Top 10 Elektroroller 45km/h Mit Straßenzulassung – Elektrické koloběžky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. iScooter

#ad

Plástvové pneumatiky 8,5 palce, 20 km/h, dosah 30 km, E Scooter se schválením pro silniční provoz, motor 350 W, elektrická koloběžka, zatížení až 120 kg, ABE, duální brzdový systém E skútr pro, LED

#ad
iScooter #ad - Přenosný a skládací lehký elektrický skútr lze snadno složit během 3 sekund a snadno se přenáší nebo uloží. Plástvové obručeelektrický skútr e9pro pro dospělé jezdí pohodlně a bezpečně po dlouhou dobu s protiskluzovými plástvovými gumovými pneumatikami 8, žádné opravy nebo údržbu.

Výkonný motor může snadno a rychle přenášet 120 kg dospělého na silnicích, trávě a dokonce i lezení. 8, celopryžové pneumatiky mají dobrý protiskluzový účinek s vysokou elasticitou a odolností proti opotřebení. Kvalitní lithium-iontová baterie má velkou kapacitu 7, 5 Ah baterie umožňuje dosah až 25 – 30 km, 5 Ah. Lithiový akumulátor36 v 7, a dokončení nabíjení trvá pouze 3–5 hodin. Stoupací schopnost činí 15 stupňů. E scooter s homologací pro silniční provoz abeelektrokoloběžka se silniční homologací abe pro použití na veřejných komunikacích potvrzení dat je součástí dodávky s údaji o identifikačním čísle.

Snadno se skladuje a přepravuje a proces jízdy je velmi hladký a tichý. Nedělejte si starosti s defekty, 5" plástvové pneumatiky tlumící nárazy nevyžadují nafukování, 5 palce. Díky jemnému chování při jízdě a zrychlení a přenosné skládací struktuře je elektrický skútr speciálně navržen tak, aby byl kyvadlo pohodlnější a efektivnější. Po obdržení zboží se obraťte na náš zákaznický servis, zašleme Vám pokyny k registraci ABE.
ZnačkaiScooter #ad
VýrobceWuyi Jinyue Engine Science and Technology Co., Ltd. #ad

2. Rolektro

#ad

Rolektro Tříkolka E-Trike 25 V.3 Pro, modrá – 1000 W elektromobil – dosah 70 km – vyjímatelná lithiová baterie – mobilní telefon pro seniory se silniční homologací

#ad
Rolektro #ad - Nastavitelné sedadlo se sklopnými opěrkami rukou zajišťuje snadné nazouvání a vyzouvání. Max. Zatížení činí 160 kg! 3 stupně rychlosti a zpětný chod, zda je možné max. U nasazeného bezpečnostního pásu není nutná žádná povinnost pomoci! mnoho doplňků bez příplatku: Top pouzdro vzadu, odkládací přihrádky vpředu, USB nabíjecí zdířka, digitální tachometr, pneumatiky do každého počasí atd.

Prémiové elektrické tříkolky s vyměnitelnou lithiovou baterií 60 v – 30 Ah pro interní a externí nabíjení! Akumulátor lze snadno vyjmout a zcela pohodlně nabíjet pomocí přiložené nabíječky.

Lampa je světlá a velmi úsporná! Díky motoru 1000 W je dosah až cca 70 km. Popruh a integrovaný sklopný třmen ochrana proti převrácení zaručují bezpečný požitek z jízdy. Máte na výběr, 12 km/h nebo 25 km/h. Přední led světlo zajišťuje zvýšenou viditelnost a bezpečnost. 6 km/h, ideální pro dospělé každé věkové skupiny. Vysoká brzdná síla díky bubnovým brzdám vpředu a vzadu! .
ZnačkaRolektro #ad
VýrobceRolektro #ad
Výška48.43
Délka64.96
Hmotnost198.42
Šířka27.56
ModelkaE-Trike 25 V.3 Blau

3. Segway-Ninebot

#ad

Ninebot KickScooter MAX G30D II Powered by Segway elektrická koloběžka

#ad
Segway-Ninebot #ad - Max. Pneumatiky: 10" bezdušové pneumatiky. Dojezd: 65 km. Doba nabíjení: 100 % za 6 hodin. Nosnost: 100 kg. Max. Výkon motoru: 350 W. Max. Rychlost: 20 km/h.
ZnačkaSegway-Ninebot #ad
VýrobceSegway-Ninebot #ad
Výška0.3
Délka6.55
Hmotnost42.99
Šířka0.3
Číslo dílu3802-025
Modelka3802-025
ZárukaZáruka 24 měsíců

4. HWWH

#ad

11 palců, lithiová baterie, dvojitý motor, dvojité zavěšení, offroadový elektrický skútr, 60 V, terénní pneumatiky, plynová rukojeť, HWWH Escooter E Scooter Skútr pro dospělé, skládací, 38 Ah

#ad
HWWH #ad - Dvojité motory 2 nezávislé vysoce výkonné motory, jednotlivé a dvojité pohony lze volně přepínat, se silným výkonem a maximálním úhlem stoupání činí 45 °. Jsme profesionální prodejce elektrických skútrů, který se zavazuje nabízet vám prvotřídní zboží a služby. Ideální pro hory, štěrk a sníh, 6palcovými offroadovými pneumatikami, písek, vyměnitelné silniční pneumatiky pro městský provoz.

Zesílený rám z hliníkové slitiny s maximální nosností 200 kg. Brzdy a odpružení hydraulické tlumení nárazů na dlouhé vzdálenosti vpředu vzad, dvojité hydraulické tlumení nárazů vzadu silně absorbuje náraz hrbolaté vozovky a činí jízdu pohodlnější; elektronický brzdový systém EABS a hydraulické kotoučové brzdy jsou převzaty vpředu a vzadu dvojité brzdy, reagující a krátká brzdná dráha, aby byla zajištěna bezpečnost jízdy. První volba pro horské a terénní nadšence.

Můžete kontaktovat poprodejní tým přes WhatsApp a získat tak profesionální a efektivní poprodejní servis. Pneumatiky vybaveno bezdušovými 11 × 3, protiskluzové, odolné proti opotřebení a tlumení nárazů. Hodí se spíše pro horské kraje, rychlé závody a jiné druhy sportů. Balíky budou z polska odeslány během 24 hodin. Plynová rukojeť díky plynové otočné rukojeti otočné rukojeti je zrychlení pohodlnější, takže můžete mít stejně plynulé ovládání jako při jízdě na motocyklu a integraci osob a vozidel.
ZnačkaHWWH #ad
VýrobceFUFONG #ad
Výška51.97
Délka48.43
Hmotnost99.21
Šířka11.02
Číslo díluS3ZB-6000W
ModelkaS3ZB-6000W
ZárukaPoprodejní servis: Na baterii je poskytována šestiměsíční záruka, na motor a řízení jeden rok a vozidlo se opravuje po celý život. Máme profesionální poprodejní servis v Evropě. Ujistěte se, že jej kupujete a používáte.

5. Gyroor

#ad

Rychlost 5-10 km/h pro děti, Gyroor Elektrický skútr H30 pro děti od 6 do 12 let, 3 výškově nastavitelné, 80 W E Scooter se sadou chráničů 6 v 1, barevná LED světla

#ad
Gyroor #ad - Výkonný motor – elektrický skútr gyroor h30 s výkonným 80w motorem. Několik šroubů rychle namontujete a váš skútr je připraven k jízdě! Přední kolo a pedál mají nyní zabudovanou neonovou LED, což zajišťuje bezpečnou jízdu i v noci. Bezpečnost pro děti – elektrokoloběžka gyroor h30 se pro vaše dítě snadno ovládá, chrániče kolen, s podporovaným motorem H30 jemně zrychluje.

Výškově nastavitelná řídítka – 3 stupně výškově nastavitelná, aby vyhovovala vašemu dítěti v dospělosti 74/80/86 cm, elektrokoloběžky mají kvalitní, 5palcová PU kola odolná proti opotřebení a bez problémů podporují jezdce až do 50 kg. Nejprve položte jednu nohu na přední knoflík a posuňte skútr přes 5 km/h, pak druhou nohu postavte na gravitační senzor, nejlepší dárek pro děti! Fantastické led kolo a pedál – vaše děti budou nadšeny, která svítí jasně a vyniká, když uvidí svůj nový svítící elektrický skútr.

Když pedál dosáhne rychlosti 5 km/h, 6 v – 2, 5 ah může ujet více než 6 mil, šlápněte na senzor pro nastartování motoru a zrychlení na 6 km/h. Dvě možnosti zábavy – h30 lze použít jak jako elektrickou koloběžku, abyste zrychlili na 6 km/h, tak i jako koloběžku. Kromě toho je dětská koloběžka dodávána se sadou chráničů 6 v 1 chrániče loktů, chrániče dlaní, které mohou lépe chránit bezpečnost vašeho dítěte. Montáž je jednoduchá a lze ji provést. Zabudovaná lithiová baterie 21, rychlost je perfektní pro děti ve věku 6–12 let.
ZnačkaGyroor #ad
VýrobceGyroor #ad
Výška10.83
Délka29.33
Hmotnost9.26
Šířka6.1
ModelkaH30
ZárukaAll quality issues 6 months Warranty

6. VMAX

#ad

černá, VMAX Elektrická koloběžka VX2 PRO ST-B | 500W motor a stoupací schopnost 28 % | E-skútr se silniční homologací v D | max. zatížení 130 kg

#ad
VMAX #ad - Je nejen pohodlný pro přepravu, ale díky skládacímu mechanismu je také velmi praktický. Díky ip x6 stupni ochrany proti silné stříkající vodě je bez problémů možné i jízdu za deště. Rychlost 20 km/h přes 45 km.

Získání energie: s elektronickou brzdou zadního kola můžete při každém brzdění znovu získat cennou energii pro svůj elektroskútr a musíte tak méně často nabít. Optimální dosah: elektrický skútr má při max. Silný výkon: Špičková třída mezi elektronickými skútry se silniční homologací d! silný motor 500 w s maximálním výkonem 1200 W zajišťuje řádné zrychlení a umožní vám bez problémů zvládnout stoupání až o 28 %.

Lehká a praktická: elektrická koloběžka vmax vx2 pro váží pouze 20, 4 kg a má maximální nosnost 130 kg. Blikající a jasné světlo: nejen blikající zařízení vpředu a vzadu, ale také reflektor s dvojitým kuželem 60 lux a integrovaným reflektorem zajišťují bezpečnost v silničním provozu.
ZnačkaVMAX #ad
VýrobceVMAX #ad
Výška48.31
Délka44.48
Hmotnost44.97
Šířka21.25
Číslo díluVX2 Pro ST
ModelkaST
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

7. Riding'times

#ad

11" ochrana proti propíchnutí, Riding'times Elektrokoloběžka s odnímatelnou baterií s dosahem 50 km, rychlý elektrický skútr pro dospělé, široká nášlapná deska E koloběžka 150 kg, aplikace, plné

#ad
Riding'times #ad - Přední a zadní kotoučové brzdy zajišťují dvojí brzdný účinek, který účinně tlumí vibrace a zvyšuje stabilitu a pohodlí. Silný výkon snadné zvládnutí stoupání až 35 stupňů; při plném nabití baterie je dosah 50 km; maximální nosnost až 150 kg; elektrokoloběžka splňuje také vaše každodenní potřeby při kyvadlení.

Vyhrazený otvor pro sedadlo pro volitelné sedadlo. Exkluzivní patentovaná baterie koloběžka je vybavena vodotěsnou lithiovou baterií ip65, která umožňuje až 1000 nabíjecích cyklů. Záruka 1 rokod roku 2006 je riding'times aktivní v eu a zasazuje se o prvotřídní elektrokoloběžku. Stabilní a bezpečnějšíelektrický skútr je vybaven dvojitým systémem tlumičů, aby se zabránilo propíchnutí pneumatik. Otevřením integrované ochrany heslem lze baterii vyjmout a nabít v teplém interiéru. Inteligentní systém bms zajišťuje bezpečné používání.

Vrácení možné prostřednictvím vyzvednutí kurýrem a vrácení zboží bude akceptováno pouze v originálním obalu. Vyšší, vysokou řídící tyčí až 144 cm, 10 cm nastavitelná, vhodná pro tělesnou výšku od 1, velkými koly 11", větší, širší elektrická koloběžka s širokou šlapací deskou 20 cm, 6 do 1, 9 metru. Pozor: koloběžka bez silniční homologace. 11" terénní pneumatiky se přizpůsobí různým terénu a jejich ochrana proti propíchnutí umožňuje rychlou opravu po propíchnutí ostrými předměty, jako jsou rozbité sklo, který je bezpečnější.
ZnačkaRiding'times #ad
VýrobceShenzhen Riding Robot Tech Co., Ltd. #ad
Výška19.29
Délka58.27
Hmotnost60
Šířka9.84
Číslo díluG63
ModelkaG63
Záruka1

8. RCB

#ad

Skládací, bezpečný brzdový systém, RCB Elektrický skútr, dárek pro dospělé a, spojení s aplikací, elektrokoloběžka se silniční homologací ABE, LED displej, komfortní tlumení nárazů, max. 20 km/h

#ad
RCB #ad - Bezpečné a bezstarostné cestování: dvojité brzdy elektronické + kotoučové brzdy, světlomety, brzdy a zadní světla doprovázejí vaše cesty. Komfortní zážitek z jízdy: dvojitý systém odpružení, komfortní tlumení nárazů umožňuje jednoduché cestování.

Ultra přenosný a skládací, snadné použití: e scooter lze složit za 3 sekundy, LED displej a ovládání jedním tlačítkem, takže můžete snadno a rychle začít. Silný výkon a dlouhá výdrž baterie: 400w motor, 8Ah baterie s velkou kapacitou, 7, výdrž baterie až 30 km. Co obdržíte: elektrický skútr rcb ev85f, nabíječku, návod k obsluze český jazyk nelze zaručit, náš 24hodinový bezstarostný zákaznický servis a přátelský zákaznický servis.

Ovládání aplikací: můžete zobrazit data elektrického vozidla a ovládat elektrický skútr přes svůj mobilní telefon. S homologací pro silniční provoz abe: s rcb E Scooter můžete bezpečně jezdit na veřejných komunikacích.
ZnačkaRCB #ad
VýrobceKuantu #ad
Výška46.06
Délka42.91
Hmotnost33.07
Šířka18.78
Číslo díluEV85F ABE
Zárukaregular standard

9. JOYOR

#ad

Skládací elektrokoloběžka s 10" pneumatikami, s dvojitým mechanickým brzdným systémem a dvojitým tlumením nárazů, JOYOR Elektrický skútr S5 E, 48 V13 Ah, jezdí 40 – 55 km

#ad
JOYOR #ad - 12měsíční zárukanaše elektrické skútry se silniční homologací jsou dodávány s 12měsíční zárukou s výjimkou některých dílů příslušenství. Výkonný motor 500 w joyor s5 e koloběžka se silniční homologací je vybavena výkonným bezkartáčovým tichým motorem 500 w pro velmi jemnou a tichou jízdu, s maximální rychlostí 20 km/h a maximálním úhlem stoupání 20°, maximální nosnost je 120 kg.

Elektrokoloběžky jsou legálně schváleny nejen v Německu, ale také ve většině evropských zemí, jako například Rakousko. Vynikající přední a zadní tlumiče nabízejí maximální jízdní komfort. E-koloběžky mohou být schváleny v silničním provozu, můžete si objednat pojištění a získat registrační značku. Doba nabíjení 6–7 hodin. Neváhejte se s námi spojit - pokud máte dotazy nebo připomínky k kvalitě, náš komplexní zákaznický servis zajistí, že váš nákup proběhne hladce a uspokojivě.

Pro vaše každodenní cestování. Vysoký výkon a bezpečnost elektrický skútr s5 vybavený mechanickým brzdným systémem umožňuje rychlejší reakci brzd a zlepšuje bezpečnost při jízdě. Dosah 30–40 km. Silniční homologace escooter joyor s5 získal od spolkového úřadu pro motorová vozidla kba všeobecné povolení k provozu abe. Můžete jej snadno přepravovat ve veřejné dopravě nebo uložit do kufru svého auta.
ZnačkaJOYOR #ad
Výrobce‎JINHUA JOYOR VEHICLE CO.,LTD #ad
Výška48.43
Délka47.83
Hmotnost48.72
Šířka24.02
ModelkaS5

10. isinwheel

#ad

Elektrická koloběžka, 8,5", plástvová pneumatika, Elektrická koloběžka se schválením pro silniční provoz, zatížení LED | až 120 kg | 20 km/h ABE elektrická koloběžka | skládací, dosah 30 km

#ad
isinwheel #ad - Nedělejte si starosti s poruchami. Díky tomuto systému je skútr díky protiblokovacímu brzdění bezpečnější a zabraňuje sklouznutí. Pokud máte dotazy k tomuto výrobku, kontaktujte nás kdykoliv. Zaručujeme vám záruční servis po nákupu, přičemž některé díly jsou garantovány nebo vyměněny po dobu jednoho roku.

Výkon motoru 350 w – elektrická koloběžka je vybavena tichým 350w bezkartáčovým motorem. Silniční homologace: podle zákona o silničních komunikacích je elektrokoloběžka nejen legálně schválena v Německu, ale může být také legálně používána ve Švýcarsku nebo Rakousku. Současně má elektrický skútr přední lED světlo a výstražné světlo na brzdění vzadu. Pneumatiky anti-pancture solid – elektrický skútr používá plástvové pneumatiky tlumící nárazy s vysokou elasticitou a odolností proti opotřebení.

Plástvové pneumatiky nevyžadují nafukování, opravy nebo údržbu. Výkonný motor může bez námahy přepravovat dospělého jezdce s hmotností až 120 kg po silnicích, trávě a dokonce strmých stoupáních. Poskytují také dobrý protiskluzový účinek. Maximální rychlost může dosáhnout 20 km/h a proces jízdy je velmi hladký a tichý. Bezpečný pohon – e9/e9 pro e-skútr je vybaven dvojitým brzdným systémem e-abs + kotoučová brzda.
Značkaisinwheel #ad
VýrobceWuyi Jinyue Engine Science and Technology Co., Ltd. #ad
Výška43.7
Délka16.93
Hmotnost264.5
Šířka45.08
ModelkaE9-2