Top 10 Front Reflektoren Fahrrad Weiß StVZO – Reflektory na kola

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Nextcover

#ad

Nextcover® reflektory paprsků jízdní kolo 36 kusů 3M Scotchlite pro maximální viditelnost v noci I schválené paprsky StVZO odrazky na kolo I odrazky na jízdní kolo pro běžné paprsky

#ad
Nextcover #ad - Maximální bezpečnost – chraňte se nejlépe v silničním provozu díky optimální viditelnosti našich reflexních světel na kolo 360° – buďte rozeznatelní z každého směru a až 200 m. Konforma stvzo – naše reflektory paprsků jízdních kol vyrobené v Německu jsou potvrzeny Spolkovým úřadem pro silniční dopravu a tím jsou oficiálně schváleny pro silniční provoz.

Viditelné bez proudu – díky patentovaným 3m odrazkám scotchlite máte s našimi paprsky reflexní tyčinky absolutně nejvyšší viditelnost pro své kolo bez použití baterií. Nextcover pŘÍsluŠenÍ – naše odrazky na kolo jsou ve dne neviditelné a v noci poskytují perfektní viditelnost, abyste byli vždy v bezpečí na cestách – 100% spokojenost nebo vrácení peněz.

Snadná montáž – reflektory na kolo pro paprsky jsou navzdory pevnému držení během několika sekund připevněny díky jednoduché montáži na zaklapnutí a perfektně se hodí na všechny běžné paprsky.
ZnačkaNextcover #ad
VýrobceNextcover #ad
Výška0.59
Délka7.09
Šířka3.94

2. Büchel

#ad

Büchel odrazky do výpletu jízdního kola Seku klipy.

#ad
Büchel #ad - Reflexní materiál. Seku klipy odrazky do výpletu jízdního kola v souladu s pravidly silničního provozu. S 3 m scotchlite.
ZnačkaBüchel #ad
VýrobceBüchel GmbH & Co. Fahrzeugteilefabrik KG #ad
Výška0.13
Délka3.15
Šířka0.13
Číslo dílu29666
Modelka50103000

3. VELMIA

#ad

VELMIA Sada reflektorů na paprsky I homologace pro provoz na pozemních komunikacích I viditelnost 360° – jednoduchá montáž – odrazky na paprsky kola – kočičí oči

#ad
VELMIA #ad - Snadná a rychlá montáž – díky inovativnímu zacvakávacímu systému lze odrazky snadno připevnit na kolo během několika minut. Vyrobeno v německu – odrazky na paprsky jsou vyráběny v německu z kvalitního materiálu 3M Scotchlite, díky tomu vám dobře drží a současně velmi vysokou viditelnost a reflex.

Konforma stvzo & bezpeČnÉ – odrazky na paprsky jízdního kola jsou schváleny pro německý silniční provoz v souladu s normou pozemních komunikací. Vylepšená reflexe o 360 ° – odrazky na paprsky velmia nabízejí viditelnost o 360 stupňů a zajišťují tak vysokou bezpečnost při provozu.

Start-up orientovaný na zákazníky – velmia je vždy o délku kola dopředu a kromě kvalitních cyklistických produktů vám nabízí také spolehlivý, německy mluvící zákaznický servis! Díky našemu speciálnímu zacvakávacímu systému kromě toho nehrozí žádné nebezpečí ztráty reflexních prvků během jízdy.
ZnačkaVELMIA #ad
VýrobceVELMIA #ad
Číslo dílu50105008
ModelkaTOMPOL-ES-0211-872

4. Salzmann

#ad

Salzmann 3M odrazky paprsků s 3M Scotchlite, balení 72 ks pro všechny standardní kulaté paprsky

#ad
Salzmann #ad - Patentováno a schváleno pro StVZO u 36 paprsků na kolo. Vyrobeno s 3m scotchlite pro zvýšenou viditelnost v silničním provozu a 360° odraz. Jednotná velikost: vhodné pro všechny běžné kulaté paprsky s průměry 1, 8 až 2, 3 mm. 5cm. Sada se 72 odrazkami paprsků, délka: 7. Jednoduché nasazení a odstranění bez nářadí.
ZnačkaSalzmann #ad
VýrobceSalzmann #ad
Výška0.24
Délka2.76
Hmotnost77.1
Šířka0.24
Číslo dílu43072_DE
Modelka43072_DE

5. Weidebach

#ad

Weidebach 36dílná sada paprskových reflektorů na jízdní kolo, odrazky na jízdní kolo pro paprsky všeho druhu, odrazky na paprsky jízdního kola schválené pro maximální viditelnost v dopravě

#ad
Weidebach #ad - Stylový efekt díky vysoké svítivosti: kdo chce spojit bezpečnost se stylovým vzhledem, neobejde paprsky weidebACH. Speciální reflexní materiál 3M Scotchlite zajišťuje viditelnost až 160 m. Díky tomu je sada paprskových reflektorů vynikající investicí do vaší osobní bezpečnosti i pro vaše kolo.

Výrazně vyšší bezpečnost v porovnání s kočičími očima: díky nejméně 36 paprskovým reflektorům vyzařují celé paprsky extrémně jasným světlem. Vše, kteří dostali zkušební značku číslo k schvalovacímu úřadu, je namontovat na každé kolo 36 paprskových odrazek na kolo během několika minut. Velmi snadná montáž a pevné uchycení: jednoduše zacvakněte do paprsku, zafixujte ve stejné výšce a už začíná bezpečná cesta ve tmě. Ve dne se vzhled téměř neliší od běžných paprsků – tak vaše elegantní kolo vždy upoutá pozornost.

Hodí se na všechny běžné velikosti paprsků: reflexní prvky weidebach jsou dimenzovány pro všechny průměry paprsků od 1, 8 mm do 2, 3 mm. Schválení pro silniční provoz: jako kvalitní výrobek značky weidebach mají odrazky na paprsky silniční homologaci vč. Vysoce kvalitní zpracování přitom zaručuje velmi stabilní držení odrazek na paprsku na kole. Weidebach odrazky na paprsky jízdního kola zvyšují viditelnost ve tmě pro vás a vaše nejmilejší na novou úroveň. Zkušební značky.
ZnačkaWeidebach #ad
VýrobceS&F Vertriebs- und Handels Unternehmergesellschaft (haftungsbeschränkt) #ad

6. PEDALUXX

#ad

PEDALUXX Odrazky na paprsky 72 kusů vhodné pro 1 jízdní kolo podle StVZO s originálním 3M™-Scotchlite™ reflexním materiálem

#ad
PEDALUXX #ad - Schválení pro silniční provoz podle stvzO – místo žlutých kočičích očí povoleno. Hodí se na všechny běžné paprsky. Dobrá viditelnost na všech stranách 360°. Jednoduchá montáž bez nářadí. Odraz na všech stranách 360°, zvýšená bezpečnost, lepší rozpoznatelnost.
ZnačkaPEDALUXX #ad
VýrobceGLOBAL_IMPORT #ad

7. Salzmann

#ad

Salzmann 3M Scotchlite paprskové reflektory pro jízdní kola, 36 kusů

#ad
Salzmann #ad - Splňuje požadavky německé vyhlášky StVZO, v Německu patentováno. Sada cyklistických reflexních prvků pro lepší viditelnost a bezpečnost v silničním provozu. Originální salzmann 3M paprskové reflektory, s 3 M Scotchlite. Jednotná velikost: hodí se na všechny kulaté paprsky ⌀ 1, 3 mm, 8 – 2, vhodné pouze pro kulaté paprsky. Reflektorové tyčinky se rychle a snadno aplikují a není potřeba žádného nářadí.
ZnačkaSalzmann #ad
VýrobceSalzmann #ad
Výška0.28
Délka6.02
Hmotnost0.11
Šířka4.72
Číslo dílu43036
Modelka43036

8. Weidebach

#ad

Odrazky na jízdní kolo v souladu s normou TÜV pro všechny běžné velikosti kol, kočičí oči vč. 6 reflexních samolepek, Weidebach® 4 x odrazky na paprsky kola s vysokou zářivostí

#ad
Weidebach #ad - Pro všechny běžné velikosti kol: vybavte dětská kola, horská kola, jednokola, trekingová kola nebo závodní kola robustními odrazkami pro kočky Weidebach. Nalepte nálepky jednoduše a ostatní vozidla vás skutečně uvidí.

Weidebach přeje dobrou jízdu! 6x výšivka na rám a helmu zdarma: více bezpečnosti pro vás a vaše nejmilejší díky praktickým reflexním nálepkám na rám a helmu. Instalace bez nářadí: zasuňte reflektory jednoduše mezi paprsky. Směrnice pro provoz na pozemních komunikacích: s odrazkami weidebach projdete každou dopravní kontrolou. Silná reflexní síla zajišťuje, že vás i vaše děti budou vidět z dálky a že se dostanete bezpečně domů.

Silná reflexní síla: chraňte sebe a své nejmilejší při větru a počasí s nejlepší možnou viditelností. Jsou kompletně v souladu s normou pozemních komunikací a splňují tak všechny požadavky na bezpečnost silničního provozu. Kočičí oči zajišťují bezpečnou jízdu u všech kol od 14" do 29". K tomu musíte kočičí oči nasadit pouze na široké místo mezi dvěma paprsky a odrazky posunout dolů, dokud nezapadnou.
ZnačkaWeidebach #ad
VýrobceS&F Vertriebs- und Handels Unternehmergesellschaft (haftungsbeschränkt) #ad
Číslo díluCateyeReflectors-4pcs-WB

9. Büchel

#ad

BÜCHEL Paprsky kočičí oči – 4dílná sada Schváleno pro provoz na pozemních komunikacích a nerozbitné I odrazky na jízdní kolo, reflektory na

#ad
Büchel #ad - Montáž – kočičí oči se jednoduše zasunou mezi paprsky, resp. Vysoká bezpečnost – díky 360stupňové reflexní technice vám reflektory nabízejí velmi vysokou viditelnost a tím i další bezpečnost v silničním provozu.

Více než 100 let zkušeností – kniha je váš zkušený partner v oblasti jízdních kol, jako německá firma s více než 100 lety zkušeností vám nabízíme nejlepší řešení pro vaše kolo. Upnou. Poté jsou pevně namontovány. Nerozbitné – paprsky kočičí oči jsou vyrobeny z obzvlášť robustních plastů, a proto jsou velmi odolné proti rozbití. Začněte na širokém místě a posouvejte reflektory dolů k pneumatice, dokud se konečně nezastrčí. SchvÁleno dle pozemních komunikací – sada kočičích očí je schválena pro německý silniční provoz podle vyhlášky pozemních komunikací.
ZnačkaBüchel #ad
VýrobceBüchel GmbH & Co. Fahrzeugteilefabrik KG #ad
Číslo dílu50201-1
Modelka50201-1

10. reflecto

#ad

černá, Reflexní nálepka na ráfky jízdních kol | černá nebo bílá | 24 proužků v sadě | pro ráfky 26 až 29 palců | bílá reflexní nálepka | reflexní nálepka pro jízdní kolo horské kolo 27,5 /28 / 29

#ad
reflecto #ad - Pro zvýšenou viditelnost v silničním provozu; nejlepší kvalita díky přířezu ze značkové fólie. Samolepicí, velmi flexibilní nálepka; lze za přívodu tepla znovu odlepit.

Reflexní nálepky na ráfky pro jízdní kolo v bílé nebo černé barvě oba odrážejí bílou; vyberte si u velikosti mezi sadou pro 26 palců nebo pro 27, 5/28/29 palců. Součástí dodávky je 24 nálepek a fixačních proužků jako pomůcka pro lepení. Alternativně najdete níže ve srovnávací tabulce reflexní nálepky se stejným barevným provedením pro menší velikosti v palcích a sady s denním svícením neonová edice.
Značkareflecto #ad
Výrobcereflexsticker #ad