Top 10 Grünbelag Entferner – Přípravky proti mechu

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. ABACUS

#ad

Odstraňovač zeleného povlaku a odstraňování řas pro odstranění zeleného povlaku a řas – koncentrát ABACUS Nell 12 x 1000 ml 7066

#ad
ABACUS #ad - Dlouhodobý účinek: nehodám na zeleném kluzkém povrchu na terasách, cestách nebo parkovištích zabraňuje odstraňovač zeleného povlaku díky dlouhodobému účinku. Osvědčená kvalita: náš odstraňovač zeleného povlaku samočinně zbavuje povrchů zeleného povlaku, řas, hub a lehkého napadení lišejníkem.

Upozornění: odstraňovač zeleného povlaku a řas nell ultra je biocid: biocidní přípravky používejte opatrně. Inek: odstraňovač zeleného povlaku proniká do kapilár, chrání tak před novým napadením zeleného povlaku, řas, hub, lišejníků. Všestranný: náš odstraňovač zeleného povlaku je bez chlóru, zahradního nábytku, obytných vozů, člunů, biologicky odbouratelný a velmi snášen materiálem.

Před použitím si vždy přečtěte etiketu a informace o výrobku. Samočinný: odstraňovač zeleného povlaku a odstraňovač řas Nell Ultra pracuje automaticky – není nutné drhnout ani přepláchnout terasy nebo vnější plochy. Hodí se k čištění terasových desek, náhrobních kamenů a mnoha dalších. Láhev nell ultra odstraňovač zeleného povlaku a odstraňovače řas vystačí až na 100 m². Vydatný: vysoce koncentrovaný a velmi vydatný. Reg: n-96059.
ZnačkaABACUS #ad
VýrobceABACUS #ad
Výška11.22
Délka13.58
Šířka10.43
Číslo dílu7066
Modelka7066
ZárukaŽádná záruka

2. ABACUS

#ad

Terasu, Odstraňovač zeleného povlaku od Nell Ultra a koncentrát, střechu – ABACUS Nell Ultra 10 litrů, extrémně silný! Odstraňuje zelenou vrstvu a řasy samočinně s dlouhodobou ochranou – pro kámen, fasády

#ad
ABACUS #ad - Vybrané složky lze navíc zcela biologicky odbourávat a jsou bezpečné pro člověka a zvířata. Osvědčená prémiová kvalita: náš odstraňovač zeleného povlaku odstraňuje řasy a zelený povlak již více než 30 let v celém německu a osvědčila se přitom – více než 2 miliony prodaných lahví mluví samy za sebe. Protože nám záleží na životním prostředí, vyvinuli jsme odstraňovač zeleného povlaku, který neobsahuje chlór, kyselinu a neobsahuje žádné živočišné látky.

Speciální receptura proniká až do kapilár a odstraňuje i ty nejmenší zbytky řas, lišejníků a hub. Je perfektním pomocníkem pro venkovní použití a výborně se hodí pro odstraňování zeleného povlaku na terasách, markýzách, stěnáhrobních kamenech, střechách, chodnících, kamenech, plotech, omítkách, fasádách, WPC a mnoha dalších. Reg: n-96059. Automatické čištění: odstraňovač zeleného povlaku a odstraňovač řas od nell ultra odstraňuje zelený povlak sám a je přitom mimořádně efektivní – můžete se při práci zcela uvolněně opřít.

Díky tomu je náš odstraňovač zeleného povlaku nejen extrémně efektivní, ale také velmi vydatný – s litrem našeho odstraňovače řas lze až 100 m² zbavit plochy řas a zeleného povlaku. Všestranně efektivní: náš odstraňovač zelených povlaků a řas je skutečný multitalent a lze jej použít na všechny voděodolné povrchy. V souladu s prostředím: odstraňovač zeleného povlaku a odstraňování řas nell ultra splňuje díky své udržitelnosti i nejvyšší nároky na kvalitu. Samočinný účinek odstraňovače zelených povlaků zbavuje terasy, chodníky a jiné povrchy nevzhledných zelených povrchů, bez namáhavého drhnutí a čištění.
ZnačkaABACUS #ad
VýrobceABACUS #ad
Číslo dílu7552
Modelka7552

3. ABACUS

#ad

Zelených povlaků, odstraňovač řas – od firmy ABACUS, likvidátor řas, péče o náhrobky, odstraňovač mechu, algicid, plísní, NELL ULTRA 4 × 1 000 ml Koncentrát --- Odstraňovač řas, lišejníků, Algicid Elgenex

#ad
ABACUS #ad - 4 נ1 000 ml nell ultra – odstraňovač řas, plísní, lišejníků. Ekonomicky velmi výhodný, neboť produkt je koncentrát. Vhodný rovněž jako předběžná úprava pro prostředky na ochranu dřeva. Biologicky odbouratelný. Funguje samostatně a působí dlouhodobě.
ZnačkaABACUS #ad
VýrobceABACUS #ad
Výška10.16
Délka8.54
Šířka6.22
Číslo dílu7057
Modelka7057
Zárukabez záruky

4. Terra Domi

#ad

Biologicky odbouratelný, TerraDomi Rusche sprcha na kameny, čistič kamene až na 4000 m², čisticí prostředek pro čisté cesty a místa, 10 litrů, planžet

#ad
Terra Domi #ad - Před použitím si vždy přečtěte etiketu a informace o výrobku. Upozornění: Čistič slouží k údržbě cest a míst a neměl by se používat jako prostředek na hubení plevele, plevel, protože rostliny, trávník a pastviny zemřou a vadnou během 2 - 3 dnů.

Biocid registrační číslo: N-93337. Silný účinek pro krásný domov: Čistič kamenů udrží vaše dlažební kameny, chodníky a místa trvale bez rušivého zeleného povlaku a zajišťuje účinné čištění, přitom neobsahuje glyfosát a odbourává se. Použití: ošetřující prostředek je tekutý, k tomu jednoduše zřeďte vodou v poměru 1:5 až 1:8 a pomocí tlakového rozprašovače, bez barvy a zápachu a čistí povrchy z kamene jednoduše a bez velké námahy hluboce účinný, stříkačky nebo konev naneste na plochu.

Originál od terradomi: rusche steinsprch je univerzální čisticí prostředek pro perfektní domov se zahradou – vaše cesty, oblázky, dlaždice a kamenné desky ještě nikdy nezářily tak čistě. Biocidní přípravky používejte opatrně.
ZnačkaTerra Domi #ad
Hmotnost10
Číslo dílu4260400870678

5. ABACUS

#ad

Střechu – ABACUS Nell Ultra 6 x 1000 ml, fasády, extrémně silný! Odstraňuje zelenou vrstvu a řasy samočinně s dlouhodobou ochranou – pro kámen, Odstraňovač zeleného povlaku od Nell Ultra a koncentrát, terasu

#ad
ABACUS #ad - Dlouhodobá ochrana s účinkem: náš odstraňovač zeleného povlaku nabízí kromě samočinného účinku také osvědčenou dlouhodobou ochranu. Všestranně efektivní: náš odstraňovač zelených povlaků a řas je skutečný multitalent a lze jej použít na všechny voděodolné povrchy. Automatické čištění: odstraňovač zeleného povlaku a odstraňovač řas od nell ultra odstraňuje zelený povlak sám a je přitom mimořádně efektivní – můžete se při práci zcela uvolněně opřít.

Vybrané složky lze navíc zcela biologicky odbourávat a jsou bezpečné pro člověka a zvířata. Velmi vysoká vydatnost: odstraňovač zeleného povlaku nell ultra má se 40% účinnou látkou jeden z nejvyšších podílů účinných látek na trhu. Samočinný účinek odstraňovače zelených povlaků zbavuje terasy, chodníky a jiné povrchy nevzhledných zelených povrchů, bez namáhavého drhnutí a čištění. Tak zůstanou plochy ošetřené nell ultra chráněny před novým napadením až 12 měsíců – to nejen vypadá krásně, ale také šetří čas a peníze.

Reg: n-96059. Je perfektním pomocníkem pro venkovní použití a výborně se hodí pro odstraňování zeleného povlaku na terasách, markýzách, fasádách, kamenech, stěnáhrobních kamenech, chodnících, střechách, omítkách, plotech, WPC a mnoha dalších. Speciální receptura proniká až do kapilár a odstraňuje i ty nejmenší zbytky řas, lišejníků a hub. Protože nám záleží na životním prostředí, který neobsahuje chlór, vyvinuli jsme odstraňovač zeleného povlaku, kyselinu a neobsahuje žádné živočišné látky.
ZnačkaABACUS #ad
VýrobceABACUS #ad
Výška12.4
Délka8.86
Šířka8.86
Číslo dílu7062
Modelka7062
ZárukaŽádná záruka

6. A.K.B.

#ad

A.K.B. Odstraňovač řas, odstraňovač zeleného povlaku, 20násobný koncentrát až 3000 m², čistič střech, péče o náhrobní kámen, čistič fasád BAuA č. N62256 2 x 5 l 20násobný

#ad
A.K.B. #ad - Před použitím si vždy přečtěte etiketu a informace o výrobku. Rychlý samočinný čisticí efekt při zeleném povlaku. Výrobek vyrobený a registrovaný v německu pod číslem baua n-62256, biocidní přípravky používejte opatrně.

Ideální pro přírodní kámen, zahradní nábytek, náhrobky, přívěsy s koňmi, památky, zimní zahrady, mramor, čluny a mnoho dalšího. Asy, houby, lišejníky zmizí po týdny/měsíce viz tabulka níže. Nejlépe se hodí také pro manuální použití a pro prevenci a ochranu až 1 rok na jedno použití. Proto je materiál a šetrný k životnímu prostředí a použitelný na téměř všechny plochy. Bez chlóru a bez kyselin.
ZnačkaA.K.B. #ad
VýrobceA.K.B.Groß-und Einzelhandel #ad
Výška11.81
Délka11.81
Hmotnost22.05
Šířka11.81
Číslo dílu1910
Modelka1910

7. ABACUS

#ad

Odstraňovač, Odstraňovač zeleného povlaku Nell Ultra®, plísní, 4 l + čistič kamenů, extrémně 2 l | odstraňuje zelený povlak a řasy s dlouhodobou ochranou během několika minut. | odstraňovač řas

#ad
ABACUS #ad - Tak zůstanou plochy ošetřené nell ultra chráněny před novým napadením po dobu až 12 měsíců – to nejen hezky vypadá, ale také šetří čas a peníze. Všestranně efektivní: náš odstraňovač zeleného povlaku a řas je skutečně multitalent a použitelný na všechny voděodolné povrchy. Osvědčená prémiová kvalita: náš odstraňovač zeleného povlaku odstraňuje řasy a zelený povlak již více než 30 let v celém německu a osvědčil se přitom – více než 2 miliony prodaných lahví mluví samy za sebe.

Extrémní výkonnost: jedinečná receptura čističe kamenů extrémní je mimořádně silná a odstraňuje zelený povlak jako řasy v co nejkratším čase z kamenů, aniž byste potřebovali vysokotlaký čistič. Speciální receptura proniká až do kapilár a odstraňuje i ty nejmenší zbytky řas, lišejníků a hub. Automatické čištění: odstraňovač zeleného povlaku a řas nell ultra odstraňuje samotný zelený povlak a je přitom mimořádně účinný – můžete se zcela uvolněně opřít, zatímco on pracuje. Díky tomu je náš odstraňovač zeleného povlaku nejen extrémně efektivní, ale také velmi vydatný – jedním litrem našeho odstraňovače řas lze zbavit až 100 m² plochy řas a zeleného povlaku.

Dokonce i ten nejodolnější zelený povlak jako lišejníky díky okamžitému účinku snadno odstraní z teras a dlažebních kamenů. N-104852. Dlouhodobá ochrana s hloubkovým účinkem: náš odstraňovač zeleného povlaku nabízí kromě automatického působení také osvědčenou dlouhodobou ochranu. Oficiálně registrováno: odstraňovač zeleného povlaku a řas nell ultra a čistič řas a čistič kamenů extrémní jsou biocidní přípravky: biocidní přípravky používejte opatrně.
ZnačkaABACUS #ad
VýrobceABACUS #ad
Výška0.39
Délka0.39
Hmotnost2.2
Šířka0.39
Číslo dílu7328.42
Modelka7328.42
Zárukabez záruky

8. A.K.B.

#ad

,, 20násobný koncentrát skupina, , Odstraňovač zelených povlaků

#ad
A.K.B. #ad - Vhodné pro automatické čištění, i pro ruční čištění pomocí kartáče nebo vysokotlakého čističe. 1 litr neředěného koncentrátu vystačí až na 15 m² a ředění 1: 20 až na 300 m² aplikace zahradním postřikovačem.

Vhodný pro téměř všechny podklady jako např. Přírodní kámen, kompozit dřevo-polymer, megawood WPC, terasové dřevo Bangkirai, minerální omítka a klinker fasády a mnoho dalšího. Bez chlóru, neobsahuje organické kyseliny a sloučeniny železa. Biologicky odbouratelný. Automatické čištění:běžný zelený povlak zmizí zpravidla po několika dnech. Odolné znečištění jako začernání / černé řasy, lišejníky, houby ad. Zmizí cca po 6 měsících předpoklad: správné dávkování a aplikace! Může se v závislosti na podkladu lišit.
ZnačkaA.K.B. #ad
VýrobceA.K.B.Groß-und Einzelhandel #ad
Výška11.81
Délka11.42
Hmotnost22.05
Šířka12.2
Číslo dílu0111
Modelka0111

9. Terra Domi

#ad

Rusche sprcha na kameny 5 l čistič cest/kamene – koncentrát na až 2000 m2, čisté cesty a plochy

#ad
Terra Domi #ad - 5 litrů koncentrátu rusche – sprcha na kameny. Nastříkejte a hotovo.  –. Univerzální prostředek na cesty, dlažbu, oblázky, kamenné desky. Nestříkejte proto na rostliny, protože ty pak po 2 – 3 dnech odumřou. Originál od terradomi". Biologicky odbouratelná bez glyfosátů -- dlouhodobý účinek - bez rušivých pachů. Nepoužívejte na hubení plevele. --. Až na 2000 m2 perfektní cesty a ploch.
ZnačkaTerra Domi #ad
VýrobceTerraDomi #ad
Hmotnost5
Číslo dílu4260400871082

10. A.K.B.

#ad

60násobně koncentrovaný přípravek skupina 1

#ad
A.K.B. #ad - Automatické čištění: zelené povlaky obvykle zmizí za několik dní. Přírodní kámen, cihlové fasády a k čištění střech, dřeva, bankirei přírodních: bez oleje a lazury, ideální pro minerální omítku, zahradního nábytku z teaku přírodního a mnoha dalších materiálů.

Vyzkoušejte na testovací ploše. Daj se může v závislosti na podkladu lišit. Náročnost je nižší než se zahradním postřikovačem. Zčernalá místa za několik měsíců. Ideální na velké plochy. Biologicky odbouratelný výrobek! Šetrný k rostlinám je náš čistič AKB Quart. Lze také nanášet pěnovou pistolí. Z důvodu velmi vysoké koncentrace je nejvhodnější nanášení čisticího prostředku vysokotlakým čističem.

Rostliny nehynou, mohou ale při kontaktu dočasně zhnědnout. Také pro ošetření skvrn v budovách. 1 kanystr koncentrátu vydá na 610 litrů roztoku připraveného k použití až na 9 000 m² plochy při nanášení zahradním postřikovačem. Vhodné pro téměř všechny voděodolné podklady jako např. Míchání odpadá, protože čistič přidáte přímo do sací nádrže vysokotlakého čističe.
ZnačkaA.K.B. #ad
VýrobceA.K.B. #ad
Výška13.78
Délka7.87
Hmotnost2.2
Šířka9.84
Číslo dílu0586
Modelka0586