylo navrženo s jednodílnou čepelí a trojnásobně nýtováno, vyrobeno s mikroozubenou hranou pro snadné krájení steaků nebo tvrdých pokrmů, nikdy se nerozbíjejte, ergonomická rukojeť s příjemnou hmotností pro pohodlné držení a snadnou kontrolu, už se nemusíte brousit.

Na party, tato sada cutlery je ideálním doprovodem od předkrmu až po dezert, 12 čajových lžiček, 12 steakových nožů, restaurarestaurarestaurarestauraHotel a více příležitostí. Exkluzivní zpracování – každý jídelní příbor je ošetřen zrcadlovým leskem, méně ulpívání potravin se snadno čistí i ručně. Sada příborů pro 12 osob – sada homikitů obsahuje 12 stolních nožů, bankety, 12 lžic, cenná sada je perfektní pro formální a neformální příležitosti, 12 salátových vidliček, 12 stolních vidliček, např.
ZnačkaHomikit #ad
VýrobceHomikit #ad
Číslo díludcz-336

5. Glavory

#ad

Glavory Aurora – stříbro ražené příbory – sada příborů pro 4 osoby, 16dílná – nerezová ocel 18/8 – stříbrný příbor lze mýt v myčce s ušlechtilým balením – steakový nůž 2 v 1

#ad
Glavory #ad - Díky speciálnímu balení se naše sady příborů hodí jako ideální dárek k narozeninám, Vánocům nebo jiným příležitostem. To znamená, že naše nože aurora jsou nejen extrémně ostré, ale také zůstanou déle ostré než běžné nože.

Sada příborů z ušlechtilé oceli 18/8 se nevyhýbá jeho použití a je vhodná do myčky a je odolná vůči rzi a kyselinám. Klíčové slovo, kdo na něm sedí, když sedíte se svými nejmilejšími u jídelního stolu. Jídelní příbor od glavory zakryje váš stůl a nechá každého, překvapit. Moderní 16dílná sada příborů od glavory se skládá ze 4 nožů, vidliček, lžiček a čajových lžiček. Dný problém.
ZnačkaGlavory #ad
VýrobceGlavory #ad
Hmotnost3.09

6. Sambonet

#ad

6 Tafelmesser, Sambonet 52562-83 Rock Inox Besteckset 36-teilig, 6 Tafellöffel, Spülmaschinenfest, 6 Obstmesser und 6 Teelöffel aus Edelstahl, 6 Tafelgabeln, 6 Obstgabeln

#ad
Sambonet #ad - Spülmaschinenfest. Zeitgemäßes, lässiges und auffälliges Design, das Schwung auf den Tisch bringt. Hergestellt aus langlebigem, hochwertigem 18/10-Edelstahl. Das 36-teilige set enthält: 6 tafelgabeln, 6 Tafelmesser, 6 Obstgabeln, 6 Tafellöffel, 6 Obstmesser und 6 Teelöffel. Die hochglanzpolitur unterstreicht die hohe Qualität des Sambonet-Stahls und hebt Form und Design hervor. Geschirr für 6 personen.
ZnačkaSambonet #ad
VýrobceIY68V #ad
Hmotnost6.61
Číslo dílu52562-83
Modelka52562-83

7. WMF

#ad

Sada příborů 30 kusů, WMF Boston Set 30 Cromargan

#ad
WMF #ad - Nerezové, vhodné do myčky, stabilní tvar, hygienické, odolné proti kyselinám a nezničitelné. Obsah: 30dílná pro 6 osob: vždy 6 vidliček, lžic, nožů, dezertních vidliček a čajových/kávových lžiček - č. Kolekce Boston. Položky:1120916040 Design: wmf ateliér Peter Bäurle. Tyto trvanlivé celistvé stolní nože z nerezové čepelkové oceli se kovají z jednoho kusu a vytvrzují v celku. Materiál: ušlechtilá ocel cromargan 18/10 leštěná.
ZnačkaWMF #ad
VýrobceWMF #ad
Výška2.36
Délka17.28
Hmotnost0.23
Šířka10.75
Číslo dílu11.2091.6040
Modelka11.2091.6040

8. Tramontina

#ad

Tramontina Ipanema sada příborů pro 6 osob, rukojeť černá, ušlechtilá ocel, jídelní příbor 30dílná

#ad
Tramontina #ad - Pestrá rukojeť z polypropylenu. Lze mýt v myčce. Sada příborů pro 6 osob 30 dílů. Materiál: nerezová ocel. Obsah: 6 vidliček, nožů, lžící, vidliček na koláče, čaj/kávových lžiček. Snadná údržba a robustní. Perfektní do prvního bytu, na WG, kempování nebo piknik.
ZnačkaTramontina #ad
VýrobceTramontina #ad
Výška10.79
Délka4.09
Hmotnost1.39
Šířka4.09
Číslo dílu23398/088
Modelka23398/088

9. HaWare

#ad

Perlenkante Geschirr, 30-teilig, Besteck-Set für 6 Personen, Besteck, spülmaschinenfest, Edelstahl, HaWare Besteck-Set, hochglanzpoliert, Perlen-Ess-Utensil für Zuhause, inklusive Messer/Gabel/Löffel

#ad
HaWare #ad - Wenn sie fragen zu unseren produkten haben, zögern Sie nicht, wir werden unser Bestes versuchen, uns zu kontaktieren, Ihnen eine zufriedenstellende Antwort zu geben. Modisches aussehen – der elegante stil mit schöner perlenkantenform zieht Blicke auf sich, macht jede Mahlzeit wie ein hochwertiges Bankett und sorgt für eine angenehme Essatmosphäre.

Passende Tischdecken. Service für 6 – 30-teiliges besteck-set aus edelstahl kommt mit 6 gabeln, ideal für den täglichen Gebrauch, 6 Tafellöffeln, Hotel, Hochzeit, 6 Dessert-/Teelöffel und 6 Dessert-/Salatgabeln, Restaurant und mehr, Unterhaltung, 6 speisemessern, auch als anständiges Geschenk geeignet. Gesundes material – hergestellt aus hochwertigem 18/0 Edelstahl, ungiftig und nickelfrei, gesund und robust als alltäglicher Gebrauch, um Rostbeständigkeit zu gewährleisten, spülmaschinenfest.

Ausgezeichneter service – wir haben ein sehr effizientes after-Sales-Service-Team. Das design des Griffs kann mehr Stile hervorheben. Angemessenes gewicht – perfektes gewicht, fühlt sich luxuriös in Ihren Händen an, nicht zu schwer oder zu leicht, gute Balance und Kontrolle bei der Verwendung, die Oberfläche des Geschirrs ist sorgfältig hochglanzpoliert ohne Grate.
ZnačkaHaWare #ad
VýrobceHaWare #ad
Hmotnost3.7

10. Lagostina

#ad

24dílná, nerezová ocel 18/10, stříbrná, Lagostina Giada příborová sada pro 6 osob

#ad
Lagostina #ad - Vhodné do myčky nádobí. Příbor z nerezové oceli 18/10 Rozsah dodávky: 6 vidliček, 6 lžic, 6 steakových nožů, 6 kávových lžiček. Tloušťka: 3, 5 mm. Vysoký lesk.
ZnačkaLagostina #ad
VýrobceLagostina #ad
Výška2.36
Délka12.99
Hmotnost2.2
Šířka12.99
Číslo dílu014424650524
Modelka14424650524
Záruka2 jahre.